Jump to content
Dogomania

Marlenuś91

Members
  • Posts

    297
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marlenuś91

  1. [URL="http://glitery.pl/"][IMG]http://tmp3.glitery.pl/obrazki/100/37/3-Niech-wam-jajeczko-dobrz-2230.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL="http://glitery.pl/"][IMG]http://tmp3.glitery.pl/obrazki/100/37/3-Niech-wam-jajeczko-dobrz-2230.jpg[/IMG][/URL]
  3. [url=http://glitery.pl/][img]http://tmp3.glitery.pl/obrazki/100/37/3-Niech-wam-jajeczko-dobrz-2230.jpg[/img][/url]
  4. [url=http://glitery.pl/][img]http://tmp3.glitery.pl/obrazki/100/37/3-Niech-wam-jajeczko-dobrz-2230.jpg[/img][/url]
  5. To jak my się rozpoznamy ??
  6. [COLOR=Red][B]Iza.[/B][/COLOR] [COLOR=Black]No jasne że możemy się spotkać :) A którego dnia ty idziesz ?? [/COLOR]
  7. Dla wszystkich: [IMG]http://kartki.net.pl/kartki/3/kartki-wielkanocne-94.jpg[/IMG] [B][COLOR=Magenta] Niech wam jajeczko dobrze smakuje bogaty zajączek uśmiechem czaruje Mały króliczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia![/COLOR][/B]
  8. Dziękuje i WESOŁEGO ALLELUJA!!! ..........$...$...$...$.. ........$..................$ .....$.......................$ ...$..........................$ ..$.000000........۩۩۩۩...$ .$.0▒0▒0▒0....۩۩۩۩۩۩...$ $.§▓§§▓§§▓..۩۩۩۩۩۩۩۩.$ $.♥♥♥♥♥♥♥♥.۩۩۩۩۩۩۩۩۩$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ .$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ..▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ...$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ....▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ .....,,▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ Kiedy Wielka Noc nastanie, życzę wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niech wszystkie żale zgłuszy. ..\\//...\\//......\\//...\\//....\\//... ..\\/..(▒)(▒)...\\//.....(▒)(▒)..\\// ///..(▒)(█)(▒)..\\//..(▒)(█)(▒)..\/ \\//...(▒)(▒)...\\//.....(▒)(▒)..\\/ .\\//..\\/...\\////...\\//...\\\\//..\\//.. Pozdrawiam cie w trochę większym gronie Marlena, Max, Lola, Drops, Gucia, Feta, Kropka, Siwa, Murza,Rudy Jak tyle życzy CI wesołych świąt to musza być udane :D
  9. Jak tak to i ja będę ;) Dzięki Iza za info ;)
  10. [B]Iza. [/B]Jakie agility co gdzie jak ?? A ty startujesz?? [B] aneczka23[/B] Witamy I zapraszamy częściej :razz:
  11. NIE no prześwietna jest :)
  12. Super zwierzaki ;) Przyznam się że jeszcze całego tematu nie przeczytałam. Zatrzymałam się na 100 stronie :) ale obiecuję szybko nadrobić.... Jej jeszcze raz napiszę śliczne masz zwierzaki :loveu:
  13. Rozbiłam na dwa posty :) Żeby się długo stronka nie ładowała Gucia [img]http://images44.fotosik.pl/99/ee361aeb1b7ea511med.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/99/50efb9496a59057cmed.jpg[/img] Feta i Gucia [img]http://images50.fotosik.pl/99/97c8f80279303833med.jpg[/img] Siwa/Stara/Migotka [img]http://images50.fotosik.pl/99/deb30cd32e73a95cmed.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/95/b0e230a49fd4fedfmed.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/95/8d121c08466dc2demed.jpg[/img] Drops fleja :D [img]http://images50.fotosik.pl/99/257e0c4cd33098camed.jpg[/img] Jak ty brzydko pachniesz :( [img]http://images49.fotosik.pl/99/67fe3b090c9b360cmed.jpg[/img] Feta i Gucia [img]http://images47.fotosik.pl/99/4828cdbb4d201b26med.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/94/e1b022a8b775f33fmed.jpg[/img] C.D.Z 4kwietnia wkrótce oj jeszcze chyba mi ze 25 fotek zostało :D
  14. Jaki ten twój pan dostojny... Taki poważny, a jednocześnie pełen wdzięku
  15. [quote name='akodirka']chodze tam, jak by to powiedziec, jak sie idzie do np. kwadratu przez łąkę i tam jest taka ścieżka a wczesniej takie boisko, to jest mniej wiecej wzdłuz ul. Batorego (chyba). tam jak sie od mojej strony jeszcze nie dojdzie do tego boiska jest lekka gorka i zazwyczaj tam spuszczam psa, bo z gorki dobrze widac okolic, czy ktos idzie itp. i kiedy pies biega z gorki pod gorke za patykiem to troche bardziej sie męczy :razz:[/quote] A to wiem już gdzie :) To kiedy wypad na łączkę ;PP [b]Ciąg dalszy fotek z 4 kwietnia [/b] Co to za ręka mnie łapie brr [img]http://images36.fotosik.pl/95/3852d6b397ee3699med.jpg[/img] podrapię Ci tą wredną rękę [img]http://images41.fotosik.pl/95/aa927b8a5def9f61med.jpg[/img] Gdzie ta Feta?? [img]http://images47.fotosik.pl/99/b4761f9f7d48f698med.jpg[/img] Gdzie ta Kropka?? [img]http://images39.fotosik.pl/95/57ede47ffee73059med.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/94/0461e730b797f1c4med.jpg[/img] Już nigdy się od Ciebie nie oddalę :-* [img]http://images40.fotosik.pl/94/0461e730b797f1c4med.jpg[/img] Niuch Niuch co tam jest ?? [img]http://images40.fotosik.pl/94/112535e5fa289772med.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/95/873a0e0f29b5b931med.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/99/afbef2641a263bb0med.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/94/d1de443cf195480dmed.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/99/a1b4254ab193fa80med.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/99/7e6e3fdb27c5f4edmed.jpg[/img] Ludzie trochę cienia [img]http://images44.fotosik.pl/99/fff2afaacc87e4d7med.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/95/ca56643c72031137med.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/94/24f47179d8c87385med.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/99/cb0f1cfa86e37394med.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/95/8cffaa10d2b98153med.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/99/3c4084a8e835d686med.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/99/36c65f5a41e26c4amed.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/94/184cb7beb2850c96med.jpg[/img]
  16. [url]http://images8.fotosik.pl/8/9663db9bc00a8e47.jpg[/url] Opalamy brzusio ?? ;)
  17. Ja mogę iść i z szajbuską Lolą :lol: A na którą łąkę chodzisz ??
  18. Co tu dużo pisać Ślicznie :loveu:
  19. [B]akodirka [/B]A możliwe że się gdzieś mijaliśmy :) A może ty chcesz z nami do lasu kiedy na spacer ?? :cool3:
  20. Jej gdzie takie śliczne kwiatki rosną ??
  21. Super focie Cuda ta twoja suczka :*
  22. [quote name='Iza.'][URL]http://images42.fotosik.pl/94/1f9cfce8de62c0f7med.jpg[/URL] To Ty ? :cool3:[/quote] Tak to ja we własnej osobie ;) [B]akodirka[/B] Tak a kogo ci przypominam ?? A no odrazu z miasta do lasu poszłam :) he he ale o dziwo się nie pobrudziła A i Chcecie nowych fotek?? Nie I tak pokażę ;) Dzisiaj moje zwierzaki korzystały z ładnej pogody, w wyniku czego zasypię was fotkami >:D Ucieknę i mnie nie złapiesz :P [img]http://images36.fotosik.pl/94/a08aa022f5d900afmed.jpg[/img] Niuch Niuch co tam jest ?? [img]http://images46.fotosik.pl/98/9ae6eb4682ceaa60med.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/94/316fc97c7a0b6ffemed.jpg[/img] Pańcia ja chcę do Ciebie ... [img]http://images48.fotosik.pl/98/3f7dc90b35963db0med.jpg[/img] I ja chcę do pańci na ramię [img]http://images37.fotosik.pl/94/579e2eaee46b372cmed.jpg[/img] Zobaczcie jak umiem łazić po drzewie :) [img]http://images50.fotosik.pl/98/6cb94eba6ff7c5ecmed.jpg[/img] Pogryzę im skarpetki hihi :D [img]http://images43.fotosik.pl/98/25caf313f0d3c19cmed.jpg[/img] Oj jak dobrze posiedzieć na słonku :) [img]http://images39.fotosik.pl/94/d1b51d59e491f654med.jpg[/img] Karuzela? [img]http://images42.fotosik.pl/94/4bfddb4e2ef24eeamed.jpg[/img] Puść mnie brutalu !! [img]http://images40.fotosik.pl/94/ed3099319a2068f9med.jpg[/img] C.D.N :evil_lol:
  23. Ta ha ha w krzaki :lol: To kto w takim razie będzie na 100% ??
  24. Oj nie koniecznie po krzakach... JA Sobie daję radę :razz: Mimo że chodzę na spacer z 3 DOWNAMI, które średnio się mnie słuchają :angryy:
  25. Fotki jeszcze cieplutkie ze spaceru w lesie :razz: Loli tylko jedno była za bardzo zajęta bieganiem [IMG]http://images48.fotosik.pl/97/a9fac0fe84560eeemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/98/323f40c97f1c5f88med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/93/254f830fcd0e5af9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/94/6ba811b6702958b9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/93/9c05c113a4f0c8c8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/94/6ad74b7bf6151fb5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/98/53d2c45b09ef9951med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/94/6c26c6eb2007ce56med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/97/12f2836afb4813b8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/93/3f53e2a58ce3c449med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/94/cdabf0a386a7a244med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/94/d7827221f5a79e64med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/97/3ddb88992254936fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/94/1f9cfce8de62c0f7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/93/c35ba4e9ec210ca3med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...