[quote name='Asia & Ginger']Stacja jest w Darłowie, 5 km od Bobolina. Pewnie będziemy jechać PKS-em albo taksówką. Się pomyśli przed zlotem. ;)[/QUOTE]
Bo ja to tylko z tym dojazdem się boję że zagubię się gdzieś po drodze...
bo tak to mogę jechać
[COLOR=Purple]Witam :)[/COLOR] [COLOR=Purple]
Przypadkiem trafiłam na Twoją galerię i muszę przyznać że masz bardzo interesujące stadko ;)[/COLOR] [COLOR=Purple]
W szczególności spodobała mi się Luka ;) ale reszta też jest super
będę zaglądać częściej
pozdrawiam
Marlena[/COLOR]
A ja zrobię mały Off i polecę to ;
[url]http://www.dogomania.pl/threads/145606-VIII-Og%C3%B3lnopolski-Zlot-Dogomaniak%C3%B3w.-MAMY-3-MIEJSCA-WOLNE[/url]!!!
A ja nadal urabiam rodziców i myślę że się uda ... Muszę się jeszcze tylko dowiedzieć jak będzie tam z dojazdem pociągiem :p to może wam już tylko 7 będzie brakować ... ;]
Dam konkretną odp w poniedziałek jeżeli można
[B][COLOR=Purple]O boże Gisic87 jakie słodkie zdjęcie ;) ten labek i dalmatyńczyk tak słodko śpią przytulone i ten mały pyrdek tak fajnie z nimi wygląda :D Zapewne masz w nocy ciepło :D [/COLOR][/B]
[URL="http://www.dogomania.../members/83551-Gisic87"][/URL]
Oj bardzo długo mnie już tu nie było ale jakoś nadrobiłam :P choć jeszcze nie do końca:eviltong:
A to ---> zdjęcie ---> [url]http://img232.imageshack.us/img232/6778/img6654c.jpg[/url] ---> jest super mega bomba :loveu::loveu:
Eh mogę na pulpit Sobie ukraść :cool3: :roll: