Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Czy ktos jest w stanie pomóc to niech zajrzy. sprawa pilna : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/[/URL]
  2. Przepraszam was wszystkich, ale czy ktoś moze pomóc : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/[/URL]
  3. [quote name='weronika1']Jak by ktoś mnie dzisiaj widział w akcji łapania kota , to dopiero by się zachodził ze śmiechu.Jeździłam ze SM kilka razy aż w końcu sama pojechałam dzisiaj, śmiechu warte , na kolanach , jak hycel dorwałam pazurami w piwnicy kot z poderżniętym gardłem, najpierw nam złapał jakiś facio ale on mi sie wysmyknął , a potem ja sama. Jeszcze się śmieje z tego.:evil_lol:Ale kot u weta.Akcja zakończona.[/quote] A czemu Ty facetów łapiesz :evil_lol: i za co :evil_lol:
  4. [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/3967/s5002971qn6.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [SIZE=4]A JAK JEST PO NIEMIECKU POZIOMKA ? :lol:[/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] Pani Roma takie piękne imiona swoim psiakom nadała :lol:
  6. Rybka ! A on ma ogloszonka :shake: bo ja na stare lata też pamięć tracę :lol:
  7. To dobrze . To znaczy , że są to ludzie odpowiedzialni. Osobiście wolę ludzi mniej przyjemnych i wstrzemięźliwych niż milusińskich działających emocjonalnie i co 5 minut zmieniających decyzję.
  8. [SIZE=4]DZIĘKI WIELKIE RYBKO :modla::modla::modla::modla::modla:[/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] Czy ten kodzik do ciebie dotarł [SIZE=3]48pjx [/SIZE]? Wyslałam na pw
  9. [SIZE=4]CUDNIE :laola:[/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] :cunao::cunao::cunao: [SIZE=4][/SIZE] :popcorn: :beerchug: :popcorn:
  10. Superowo ! Dwa psiaki emigrują :loveu::loveu::loveu:
  11. [quote name='Od-Nowa']beznadzieja z tą Benią:placz::placz::placz: spadła z deszczu pod rynne...[/quote] Może nie jest tak źle. Może to dobrzy ludzie. Przecież nie wszyscy są źli.
  12. Też myslę, że nie ma co się na zapas denerwować. Pozytywne myślenie sprzyja ponoc pozytywnym decyzjom :lol:
  13. [SIZE=3]RYBKA ! TY nie myśl tylko ogłoś psinkę jak [/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3]potrafisz. Wykupię Ci kodzik [/SIZE]:lol:
  14. ta przerośnięta jamniczka to miała być dla mnie :lol:
  15. Tego kudłatka długowłosego to pilnujcie :shake:
  16. [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/486/s5002968ry0.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2070/s5002980xi5.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4616/s5002969yf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/1466/s5002977bv0.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/1466/s5002977bv0.jpg[/IMG] A to kto ?
  18. Miśka ! Przepracowujesz się czy co ?:shake:
  19. [SIZE=4]Tak trzymać ! :loveu::loveu::loveu:[/SIZE]
  20. A za siatką to widać tatusia Fredka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Ja nie jestem długo na dogo więc i aferze nie słyszałam :shake:
  22. [quote name='andzia69']dzisiaj byłam u weta ...mówił mi o tym, ze co trochę przychodzi pani z Żurawiej i pyta o Tusię.... i jak wychodziłam to patrzymy - a o wilku mowa - pani z Zurawiej:cool3: nie rozumiem jej - przecież sama mówiła, że jakby się domek jakiemuś znalazło to byłoby dobrze...a tu tak chodzi i pyta o sunię - ja nie wiem czy ona da wydać jakiegokolwiek psa:shake:[/quote] Andziu ! Jeżeli ta Pani jest chora w takim sensie, że nie pamieta o czym mówiła przed chwilą to będzie ciężko. Niestety osoby w starszym wieku często zapadają na schorzenia natury psychicznej. :shake:
  23. [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/3967/s5002971qn6.jpg[/IMG] Ale zgraja psiunów :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. To se sprawdź ! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...