-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
[quote name='Nutusia']Ale gdzie skopiować?... Wiesz co, Joluś - jak możesz, Ty to zrób, bo moje zdolności doprowadzą raczej do przepadnięcia więcej niż dwóch zdjęć...[/QUOTE] Dobra, zrobię, ale nie dzisiaj ;).
-
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Zdjęcia śliczne - będę z nimi " działała " :) kto może jakiś plakacik zrobić do porozwieszania?[/QUOTE] Nie robiłam plakatów, ale mogę spróbować, tylko najwcześniej pojutrze ;). Jaki to ma być format? -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']"Ustosunkowałam się" na wątku Gapci. Z Bemowa znam tylko Gusiaczka. Sama mogę pomóc po pracy (kończę o 16.30). Przydałby się jakiś plan i jego koordynator...[/QUOTE] A czy nie ma jakiegoś wątku/ wątków poszukiwawczych? Coś mi chodzi po głowie, że kiedyś był/y. -
[quote name='Aśka Belkowska'] A teraz taki zbój. Bo ja wiem? Tam chyba był aniołek? A teraz? :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1695/ccb9b49d2e687010med.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] A teraz udaje rekina ;).
-
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Zabazarkowana jestem okropnie, ale o Filonku myślę codziennie :)! A dziś dostałam od Ostatniejszansy (Agnieszki) zdjęcia z wczoraj (ja niestety, nie mogłam pojechać) - DZIĘKUJĘ :)! Tu blask od niego bije, jakby miał sierść nabalsamowaną u fryzjera, a on tak właśnie ma - lśni jak słoneczko ;): [CENTER][IMG]http://imageshack.us/a/img69/9941/tcxr.jpg[/IMG] [/CENTER] A tu Filuś bez smyczy na dużym wybiegu - zgrabny chłopak, co :)?: [CENTER][IMG]http://imageshack.us/a/img191/5638/iuzf.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']A po co mię Herkules?...[/QUOTE] Żeby się uporać ze stajnią Augiasza ;). Mnie by też się przydał ;). [QUOTE]Na bazarek dla szczęśliwe schwytanej Lunki zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247149-Biżuteria-kosmetyki-i-super-gadżety-na-Lunkę-do-10-10?p=21314487#post21314487[/URL][/QUOTE] Dla kobiecych kobietek :)! -
Słomkę i Milkę znowu wcięło :shake:. Nutusiu, może - jak będziesz miała chwilkę - skopiuj ten post (ja to też mogę zrobić), a potem poproś moderatora, żeby go wyrzucił i w jego miejsce wstawił pusty, który potem wypełnisz. Może to coś da, kto wie ;)?
-
Mikrosunia Fionka – Już zaufała człowiekowi i ma wspaniały dom!
jola_li replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Cieplej robi się na sercu na takie obrazki :). Kolejny początek pięknego życia...- 375 replies
-
- adopcja schronisko psy
- dom na resztę życia
- (and 3 more)
-
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Marysia pisala na watku suczek, ze udalo im sie zamknac Lunke na terenie posesji, z ktorej poprzednio uciekla! :multi:[/QUOTE] ORANY, ALE RADOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!! [COLOR=#ffffff]ZZZZZZZZZZZZZZZcccccccccccccccccccccccccccccc [/COLOR] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Znaczy: nie myjecie nog?!:crazyeye: Znaczy, co to znaczy?! (ze zacytuje klasyka;) )[/QUOTE] Czy ja napisałam "mycie nóg to MÓJ wróg" ;)??? A poza tym przysłowia (i powiedzenia) są mądrością narodu i proszę się tu nie czepiać ;). -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Tak sobie myślę, skoro mała kręci się na niewielkim obszarze, to może podać jej z jedzeniem jakiś środek uspokajający? Oby się udało uratować malutką. Dziewczyny, jesteście wielkie! -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Już nie mówiąc o tym, że to tylko łapeczki (a raczej ich końcówki) są OPŁUKIWANE a nie cały pies myty...[/QUOTE] Mycie nóg, to twój wróg :p. -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No tak... Nie pomyślałam... A może spróbować nawiązać kontakt z pobliską drużyną harcerską? Kiedyś brałam udział w poszukiwaniach w których brało udział kilku fajnych chłopaków-harcerzy. Jutro sobota, więc może?... -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nutusiu, a może to byłoby rozwiązanie --- klatka-łapka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217786-KLATKA-ŁAPKA-DLA-PSOW-wejdz-pomoz[/URL] Bo przecież nie ma możliwości, żebyście tam były 24 godziny na dobę :(. Sprawdziłam, jest teraz wykorzystywana, ale może ktoś inny mógłby pożyczyć, może jakieś schronisko ma taką (lub mniejszą)? -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']A po co Hopce kąpiel, przecież z brudu jeszcze nikt nie umarł :eviltong:[/QUOTE] A czy ona w ogóle jest brudna ;)? Przecież czyści się codziennie o pościel tudzież inne tekstylia ;). -
...I żyli długo i szczęśliwie :).
-
Czarna Mamba - koniec tułaczki - od teraz ma stały adres zameldowania!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Jak ja lubię takie zmiany tytułu :)! -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Każdy ma swój "krzyż", jak to mówią. My wczoraj z Marysią O. i naszą Kreśką brnęłyśmy przez chaszcze w poszukiwaniu Lunki, która zwiała z DS... Dziś będziemy plakatować okolicę z Kejciu... Jakieś fatum nad tymi psinami zawisło. Matkę Lunki facet "zgubił" z transportu w Suwałkach. Wczorajszy dzień to był jeden wielki koszmar :( Po powrocie z akcji "łapanka", praktycznie w drzwiach rozebrałam się do rosołu i od razu poszłam pod prysznic, a Sławek trzepał całe ubranie poza ogrodem. Zanim dojechałam do domu, miałam wrażenie, że łazi po mnie armia kleszczy, brrrrr... Kresia też porządnie obejrzana. Mam nadzieję, że udało nam się ujść bezkleszczowo, bo brnęłyśmy wczoraj przez pola i łąki, gdzie już na wpół wyschnięte osty i inne mimozy sięgały nam do szyi. Kresia była bardzo dzielna - skakała jak mały kangur...[/QUOTE] Wszystkie jesteście bardzo dzielne! Należy Wam się najwspanialsza nagroda - znalezienie psinki. Mogę tylko trzymać kciuki... -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Tommy adoptowany z Boguszyc protestuje w Szwajcarii: [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/1380413_627072777316150_796902818_n.jpg[/IMG] -
[quote name='Nutusia']Jolu, ja nie widzę całego mnóstwa: 4,6,7,9,18,19 i 23 :([/QUOTE] No to nie wiem co jest, bo ja widzę...
-
[quote name='Nutusia']MAMBA ZOSTAJE W DT!!!!!! NA STAŁE, STAŁE, STAŁE!!!!! Dawno się tak nie cieszyłam!!!!!![/QUOTE] No to mamy dzisiaj Wspaniały Czwartek :)!!! Cieszę się razem z Tobą :)!!! [QUOTE]Jolu, ratunku, poznikała większość zdjęć w rameczkach :( I te z Twoich postów (Mamba, Kajtuś), których jeszcze nie poprzeklejałam :( :( :([/QUOTE] Ja nie widzę tylko dwóch.