-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Czy ktos jest w stanie pomóc to niech zajrzy. sprawa pilna : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/[/URL] -
Przepraszam was wszystkich, ale czy ktoś moze pomóc : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-tragedia-erka-miala-wypadek-pomoc-dla-psow-erki-potrzebna-125841/[/URL]
-
[quote name='weronika1']Jak by ktoś mnie dzisiaj widział w akcji łapania kota , to dopiero by się zachodził ze śmiechu.Jeździłam ze SM kilka razy aż w końcu sama pojechałam dzisiaj, śmiechu warte , na kolanach , jak hycel dorwałam pazurami w piwnicy kot z poderżniętym gardłem, najpierw nam złapał jakiś facio ale on mi sie wysmyknął , a potem ja sama. Jeszcze się śmieje z tego.:evil_lol:Ale kot u weta.Akcja zakończona.[/quote] A czemu Ty facetów łapiesz :evil_lol: i za co :evil_lol:
-
[SIZE=4]A JAK JEST PO NIEMIECKU POZIOMKA ? :lol:[/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] Pani Roma takie piękne imiona swoim psiakom nadała :lol:
-
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Tylko jedźcie ostrożnie :shake: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
To dobrze . To znaczy , że są to ludzie odpowiedzialni. Osobiście wolę ludzi mniej przyjemnych i wstrzemięźliwych niż milusińskich działających emocjonalnie i co 5 minut zmieniających decyzję. -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]DZIĘKI WIELKIE RYBKO :modla::modla::modla::modla::modla:[/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] Czy ten kodzik do ciebie dotarł [SIZE=3]48pjx [/SIZE]? Wyslałam na pw -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]CUDNIE :laola:[/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] :cunao::cunao::cunao: [SIZE=4][/SIZE] :popcorn: :beerchug: :popcorn: -
Superowo ! Dwa psiaki emigrują :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Od-Nowa']beznadzieja z tą Benią:placz::placz::placz: spadła z deszczu pod rynne...[/quote] Może nie jest tak źle. Może to dobrzy ludzie. Przecież nie wszyscy są źli.
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Też myslę, że nie ma co się na zapas denerwować. Pozytywne myślenie sprzyja ponoc pozytywnym decyzjom :lol: -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]RYBKA ! TY nie myśl tylko ogłoś psinkę jak [/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3]potrafisz. Wykupię Ci kodzik [/SIZE]:lol: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Miśka ! Przepracowujesz się czy co ?:shake: -
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Tak trzymać ! :loveu::loveu::loveu:[/SIZE] -
smutna historia o pięknym zakończeniu. Diana ma domek :)
Saphira replied to estote's topic in Już w nowym domu
Ja nie jestem długo na dogo więc i aferze nie słyszałam :shake: -
[quote name='andzia69']dzisiaj byłam u weta ...mówił mi o tym, ze co trochę przychodzi pani z Żurawiej i pyta o Tusię.... i jak wychodziłam to patrzymy - a o wilku mowa - pani z Zurawiej:cool3: nie rozumiem jej - przecież sama mówiła, że jakby się domek jakiemuś znalazło to byłoby dobrze...a tu tak chodzi i pyta o sunię - ja nie wiem czy ona da wydać jakiegokolwiek psa:shake:[/quote] Andziu ! Jeżeli ta Pani jest chora w takim sensie, że nie pamieta o czym mówiła przed chwilą to będzie ciężko. Niestety osoby w starszym wieku często zapadają na schorzenia natury psychicznej. :shake:
-
Mały Daszek szuka dachu nad głową i miłości Swojego Człowieka. ma dom
Saphira replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
To se sprawdź ! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: