-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Nie mam pojęcia co robić. Nie potrafię podjąć decyzji. Pies wykastrowany jest milszy, spokojniejszy, nie ma też skłonności do włóczęgostwa. Może po prostu przemilczeć to w ogloszeniach? -
No właśnie ! A tak biedny bóbr się wściekł i jeszcze rozstroju żołądka na same święta dostanie:shake:
-
Kubuś pewnie już wstaje ! Ale mu się domek udał na same Święta! Powodzenia a Panu trzeba życzyć wiele cierpliwości dla naszego rozrabiaki.
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Myślę, ze w przyszłości lepiej temat kastracji psa przemilczeć. potencjalni właściciele akceptuja wysterylizowane suczki, ale o kastratach słyszeć nie chcą. Może jednak poprosić w schronisku żeby go nie odjajczali. -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Na razie cisza............:shake: -
Ależ grubaśny Kubuś:evil_lol: To nam go odkarmili:evil_lol: Podróż i domek Kubusia trzeba koniecznie oblać:drinking:
-
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
Saphira replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
A ode mnie mizianko po brzusiu .......:eviltong::eviltong::eviltong: -
Wpisałam Arię i Pokera w kolejkę do ogłoszeń : [url]http://www.dogomania.pl/threads/182687-OgA-oszenia-na-57-portalach-Tekst-do-ogA-oszeA-i-banerki-KOMPLET-na-staruszki?p=14395563#post14395563[/url] Wszystkie zdjecia i opisy trzeba przeslać do Amensalizm
-
Estote ! Zgłosilam Pako do ogłoszeń tu :[url]http://www.dogomania.pl/threads/182687-OgA-oszenia-na-57-portalach-Tekst-do-ogA-oszeA-i-banerki-KOMPLET-na-staruszki?p=14395563#post14395563[/url] Wszystkie dane wyślij bezpośrednio do Amensalizm.
-
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
:loveu:Witam z rana na wątku ślicznotki:loveu: -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Bambo pewnie znowu chętnie by pobiegał a ja nie mam jak do niego jechać.........:-( -
Poproszę o konto........ Czy ktoś mógłby zrobić allegro mojemu Bambo.........zapłacę. [url]http://www.dogomania.pl/threads/181152-Bambo-gaA-nie-w-schronisku-Potrzebne-ogA-oszenia-i-allegro[/url]
-
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Saphira replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
a ja chciałabym wiedziec jakiej jakosci jest karma która zakupiłam na krakvecie. Była bardzo tania i niby markowa. Czy mogłybyście sprawdzic jej jakość i jak psy smakowo sie na nia zapatrują ? -
Śliczności ! Kocham ropuszki:loveu::loveu::loveu:
-
Paulina ! Czy mogę podać Pako do ogłoszeń. Zapłaciłam na bazarku ogłoszeniowym na 5 psów a na razie zgłosiłam tylko Bambo. Jeżeli reflektujesz to trzeba będzie wysłać dziewczynom foty i opis psa. Zajrzyj na wątek Bambo . Tam są już ogłoszenia. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182687-OgA-oszenia-na-57-portalach-Tekst-do-ogA-oszeA-i-banerki-KOMPLET-na-staruszki[/url] Gdybyś mogła napisać na plakaciku Bambo, że to świetny stróż do pilnowania posesji lub coś w tym sensie..............
-
Czy mogę zamówić dla Arii i Pokerka ogłoszenia. Zapłaciłam za 5 psiakow a zamówiłam na razie tylko dla mojego Bambo więc można skorzystać. Dziewczyny robią tekst i ogłoszenia tylko trzeba przesłać zdjecia i podstawowe dane. Jeżeli reflektujesz to zgłoszę te dwie niemoty. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182687-OgA-oszenia-na-57-portalach-Tekst-do-ogA-oszeA-i-banerki-KOMPLET-na-staruszki[/url] Dla Bambo zrobiły to tak : [url]http://www.dogomania.pl/threads/181152-Bambo-gaA-nie-w-schronisku-Potrzebne-ogA-oszenia-i-allegro?p=14392678#post14392678[/url]
-
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fajnie oglądać takie szczęśliwe psie pysie:eviltong::eviltong::eviltong: -
Dusia teraz Misia pojechała do nowych opiekunów. Ma dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Jaka śliczna................ -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękujemy w imieniu Bambo za ogłoszenia:B-fly::B-fly::B-fly: Bambo uwielbia biegać:Dog_run:Jest strasznie miziasty i pilnie potrzebuje swojego człowieka. Nie wiem jaki mu wymyślić banerek. Może po prostu Bambo szuka domu. :shake: -
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Jak najbardziej mogą być te teksty. Zdjęcia są na str 2. Postaram się je wysłać. Bardzo dziekujemy w imieniu Bambo. -
Karolcia ! zajrzyj na mapę pomocy :[url]http://mapapomocy.dogomania.pl/[/url]
-
Bambo od prawie roku gaśnie w schronisku. Pomóżmy Mu. Bambo MA dom.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Teksty dla Bambo: I Bambo to 3letni, większy psiak znaleziony przy drodze. Jest radosny, miły i łagodny, bardzo lubi się bawić i jest energiczny. Bambo trafił do schroniska, gdzie gaśnie z braku człowieka i miłości. Przed wydaniem zostanie wykastrowany. Jeśli chcesz go przygarnąć, skontaktuj się: 602 378 012. II Jeśli szukasz psa wesołego, energicznego, który zawsze Cię pocieszy i rozbawi, to trafiłeś idealnie. Bambo to 3letni pies, który został znaleziony przy ruchliwej ulicy i przewieziony przez wolontariuszkę w bezpieczne miejsce. Jest psem dość dużym, bardzo wesołym, łagodnym w stosunku do ludzi i miłym. Lubi spędzać czas z człowiekiem, bawiąc się z nim i dokazując. Bardzo lubi pieszczoty, więc fakt, że obecnie przebywa w schronisku sprawia, że Bambo jest coraz smutniejszy, gaśnie w oczach bez opieki człowieka. Jeśli chcesz go przygarnąć, skontaktuj się: 602 378 012. III Psi los nie jest tak łaskawy, jak mogłoby się zdawać. Prócz psów zadbanych, mieszkających z człowiekiem, który daje im swoją miłość, są jeszcze psy zaniedbane, porzucone jak śmieci i skazane na szybką śmierć. Takim psem jest 3letni Bambo, który został porzucony przez opiekuna przy ruchliwej ulicy – w każdej chwili groziło mu potrącenie bądź nawet śmierć pod kołami licznych, przejeżdżających tamtędy samochodów. Bambo chciał przypodobać się paniom z obsługi przydrożnego baru, zaczął jednak szczekać na gości, chcąc je chronić, stąd nie był już tam mile widziany – stał się zwykłym, niepotrzebnym, przeganianym psim śmieciem. Wtedy na jego drodze staną anioł – wolontariuszka, która przekonała go do siebie i w bagażniku samochodu zawiozła do pobliskiego schroniska, gdzie opiekowała się psami. Tutaj właśnie Bambo czeka na dom – już bezpieczny, nie grozi mu nagła śmierć, a mimo to coraz smutniejszy z powodu braku własnego człowieka i zainteresowania. Bambo to pies energiczny, lubiący się bawić, a zarazem miły i łagodny dla człowieka i większości psów. Potrzebuje kogoś, kto będzie jego przyjacielem i da mu zainteresowanie, czas i miłość – może to będziesz Ty? Bambo przed oddaniem do adopcji będzie wykastrowany. Jeśli leży Ci na sercu jego los, adoptuj Bambo! Skontaktuj się: 602 378 012[/QUOTE] Bambo sie przypomina. Czy sa chętni na zrobienie ogloszeń ? Bambo w schronisku torunskim jest tylko nr 26. -
Dziekuję za piękne zdjęcia. Aż miło popatrzeć jak Kubuś sie zmienił. Zadbane pachnace futerko i wesolutkie spojrzenie:loveu::loveu::loveu:
-
A ja idę do ogródka pozakopywać dziury wykopane przez moich podopiecznych:evil_lol:No i gówienka pozbierać:evil_lol:
-
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
Saphira replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szczęśliwej drogi:lol: