Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. To nieprawdopodobne jak on sobie świetnie radzi. Dzielna, kochana psina. Życzymy mu duuuuuużo zdrowia.
  2. Magia idź do domku, bo już wybraliśmy następcę / a nawet kilku / na twoje miejsce.
  3. Rzeczywiście mogło się to zdarzyć. Pewnego razu przelatujący ptak upuścił nad moim ogrodem kość. Nigdy nie ma pewności co psiak poliże czy zje. Ale Agusek musi być zdrowy.
  4. Plakaciki są fantastyczne, dłuższe są niepotrzebne. Zaraz je wydrukujemy, żeby już od jutra można je było wystawić. Dziękujemy.
  5. Chętnie umieścimy informację o schronisku i takie proste plakaciki o pieskach na poczekalni , a czy przyniesie to jakiś skutek ? Nie wiem. Wśród pacjentów są i miłośnicy psów, ale niektórzy uważają moje 4 kundelki za dziwactwo. Spróbować można ,zwłaszcza jeśli Murka robi plakaciki. My też możemy bez problemu druknąć na kolorowo.
  6. A może MaBo ma więcej takich kuzynek i przygarnie jeszcze Magię i Gacka:razz:
  7. Nie jesteśmy "rasowymi" dogomaniakami ,ale pomyślałam sobie ,że gdyby zrobić takie krótkie plakaciki, takie jak miał nasz Amiś / jest to na jego wątku na 7 stronie/ to umieściłabym je u siebie w poczekalni. To prywatny gabinet i nikt się nie przyczepi. Wiem, że wiele osób nie ma pojęcia o skali problemu, nie wszyscy też korzystają z internetu. Myślałam o Amisi, Gacku,Korze i oczywiście naszej Magusi.
  8. Jak czuje się Agusek? Czy już wiadomo co jest przyczyną biegunki? Cały czas mam nadzieję, że to nic poważnego.
  9. No właśnie, inne psiaki czekają , a Magia ,Amisia i Gacek ani myślą ustąpić im miejsca.
  10. No cóż ,Musia i Pysia też długo czekały. Magia jest szczęśliwa w hoteliku i chyba to jest najważniejsze.
  11. Buźka jest wspaniałym psem. Dopiero teraz znalazłam jego wątek i bardzo się cieszę, że ma wirtualną opiekunkę. A czy z tą zaćmą nic nie da się zrobić?
  12. Świetna sprawa, to Magia też bardzo prosi o umieszczenie w kąciku. A czy na budę dla Gracji i kolegów wysyłać na konto schroniska , czy jakieś inne?
  13. Ależ ten Gacek ma oryginalną urodę. w ogóle nie kojarzy się z kundelkiem. A może to taka nowa rasa:razz: np terier gacowski?
  14. Magia naprawdę jest pocieszna. Urodę też ma oryginalną, szorstkowłosa jak terier , krótkonoga jak jamnik. Do tego wesoła, ale grzeczna. Pies niemal idealny.
  15. A Krzywik ma ciepłą budkę? bo nie może być tak , że te dwie ślicznotki dostaną ciepłe budki, a biedny Krzywik będzie marzł. Cierpliwie czekamy na wiadomości, bo i tak wszystkich naraz nie zakupimy, ale chcemy zdążyć przed zimą.
  16. Tak sponsor na samochód baaaaardzo potrzebny,bo naprawy i lawety pożerają sporo kasy. Chcę spytać czy ktoś mógłby się zorientować jakie budy pasują do boksu 56. Czy wejdzie tam podwójna, czy lepiej pojedyncze? I czy tam są tylko "nasze " Brown-Miś i Brownik- Gracja?
  17. Tak , bardzo proszę zapytać. Myślę, że może jej to pomóc. Chociaż teraz jak co chwilę trzeba ratować psy z takich katowni jak Krzyczki, teraz ten Chynów, nie tak dawno Białka , Ligota itp, to trudno się dziwić , że o domy coraz trudniej.
  18. Jakoś Magusia nie ma szczęścia. Tyle lat w schronie i teraz zero zainteresowania, dlatego mimo wysokich cen chcę ją ogłosić w prasie. Musicie mi jednak cioteczki poradzić gdzie najlepiej i jak to załatwić ,bo w ogóle nie mam pojęcia.
  19. Na pewno warto poczekać na dobry dom. Przykładem jest Fafik. Od znalezienia domu do zamieszkania w nim czekał kilka tygodni, ale jak się to opłaciło. Oby wszystkie psy tak trafiły. Aguskowi szybko miną te dni, przecież w hoteliku ma jak w raju. Gorzej z tymi bidami co czekają na miejsce u Murki.
  20. A jaki jest koszt ogłoszenia psiaka w Wyborczej lub innej gazecie o większym zasięgu?
  21. Musi się udać. To taki słodki piesek . Wierzę , że już niedługo to będzie Agusek-Krakusek. Miałam taką cichutką nadzieję ,że "przy okazji " zostanie jakiś jeszcze domek dla innej psiny,ale trudno. Na razie cieszmy się z Aguska.
  22. A jaki jest teraz koszt takiej budy ? Może nie w tej chwili , ale przed zimą postaralibyśmy się pomóc jakiejś psinie . No i chcę spytać czy nasi nowi wirtualni z 56 nie potrzebują budy?
  23. O tak dobrze byłoby ogłaszać pieski w prasie. A może w jednym ogłoszeniu więcej psiaków? Jeśli tylko można to bardzo proszę o Magię , Gacka , Korę i Amisię. A jaki jest koszt tych ogłoszeń? Chcemy pokryć koszty.
  24. Aguskowi musi się wreszcie udać. Do Brzeska faktycznie jest niedaleko. A Agusek jest z tych psów, które od pierwszego spojrzenia "chwytają za serce". Oby to był TEN DOMEK.
  25. Magia już nie przypomina tłuścioszki schroniskowej , a jak sobie przypomnę jaka była w kwietniu z tą zaropiałą szyją. To po prostu nie ten pies. Serdecznie dziękuję za ogłaszanie Magii, bo z tym sobie sami nie poradzimy. Myślę, że trzeba cierpliwie czekać.
×
×
  • Create New...