Jump to content
Dogomania

Marlenuś91

Members
  • Posts

    297
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marlenuś91

  1. A ja w odwietki :multi: Stare fotki obejrzane nom i czekam na nowe :mad:
  2. [LEFT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/92115.html"][/URL] graphi dobre dobre :lol: [/LEFT]
  3. Witam śliczne zwierzaki :) Ale gdzie fotki kotka Margo com ?? Nom i więcej fotek ogoniastych :loveu:
  4. Witam gorąco wszystkich nowe forumowiczki ;)
  5. Dla wszystkich kochanych zwierzaków [*] :placz:
  6. O jesteś w końcu :eviltong: Ja też życzę udanych wakacji bo ja niestety przez całe będę pracować :placz:
  7. Moja mama ostatnio idzie z Lolą koło lasy, a jakiś facet na rowerze zatrzymuje się i mówi -Co pani tam lisa z lasu prowadzi ?? :lol: Mama sie zaśmiała i mówi że nie, że to Pies. a on coś później zaczął gadać, kiedy będzie miała małe , bo taka ładna, nie typowa i że ogon ma ładny, na to mama że nie będzie i poszła a facet został z dziwaczną mina :cool1:
  8. Wstawię banerek w podpis. Tylko tyle mogę pomóc
  9. [color=#0000FF]Nie pisałam tego wcześniej, ale w piątek oddałam Dropsa do nowego domu. U mnie fakt było mu dobrze, miał co trzeba,m lecz nie czuł się tu swobodnie na tyle ile ja bym chciała :-\ . Otóż Max od początku go gnębił, cały czas wymuszał na nim dominację, nie dopuszczał go do miski ( czyli nie mógł zjeść wtedy kiedy chciał), cały czas się na niego rzucał (tzn warczał i wywracał), czasami było tak że jak Max siedział obok mnie to Drops bał się podejść. Długo borykałam się z Tą myślą aż w końcu doszłam do wniosku że można sprobować dać go do domu gdzie nie ma innych zwierząt. płakałam jak głupia oddając go. Ale z tego co się okazało było to słuszna decyzja Drops na początku fakt bał się troszkę ale teraz jest już wszystko ok zaufał nowej właścicielce, ma do dyspozycji Swoje i tylko swoje m4 gdzie nie ma innych zwierząt. Wiem że tak jest mu lepiej niż u mnie z dominującym Maxem i napastującym go kotem ( tak on bał się nawet kota). Jest mi ciężko ale jak pisze z nową właścicielką i ona pisze mi o postępach Dropsa, że jest szczęśliwy odrazu serce się raduje. I nie zadawajcie pytań typu a może by się jeszcze przyzwyczaili do Siebie. Mieli na to pół roku i nic w ich relacjach się nie zmieniło :-\ . Dlatego na decyzja było najsłuszniejsza i nie dlatego że mi tak wygodniej, ale dla dropsa dobra tylko i wyłącznie. [/color] a teraz troszkę fotek loli z Niedzielnego Spacerku ;) [img]http://images44.fotosik.pl/140/1b5bfe6b508c6c91med.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/136/c6f4203f4002999amed.jpg[/img] Moja mama, Lola i Max ( uśmiechnięta trójka) [img]http://images43.fotosik.pl/140/7021cbbbb9608185med.jpg[/img] [img]http://photos.nasza-klasa.pl/18992043/76/other/std/f40c6c875d.jpeg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/136/0fa0693123bbe054med.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/140/0060050177357034med.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/136/dcc38d48b0155040med.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/141/761e73d09884e196med.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/136/4a534d2d7eb47c6dmed.jpg[/img] W strumyku [img]http://images38.fotosik.pl/136/f30559793f49d185med.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/140/5682865645a8e150med.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/136/5cc6e25bf355dbc3med.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/140/5d7583bc79ebd295med.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/137/7beac558db46f262med.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/137/4f9cc21fdfc9b2eamed.jpg[/img]
  10. A ja kupiłam nową smycz nic szczególnego, ale i tak się pochwalę :cool3: Weszłam do sklepu zoologicznego i tak jakoś mi się spodobała i kupiłam. Ta smycz jest na duże psy typu Labrador, ale podobają mi się właśnie takie masywne smycze nom i wzięłam pod uwagę zapędy do ciągnięcia które posiada Lola :eviltong: Dla mnie się podoba jest dość długa i gruba. A zapłaciłam tylko 14 zł :P Na modelce : [IMG]http://images41.fotosik.pl/135/8e0a6b7bddb063cbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/140/1b5bfe6b508c6c91med.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Patisa']Hejo Wam! Ale zwierzyniec..jej! A koty i myszy to tak...bez żadnych zacięć żyją? Ja się zastanawiałam nad tym, by sobie kiedyś kupić myszkę z jakiejś hodowli, ale ja raczej an pewno będę miała kota, prawdopodobnie ze schroniska, więc sie obawiam o życie tej myszki :evil_lol: Jak u Ciebie się godzą? Pozdrawiam;)[/quote] Hm ja mam szczury i koty szczurami się nie interesuja a nawet się ich boją Można pogodzić myszkę z kotem, ale zawsze ale to zawsze na wybiegu trzeba mieć na nich oko [SIZE=7][B] A ja proszę daj mi głos !! Wygraną przeznaczę na zwierzaki w potrzebie [/B][/SIZE] [SIZE=5]http://gofresh.pl/index.php?strona=slajdszol&slajdszol_id=1329[/SIZE]
  12. [url]http://img213.imageshack.us/img213/7303/image041ri9.jpg[/url] :lol: To na pardę jest piesia, nie no powalająca jest :cool3:
  13. Ja mam dużo zwierzaków psy(3),koty(3)+(2na Dt), świnki morskie(3) i szczurki(3). ;) Mieszkam w domku, w w podwórku w drugim domku ciotka z dwójką dzieci... Te dzieciaki w moich psach (szt 3) są po prostu zakochane, nie ciągają ich, nie duszą, nie zaczepiają. paręnaście razy dziennie przychodzą i siedzą razem z nimi. Młodszy (daniel) je tuli, głaszcze, jak któryś zachoruje przeżywają to chyba bardziej niż ja... Myślę że jeżeli dziecko jest od małego ze zwierzakami ma inne podejście w przyszłości. Gdy rodzice oczywiście je tego nauczą. Tzn żeby ich nie męczyły, że trzeba się nimi opiekować. Justyna starsza córka ciotki, Latem codziennie przed szkoła przychodzi do mnie i pomaga mi wynosić świnki na podwórko na trawkę z własnej nie wymuszonej woli. Daniel potrafi się obchodzić z moimi szczurkami ( oczywiście pod moim bacznym okiem) potrafi czasami przyjść wyjąć największą szczurkę z klatki i nosić ją na ramieniu. A jak zmarła pierwsza z moich szczurek ( ulubienica Daniela i ona chyba też go lubiła) był straszny płacz i lament do tej pory chodzi i mówi że najbardziej lubiłem tą czarną. W domu też mam często tymczasy ( teraz dwa małe kotki) i nie ma mowy żeby któreś wzięło je na ręce i ciągała, przyjść pogłaskać to i owszem, a nawet dać im jeść. U mnie w domu też było od zawsze zwierzaki, kot (maciuś) spał ze mną w kołysce, pies(muszka) moja zastępcza mama,(która była od urodzenia do 15 roku życia ze mną) i chyba to właśnie rodzice wpoili we mnie wrażliwość do zwierzą, czasami denerwują się że aż za bardzo bo świata praktycznie po za nimi nie widzę, ( nom i to przeze mnie dom stał się domem tymczasowym dla bid), :roll: Nom ale na szczęście oni też kochają zwierzaki ;) Ja w pełni jestem za dziecko+zwierzak przy odpowiednim podejsciu rodziców do tego.
  14. I będę w wolnej chwili zaglądać :cool3:
  15. Przeczytałam cały wątek i muszę powiedzieć że jesteś super :multi: Dziewczyna o bardzo dobrym serduszku, żeby więcej było takich osób :roll: Życzę dużo dużo zdrówka dla Twoich zwierzaczków i jak najwięcej szczęśliwych chwil spędzonych razem ;)
  16. Jejku jaka ona jest śliczna :loveu::loveu::loveu: Wycałuj ją odemnie
  17. [B]żeby nie pisać dwa razy skopiuję z innego forum:[/B] [I][COLOR=#00ff00]14.Maja.2009>[/COLOR][/I] [COLOR=#0000ff]Eh Feta i Kropka są okrutnymi bandytkami doprowadzającymi panią do zawału serca. Dzisiaj przychodzę Sobie z praktyk, nie zwracając uwagi na szczurki, poszłam Sobie do sklepu wracam, przymierzam się do tego aby dać ogoniastym jeść i co widzę w pudelku w którym Feta I Kropka śpią jest mnóstwo krwi i siedzi w nim Feta która ma ogon też we krwi, zrobiło mi się gorąco myślę o najgorszym, aż się popłakałam że naprawdę poważnego się coś stało. Wyciągam pudełko z Feta zabieram ją do łazienki. zmyłam dla niej krew a tu na nosie miała zadrapanie lekkie, i od tego musiało się tak wszystko wybrudzić. Zapewne dziewuchy się ostrzej pożarły i Kropka musiała Fecie drasnąć nochala. Ale tak spanikowałam że szok normalnie :( ...[/COLOR] [I][COLOR=#00ff00]15.Maja.2009[/COLOR][/I] [COLOR=#0000ff]Nie zdążyłam do weterynarza :'( Przepraszam Cie Skarbie,,, Na zawsze pozostaniesz w moim sercu kruszynko :'( Przepraszam ale nie jestem w stanie nic więcej napisać oczy zalewają mi łzy [/COLOR] [IMG]http://tmp2.glitery.pl/obrazki/134/39/2-Feta-pij-dobrze-ma-1177.jpg[/IMG] [I][COLOR=#00ff00]15.maja.2009 dużo później[/COLOR] [/I] [COLOR=#0000ff]Nie wiem co to było ale to było coś strasznego. To co wczoraj pisałam o tej krwi i zadrapanym nosku.. gdy zobaczyłam tą krew co pisałam przemyłam dla niej nosek i zostawiłam tak. Naprawdę myślałam że to zwykłe zadrapanie. Niczego nie przeczuwałam i wyszłam z domu... Wróciłam późno około godziny 12wieczorem. I zobaczyłam że Feta znowu jest we krwi, była ochłodzona i słaba.(powiedziałam Sobie że jutro po praktykach pojadę z nią do weta),a w nocy wstawałam co godzinę i podkładałam jej ciepłe butelki z wodą.Gdy rano wstałam zobaczyłam że siusia też krwią. Dziś po powrocie z praktyk chciałam z nią jechać do weta (niestety na praktyki nie iść nie mogłam mam teraz w zakładzie krawieckim, przy czym jeden dzień nie obecności wiąże za Sobą dużo nie miłych rzeczy ). przez cały dzień o niej myślałam, chciałam nawet wyrwać się wcześniej ale mi się nie udało... Gdy wróciłam było już za późno :'( czy któraś z was może wie co to jest ? Ogólnie wygląda że moje starsze stadko zaczyna się sypać, :( . Jutro lecę z Kropką do weterynarza, gdyż narósł jej guz... Proszę was trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok bo inaczej nie wyrobię ze Sobą, jestem już tak zdruzgotana po starcie Fety a tu jeszcze Kropka ahh....[/COLOR] [I][COLOR=#00ff00]16.Maja.2009[/COLOR][/I] [COLOR=#0000ff]Mama była z Kropką u weterynarza.( ja nie mogłam ;( ) Niestety wet powiedział że pozostaje mi tylko uspanie Kropki,powiedział że jest za stara i zbyt osłabiona na operacje. Miała guza na szyi, tylko tyle wiem. Mama podjęła ostateczna decyzję, ja bym nie dała rady i zapewne zabrała bym ją do domu i bidulka męczyła by się jeszcze. Guz rósł w bardzo szybkim tempie, utrudniał oddychanie. Niestety mama jest za mało sprytna aby zapytać dokładnie co to było..., Kropka [*][/COLOR] [SIZE=150]A to jest już z dzisiaj [/SIZE] Jest płacz i jest smutek: Trochę wspomnień to są zdjęcia których nie zdążyłam wam pokazać, a były robione 10 maja bodajże. [IMG]http://images48.fotosik.pl/126/622ddefa0b31713amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/126/6151cbb9c824e4dcmed.jpg[/IMG] Jest szczęście: Wczoraj około godziny 21 pojechałam po Swoją 3 szczurkę, moją pierwszą Dumbolinkę :D Jest to około 5-6 tyg samiczka, Agoutka, która podbiła moje serducho i z Wrocławia po kilku nie dociągnięciach s transportem trafiła do mnie....A jest z tego tematu:[URL="http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=4&t=22307&sid=9abe22d69b45ee094fd09f5087ea46d6"]szczury.org • Zobacz temat - [Wrocław] Oddam małe samiczki Dumbo[/URL] [IMG]http://images43.fotosik.pl/126/e125e9b07485e3a3med.jpg[/IMG] I jest zdenerwowanie: toż ludzie czasami są bezczelni !! Na tyle aby zostawiać małe kociaki u mnie przy koszu na podwórku kosz stoi przy bramce (wiecie taki w domkach). Szkoda że Lola nie biegała wtedy to by takim delikwentom złoiła dupę !! Ale wracając do tematu, wczoraj wracałam z Dumbolinka od dorotka82, wchodzę na podwórko i słyszę że coś rozpaczliwie płacze, rozglądam się, szukam i widzę pudełko całe przemoknięte ( bo padał deszcz), w środku dwa małe kociaki Rudy i czarno biały. Byłam tak zła że myślałam że wyjdę z Siebie, jeszcze trochę to ludzie mi zaczną nie chciane Krowy i Konie pod drzwi podrzucać bo wiedzą że pomagam zwierzętom... Eh z drugiej strony dobrze że trafiły do mnie a nie gdzieś na ulicę... A kotki to chyba samiczki, jak na moje oko około 4 tygodniowe, ale mogę sie mylić... Co więcej niestety oznacza to dla mnie zrywanie nocek ;( bo muszę je jeszcze dokarmiać mlekiem ( dla kocią) a mi zostało dwa tygodnie do poprawy ocen) ;(.... A oto one roboczo nazwane Nika i Misia [IMG]http://images38.fotosik.pl/122/e8ea49abdf47a176med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/126/cd92d8c8e4fb8a8bmed.jpg[/IMG] I na koniec kilka fotek reszty moich zwierzaków Kropka [IMG]http://images46.fotosik.pl/126/2dbbc95ad7b172f6med.jpg[/IMG] Bobek [IMG]http://images43.fotosik.pl/125/162d3a58162363eemed.jpg[/IMG] Bobek i Inka [IMG]http://images48.fotosik.pl/126/7a81bceaaa193b85med.jpg[/IMG] Bobek [IMG]http://images49.fotosik.pl/126/b77d95dd8d608390med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/122/7bb9fd0f2413ef57med.jpg[/IMG] Inka [IMG]http://images40.fotosik.pl/122/58b26fe51ff478admed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/122/6be3aa31b57a7256med.jpg[/IMG] Max [IMG]http://images45.fotosik.pl/126/58301f2df52a5fccmed.jpg[/IMG] I tej której dawno już nie było Gucia: [IMG]http://images44.fotosik.pl/126/58a516bcac028754med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/122/7fdfd28789d09724med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/126/036e0f47ab4ba98fmed.jpg[/IMG] [COLOR=Purple][B][SIZE=5]I dlaczego nikt do nas nie zagląda ?? :mad:[/SIZE][/B][/COLOR]
  18. Eh Feta i Kropka są okrutnymi bandytkami doprowadzającymi panią do zawału serca. Dzisiaj przychodzę Sobie z praktyk, nie zwracając uwagi na szczurki, poszłam Sobie do sklepu wracam, przymierzam się do tego aby dać ogoniastym jeść i co widzę w pudelku w którym Feta I Kropka śpią jest mnóstwo krwi i siedzi w nim Feta która ma ogon też we krwi, zrobiło mi się gorąco myślę o najgorszym, aż się popłakałam że naprawdę poważnego się coś stało. Wyciągam pudełko z Feta zabieram ją do łazienki. zmyłam dla niej krew a tu na nosie miała zadrapanie lekkie, i od tego musiało się tak wszystko wybrudzić. Zapewne dziewuchy się ostrzej pożarły i Kropka musiała Fecie drasnąć nochala. Ale tak spanikowałam że szok normalnie :( ... A teraz reszta fotek z dnia 10 maja ;) Inka obok Feta a z tyłu Kropka [img]http://images49.fotosik.pl/124/d0d038c65e9580d0med.jpg[/img] Dziewuchy razem [img]http://images37.fotosik.pl/120/e96fd9e6892d6f05med.jpg[/img] A co tam jest ?? [img]http://images47.fotosik.pl/124/55cfb38bbe416408med.jpg[/img] O kuku widzę Cię Inka [img]http://images38.fotosik.pl/120/54dfeba232a1017bmed.jpg[/img] Ganianego ^^ [img]http://images49.fotosik.pl/124/14886510034a09b5med.jpg[/img] I chowanego ;D [img]http://images45.fotosik.pl/124/81f37d4699625b2cmed.jpg[/img] Skradam się ;) [img]http://images38.fotosik.pl/120/6474a35ee11485e9med.jpg[/img] O a pod stołem nic nie ma... Nietoperz [img]http://images49.fotosik.pl/124/4d7a57644ba0bc0fmed.jpg[/img] Co dobrego jadłaś ? [img]http://images40.fotosik.pl/120/8fa6de9bffa7a89dmed.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/120/ce9f22d26bf14796med.jpg[/img]
  19. A gdzie taka fajna miejscówka z wodą jest :razz:
  20. [IMG]http://images37.fotosik.pl/116/c7e62f50b32c88a2.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/116/4b8cb38f4f536e0fmed.jpg[/IMG] Feta i rozmazana Inka ^^ [IMG]http://images37.fotosik.pl/116/f62fbf0eee92989e.jpg[/IMG] Feta [URL="http://glitery.pl/"][IMG]http://tmp2.glitery.pl/obrazki/128/37/2-glitery_pl-marlena91-1709.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images50.fotosik.pl/120/7b18d88f243cd23fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/120/33e66caccb3d7ee8.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Iza.'][URL]http://images45.fotosik.pl/112/ff5a02619b9b00b8med.jpg[/URL] jaka przyczajka :cool3: Byłaś na zawodach ? Bo jakoś Cie nie widziałam :eviltong:[/quote] Niestety nie byłam ;/ nie miałam jak Chciałam się pochwalić nowym członkiem rodziny ^^ [IMG]http://images36.fotosik.pl/103/d473479f05451fd6med.jpg[/IMG] Dzień zapoznawczy 1 Wypuściłam je wszystkie na szawkę Inka przestraszona. Feta i Kropka średnio się nią interesowały, ale i nie dokuczały... Obwąchiwały ją a ona siedziała w bez ruchy, mimo to jak dałam im wody to piły razem ;) Zobaczymyu co będzie dalej, mam taki plan że przez dwa-trzy tygodnie będę je puszczać razem tylko na wybiegu a dopiero powtem będę prubować w klatce, żeby nie było tak jak z Tequilą ;( Trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło po mojej myśli... A oto dowody że Inka żeczywiście jest u mnie i że żaden gad jej nie zjadł he he :D Niestey mało zdjęc Inusi bo strasznie ruchliwa jest i prawie wszytkie na kórych była wyszły rozmazane;/ Inka i Kropka ... [IMG]http://images38.fotosik.pl/116/e530ca0a30177d0amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/116/d87cd4ee69ab094f.jpg[/IMG] Kropka [IMG]http://images38.fotosik.pl/116/8d89c2c650ae43f1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/116/10fc3cd6e933ed75.jpg[/IMG]
  22. [img]http://images37.fotosik.pl/116/c7e62f50b32c88a2.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/116/4b8cb38f4f536e0fmed.jpg[/img] Feta i rozmazana Inka ^^ [img]http://images37.fotosik.pl/116/f62fbf0eee92989e.jpg[/img] Feta [url=http://glitery.pl/][img]http://tmp2.glitery.pl/obrazki/128/37/2-glitery_pl-marlena91-1709.jpg[/img][/url] [img]http://images50.fotosik.pl/120/7b18d88f243cd23fmed.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/120/9b0327404a6d8a2a.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/121/9d36b2308c3088dc.jpg[/img] Z tyłu Feta a z przodu Kropka ^^ [img]http://images46.fotosik.pl/120/165b651de5e1cac7med.jpg[/img] Popołudniowa drzemka ^^ Lola [img]http://images38.fotosik.pl/116/332b9b9d73c2fd36med.jpg[/img] Max [img]http://images39.fotosik.pl/117/7c7f78f1ce22121fmed.jpg[/img] Drops: [img]http://images43.fotosik.pl/120/8f17e02263db2ccdmed.jpg[/img]
  23. [img]http://images50.fotosik.pl/120/9b0327404a6d8a2a.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/121/9d36b2308c3088dc.jpg[/img] Z tyłu Feta a z przodu Kropka ^^ [img]http://images46.fotosik.pl/120/165b651de5e1cac7med.jpg[/img] Popołudniowa drzemka ^^ Lola [img]http://images38.fotosik.pl/116/332b9b9d73c2fd36med.jpg[/img] Max [img]http://images39.fotosik.pl/117/7c7f78f1ce22121fmed.jpg[/img]
  24. Witam Jestem po raz pierwszy i napiszę Ci tylko tyle że masz ładnego kota :) Nie no żartuję śliczny psiak. Proszę wygłaskaj Pandę odemnie :loveu:
  25. A ja zaznaczam, i resztę doczytam później, w tym czasie lecę na praktyki...
×
×
  • Create New...