Jump to content
Dogomania

Marlenuś91

Members
  • Posts

    297
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marlenuś91

  1. [B][B]emdziolek Trzymaj się wszystko będzie dobrze a raczej musi być dobrze. Ja powiem od Siebie tylko tyle ze emdiolek jest odpowiedzialną osobą miałam okazję ją poznać w realu. I naprawdę przejmuje się losem psów. Pozdrawiam [/B][/B]
  2. To ja czekam na rozwój sytuacji. Jak ten szczeniak podrośnie to ja oferuję DT dla szczeniaka, nad suczką muszę poważnie pomyśleć :shake: Jeżeli oczywiście opiekunka zgodzi się na uśpienie pozostałej 4
  3. [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/77239.html"]li1[/URL] W pełni Cię popieram. Zastanów się nad tym wiem że jest ciężko,(nie raz byłam w takiej sytuacji) ale pomyśl o tych małych że ciężko będzie im znaleźć domki. [/B]
  4. Taki czas teraz że dużo będzie szczeniąt i kociąt... :shake: Pomogła bym i tym razem, ale nie dam rady. Mam już 2 kociaki na Dt i psa :placz:. Oby tylko wszytko się udało i pieski trafiły do basia0607
  5. Nowe Fotki Bobka I Maxa [img]http://images37.fotosik.pl/107/f66e1a71036802d3med.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/112/478e75aa7809f2admed.jpg[/img] Tutaj Bobek wlazł w doniczkę tylko dobrze że jeszcze nic w niej nie rosło :laugh: [img]http://images45.fotosik.pl/112/ff5a02619b9b00b8med.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/111/0b24b24b013990aemed.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/112/5c01c715845419a0med.jpg[/img] A tutaj obok karmnika chyba czekał na ptaszki :twisted: [img]http://images37.fotosik.pl/107/665c35416a5037a0.jpg[/img] Tylko dlaczego nikt do nas nie zagląda ?? :think:
  6. Oj znowu szczeniaki... Smutne, ale oby znalazły kochające domki, tak jak te zeszło roczne co były u mnie... Będę zaglądać, podnosić, jak na razie nie mam możliwości wpłaty :placz:
  7. [quote name='m@dzi@']Czy jest gdzieś w Białymstoku miejsce, gdzie osoby nienależące do żadnego klubu mogą poćwiczyć agility?[/quote] Podczepię się do pytania
  8. [IMG]http://images48.fotosik.pl/105/3f66c168f74dd8bfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/105/68467120eca31f8dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/101/e71705c04c8900bfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/106/b052abb70aab2650med.jpg[/IMG]
  9. o matko jaka śliczna psinka:loveu: I za razem biedna :-(
  10. [img]http://images48.fotosik.pl/105/8718e320d04d35b9med.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/105/15177c9242014833med.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/105/be8172eaa2e69db4med.jpg[/img] Widok z dachu: [img]http://images42.fotosik.pl/101/b113baf397d6e50dmed.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/101/48e30a289dc925e9med.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/105/94f18193a7fea325med.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/100/4f5ad7437fb8087amed.jpg[/img] [b]Jeżeli komuś się podobają to pisać wstawię więcej fotek ;) [/b]
  11. [img]http://images48.fotosik.pl/105/c54d2d07e8a4d7fcmed.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/101/cb3e907066c61af0med.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/105/4e66b1e99d30a691med.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/100/b118c235062a20f9med.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/104/828fb79fd2dfdeddmed.jpg[/img]
  12. [b]A teraz coś dla miłośników ruin i starych budowli...[/b] W sumie nie wiem co to jest. Ale nie dawno w lesie Pietrasze znaleźliśmy coś nie wiem co to było chyba jakaś fabryka, Były tam zbiorniki z wodą. I duży budynek który wyglądał chyba na jakąś fabrykę. Próbowałam znaleźć w internecie ale niczego nie znalazłam. Być może tymi fotkami nie ukaże zainteresowania i w jakimś stopniu piękna takich starych budowli. Ale na żywo jest to bardzo interesujące, można zastanawiać się bez końca co tam było. Jest tam mrocznie i ponuro. Dużo pomieszczeń. pobudzających wyobraźnie [img]http://images45.fotosik.pl/105/dbd9ddb266c32717med.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/105/5537a288a74b7972med.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/104/669c90c3125ba712med.jpg[/img] [img]http://images42.fotosik.pl/101/9899c982af26be38med.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/101/7022de211ab2d0b1med.jpg[/img]
  13. [quote name='cropka']Przeprowadziliśmy się na Osowę :p także nieszczególnie daleko, spacerki jak najbardziej aktualne, tylko trzeba się będzie szybciej umawiac, bo dojazd chwilkę zajmie. No i będzie jeszcze jedno psisko na spacery :cool3:. No a jeśli chodzi o zmiany, to są ogromne - czyt. jestem szczęśliwa :loveu::loveu::loveu: . Po dwóch latach od rozstania z mężem znów zakochana wariatka ;).[/quote] Gratuluję szczęścia :loveu:
  14. [url]http://images41.fotosik.pl/98/3a5dbb61c8b560c1med.jpg[/url] Zajączek :lol:
  15. [url]http://lh6.ggpht.com/_-HrEA7-DXNU/SeI5dp_dSwI/AAAAAAAAADc/v02QrvFr61Y/s720/P4120002.JPG[/url] Śliczny :loveu::loveu:
  16. [url]http://images8.fotosik.pl/12/cc7e3f7bb057b90f.jpg[/url] Super fotka W ogóle to fotki kwiatków świetnie Ci wychodzą;) A u mnie nie ma kwiatków :-(
  17. [B][COLOR=RoyalBlue]Ja i moje paskudy Witamy po raz pierwszy[/COLOR] [/B]:multi: [COLOR=Green] Przy okazji życzę wesołych świąt, dobrego jajka, mokrego poniedziałku itp [/COLOR] [IMG]http://www.nyloncoffee.pl/mini-uploaded_files/e0f93.jpg-354--crop[/IMG] [url]http://i42.tinypic.com/344ckt1.jpg[/url] Taka groźna że strach się bać :crazyeye: I oczywiście obiecujemy wpadać tutaj częściej i jednocześnie zapraszamy do nas :cool3:
  18. [url]http://images6.fotosik.pl/453/f85112c76ddb9922.jpg[/url] Śliczna fotka [url]http://images6.fotosik.pl/453/a62e62233cc61e11.jpg[/url] a ta jest cudowna, taka no super, piękna ;) Kocham Wiosnę wtedy wszystko tak ładnie wygląda :D
  19. [IMG]http://i39.tinypic.com/xckqwm.jpg[/IMG] Jak ja Ci ją ukradnę o albo w sobotę się wymienimy ja Ci dam Swoje 3 a ty mi dasz Lune :D Co ty na to?? A zresztą co ja będę pytać,,, zabiorę ci w nocy Lunę i podrzucę swoje ;)
  20. [quote name='Iza.']Mozna, można :cool3:[/quote] To bierz Lune ja wezmę Maxa :)
  21. [quote name='Iza.']Prawdopodobnie będę z psem, to wtedy nie będzie problemów:eviltong:, ale jeśli nie to wyglądam tak : [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/4084505"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL] ;)[/quote] A tam można z psem wchodzić ?? ;)
  22. [URL="http://glitery.pl/"][IMG]http://tmp3.glitery.pl/obrazki/100/37/3-Niech-wam-jajeczko-dobrz-2230.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL="http://glitery.pl/"][IMG]http://tmp3.glitery.pl/obrazki/100/37/3-Niech-wam-jajeczko-dobrz-2230.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...