-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
[quote name='Nutusia']Lesio się spotkał z fryzjerem 11 sierpnia! Tylko fotki nie było czasu wstawić ;)[/QUOTE] O, to już trochę lepiej ;). Myślisz, że zdąży zarosnąć do zimy? [QUOTE]Doborowe towarzystwo dziękuje za komplement :)[/QUOTE] To wcale nie czczy komplement tylko szczery zachwyt :)!
-
[quote name='kejciu'] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/zsr6.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5425/zsr6.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] No nie! Żeby go tak na zimę urządzić ;)! Lesio, nie daj się nigdy więcej :)!!! A swoją drogą - towarzystwo naprawdę doborowe. Każdy inny, a wszystkie - przesympatyczne!
-
Mikrosunia Fionka – Już zaufała człowiekowi i ma wspaniały dom!
jola_li replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Elu, wyszła Finka ;). Jak nic dom znajdzie szybciutko - śliczne maleństwo!- 375 replies
-
- adopcja schronisko psy
- dom na resztę życia
- (and 3 more)
-
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']ano czas leci strasznie....a z ogłoszeń zero odzewu ?:([/QUOTE] Ano zero :(... Za to przelew już dotarł :bigcool: DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!! -
[quote name='Nutusia']Bo się bazarek dla Filusia i skatowanego Kubunia szykuje i to jest priorytet ;)[/QUOTE] Aaaa, to przepraszam :). Myślałam, że założyłaś "okres reklamacyjny" i chcesz go przeczekać ;).
-
A dlaczego Kajtusia nie ma na pierwszej albumowej stronie :)?
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Hopka - nie daj się! Niech [B]odchudzanie [/B]przełożą na za tydzień. W tym jeszcze korzystaj z tego, jak zostałaś "zdradzona" ;)[/QUOTE] Nie chcą jej [B]odchudzać[/B], tylko [B]odchuchać [/B];) -
[quote name='*Gajowa*']Pusia już w domu, Państwo przyjechali po nią prosto z lotniska wczoraj przed godz. 23cią. Radość obu stron była ogromna...[/QUOTE] Cieszę się, że Pusia już w domu :). A ona cieszy się jeszcze bardziej :)! [QUOTE]Usiłowałam zrobić fotki ale wyszły zamazane bo Pusiak ma tyle energii, że w miejscu nie ustoi.[/QUOTE] Coś o tym wiem ;). [QUOTE]Wydaje mi się , że poznała miejsce, czuła się od razu bardzo swobodnie tylko psy inne... mojej Gajuni już nie ma...:-([/QUOTE] :( :( :( Cudna, łagodna, cierpliwa Gajunia :(... Ech, życie.....
-
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246171-koniec!!!!!rozliczam-!ZAPROSZENIOWY-BAZAREK-do-18-08-Dla-Fundacji-Rottka-i-Filonka[/URL] mamy 63,50zł dla Filonka [/QUOTE] Doszło :)!!! Wielkie dzięki - zapisuję :)! -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Biedna Hopcia... Najwyraźniej wszystkie zmiany ją niepokoją. Mam jednak nadzieję, że z czasem zrozumie, że już nie grozi jej porzucenie. Jest młodziutka, więc może stopniowo będzie nabierać pewności, że jesteście jej na zawsze. -
Kajtek w całej rozciągłości :): [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4300/c0jd.jpg[/IMG]
-
[quote name='Nutusia']Mam wieści z Kajtusiowa :) Po pierwsze Kajtuś zostaje Kajtusiem ;) Po drugie - na czas nieobecności Państwa zostaje w kuchni, jest grzeczny, niczego nie zmalował, nie wydziera się i... zachowuje czystość!!!! Od razu po powrocie Państwo "wystawiają" go na balkon, gdzie pięknie się załatwia na podkład - od soboty nie zaliczył ANI JEDNEJ wpadki! Po trzecie ponoć robi furorę na FB - cała rodzina chce go zobaczyć :) Po czwarte, w tym tygodniu dostanie ostatnią tabletkę na robale i na początku przyszłego będzie po raz drugi szczepiony (była z wizytą koleżanka p. Ewy, która jest weterynarzem, obejrzała "pacjenta" i takie właśnie zapadły decyzje). Po piąte Kajtula już teraz zacznie się uczyć chodzenia na smyczy - na razie po domu, żeby się oswoił z "uprzężą". I po szóste - dostałam fotkę, którą Ciocia Kejciu wstawi pewnie wieczorkiem. Zapewniam - jest na co czekać ;) Jak napisała p. Ewa "Kajtuś dopiero uczy się pozować, ale ma już zadatki na modela:)" No nie da się ukryć - ten luz, ten wdzięk, to spojrzenie... Jednym słowem: zostańcie Państwo z nami! :)[/QUOTE] Tralalalalala :)! Cudowne wieści - nie mogę się doczekać na wieczorną wstawkę ;)! PS. A może ja bym mogła wstawić ją wcześniej ;)?...
-
[quote name='Javena']najwiecej wejsc jest na gumtree ,przygarnijzwierzaka,morusek[/QUOTE] Dobra, to będę robiła na przygarnijzwierzaka i morusku.
-
Przyznam, że nie wiem, które są najbardziej odwiedzane... Może [U][URL="http://adopcjapsa.pl/"]adopcjapsa.pl[/URL][/U] i [U][URL="http://cafeanimal.pl/"]cafeanimal.pl[/URL][/U] ? Może być?
-
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246171-koniec!!!!!rozliczam-!ZAPROSZENIOWY-BAZAREK-do-18-08-Dla-Fundacji-Rottka-i-Filonka[/URL] mamy 63,50zł dla Filonka - poproszę na PW do mnie dane do przelewu :)[/QUOTE] Kejciu, bardzo bardzo serdecznie dziękuję!!! :Rose::Rose::Rose: -
Oby chętny dom okazał się TYM :)!
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']A wczoraj się dowiedziałam, że z kanonu lektur szkolnych usunięto... Pana Tadeusza. Chyba czas na nas, Dziewczyny, bo JAK ŻYĆ, ja się pytam?...[/QUOTE] Nie, nie, na szczęście to tylko sensacja puszczona w świat przez niedoinformowanych dziennikarzy: [url]http://historia.org.pl/2013/09/01/pan-tadeusz-i-potop-poza-kanonem-lektur-nieprawda-obie-zostaja/[/url] -
Znaleziona przy drodze suczka. Deklarujemy pomoc w opiece!
jola_li replied to ostr's topic in Już w nowym domu
A! I jeszcze można rozwieszać ogłoszenia u weterynarzy. U niektórych są specjalne tablice do tego celu. -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
jola_li replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='waldi481'] Na fb jakoś nie widzę konta-na starość widzę jestem ślepa czy co?[/QUOTE] To może ja podam, bo tam rzeczywiście nie wiem gdzie szukać:[B] FUNDACJA OSTATNIA SZANSA ul. Jana Blatona 3/141, 01-494 WARSZAWA numer konta: ALIOR BANK 90 2490 0005 0000 4530 8849 1950 [/B] [COLOR=#0000ff][B]Ewa, dobry numer?[/B][/COLOR] Na Waszej stronie jest tylko konto w PEKAO, a ono chyba niedługo już będzie działać, prawda? -
Ja mogę się zobowiązać do 2 ogłoszeń tygodniowo (oprócz tego robię dla "swoich" psiaków i więcej nie dam rady).
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Tak miałam - cytowałam bez umiaru. Podobnie było z "Weselem" Stasia W., które znałam całe na pamięć![/QUOTE] Ostatnio trafiłam na wspomnienie o mojej nauczycielce polskiego - to była prawdziwa dama - napisane przez jej siostrzeńca. Podobno umierając powtarzała: "Raz do koła, raz do koła"... -
[quote name='*Gajowa*']Pusiaczek pomieszkuje u mnie przez tydzień, całymi dniami szaleje z Milką - zabawowa sunią w podobnym rozmiarze. [/QUOTE] Oooo, a to dopiero :)! Wiem, że Państwo są na wakacjach, zwykle Pusia trafiała do mamy Pani na czas ich wyjazdu, ale widać tym razem mama nie mogła się nią zaopiekować (oby nie ze złego powodu). Poznała Ciebie i miejsce? Bardzo tęskni za Państwem? [QUOTE]Pusia zrobiła się wybredna, nie chce jeść suchej karmy ale za to żebrze przy stole i zaglada do lodówki...[/QUOTE] No cóż... Niby ta sama Pusia, a jednak - nie ta sama ;).
-
Znaleziona przy drodze suczka. Deklarujemy pomoc w opiece!
jola_li replied to ostr's topic in Już w nowym domu
[quote name='M&M33']Ponawiamy prośbę o pomoc. Nadal nie ma domku. Ogłoszenia z bazarku nic nie dały :([/QUOTE] Na dogomanii jest tak, że każdy wątek, to szukanie domu dla psa i niemal każdy aktywny uczestnik dogomanii szuka go dla kogoś. A szuka się poza dogomanią, bo tu każdy ma psa i tylko sporadycznie przyjmuje kolejnego. Odbywa się to w ten sposób, że robi się ogłoszenia - najlepiej często odnawiane (co tydzień), bo jeśli znajdą się na którejś tam stronie, to osoby przeglądające mogą ich nie zobaczyć. Tu są strony, na których można zamieszczać ogłoszenia: [U][URL="http://tablica.pl/"]tablica.pl[/URL][/U] [U][URL="http://gumtree.pl/"]gumtree.pl[/URL][/U] [U][URL="http://morusek.pl/"]morusek.pl[/URL][/U] [U][URL="http://doadopcji.pl/"]doadopcji.pl[/URL][/U] [U][URL="http://adopcjapsa.pl/"]adopcjapsa.pl[/URL][/U] [U][URL="http://oglaszamy24.pl/"]oglaszamy24.pl[/URL][/U] [U][URL="http://cafeanimal.pl/"]cafeanimal.pl[/URL][/U] [U][URL="http://alegratka.pl/"]alegratka.pl[/URL][/U] [U][URL="http://naszemiasto.pl/"]naszemiasto.pl[/URL][/U] [U][URL="http://zoomia.pl/"]zoomia.pl[/URL][/U] [U][URL="http://do-adopcji.pl/"]do-adopcji.pl[/URL][/U] [U][URL="http://ogloszenia.wp.pl/"]ogloszenia.wp.pl[/URL][/U] [U][URL="http://bezdomne.pl/"]bezdomne.pl[/URL] [/U] [U][URL="http://szarik.pl/"]szarik.pl[/URL][/U] [U][URL="http://olx.pl/"]olx.pl[/URL][/U] [U][URL="http://przygarnijzwierzaka.pl/"]przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U] [U][URL="http://lento.pl/"]lento.pl[/URL][/U] [U][URL="http://kokosy.pl/"]kokosy.pl[/URL][/U] [U]oddam-psa.pl[/U] Ze skutecznością bywa różnie - czasami dom znajduje się szybko, najczęściej jednak - niestety - trochę to trwa. W sytuacji, gdy nie możemy zatrzymać pieska, szukamy mu domu tymczasowego - tych bezpłatnych jest bardzo niewiele - lub umieszczamy w hoteliku, gdzie koszt miesięczny wynosi od 300 zł. Oby Wasza śliczna znajdka na musiała długo czekać! Aha, jeszcze jedno - przed oddaniem psa do adopcji przeprowadzamy wizyty przedadopcyjne. To ważne, by sprawdzić wcześniej w jakie ręce trafi. -
[quote name='Nutusia']No i kompletnie nie wie co to znaczy żebrać w kuchni! [/QUOTE] Taaaaak? A to ciekawe ;)! Za mną pędził do kuchni jak rakieta, siadał pięknie i robił maślane oczy stosując szantaż emocjonalny ;). A czasem próbował się wspinać na szafki ;)!