Jump to content
Dogomania

BUDRYSEK

Members
  • Posts

    21442
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BUDRYSEK

  1. we wtorek sprzatałysmy generalnie boks Basterka...niestety nie było czasu na foty Basterek latał koło nas ciekawie zaglądając co się dzieje w Jego królestwie?:) co chwile sprawdzał czy nic Mu nie wynosimy z budy? ;)
  2. [quote name='edyseja']A ogłaszałyście ją? Jeśli nie to mogę jej wykupić pakiet ogłoszeń.[/QUOTE] ja ogłosiłam ja na tablicy na dolnyslask i na bielsku
  3. [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]I najważniejsze!!! Boston lada dzień jedzie do Inowrocławia na szkolenie !!! :) czekam na info dot. terminu transportu :) [/B][/COLOR][/SIZE] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/dscf5600k.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5262/dscf5600k.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/dscf5600e.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5707/dscf5600e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/dscf5587.JPG/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6158/dscf5587.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/dscf5588d.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6729/dscf5588d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/dscf5585e.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/4606/dscf5585e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/96/dscf5597h.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6804/dscf5597h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/dscf5599i.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5430/dscf5599i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. [quote name='edyseja']Co słychać u Pusiaczka? Czy coś się ruszyło w temacie adopcji?[/QUOTE] kompletna cisza :(
  6. Dzisiaj mielismy czesanko :) Boston uwielbia to :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/dscf5577h.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/2369/dscf5577h.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Wyczesalismy worek kudłów [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/521/dscf5580.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/5593/dscf5580.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/dscf5584u.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6317/dscf5584u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/dscf5582e.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/4066/dscf5582e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/dscf5583q.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/7545/dscf5583q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Biało-czarny Beniu i tri Lara wyrzucone koło schronu...pewnie miały same tam trafić? Siedziały przerażone na drzewie [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] Maja 10 tyg, w ramionach od razu zasneły [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/dscf8010.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/7533/dscf8010.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/dscf8021l.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/3476/dscf8021l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] Rudasek Mały, ma ok 8 tyg, bardzo towarzyski [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/72/dscf8028q.jpg/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/8734/dscf8028q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/FONT][/COLOR]
  8. [quote name='Lucyja'][URL]http://drlucy.pl/index.php?topic=1575.0[/URL][/QUOTE] dzieki :) prosze pomóżcie ogłaszac Cezarka
  9. [quote name='Becia66']U Budryska wszystko w najlepszym porzadeczku. Bardzo przywiązał się do swoich ludzi i ani myśli uciekać. Ma codzienne spacery, a w zasadzie biegi więc ma gdzie spalać swoją energię. Pan myśli o kastracji na wakacjach, tzn. pytał mnie co ja o tym myślę... Budrys ma apetyt, przytył troszkę i pan mówi że jest szczęsliwy, tzn. Budrys i pan że go ma. :lol: [IMG]http://images46.fotosik.pl/1514/758772a85b70e459.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/1547/4a4a7733d02d53efgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1520/19b6bdd8f6375e40.jpg[/IMG][/QUOTE] super! bardzo się cieszę!!! trzymaj się Budrysku!!!!
  10. [quote name='bakusiowa']Bardzo ładny banerek. Kto zrobił?[/QUOTE] banerek zrobiła i prowadzi bloga RudyiSrebrnyKot :) [COLOR=#ff0000][B]bakusiowa gadziorki bardzo dziekują za kasiorkę na żwierek teraz i ostatnio...wielkie dzięki :)[/B][/COLOR]
  11. [quote name='hayena']Ma założony wątek.[/QUOTE] mozesz wrzucic linka?
  12. super, ze jest domek....ale dług trzeba spłacic...jest przerażający!
  13. [COLOR=#006600][FONT=Monaco][url=http://budrysek-tymczasy.blogspot.com/][img]http://miau_miau2010.republika.pl/baner1.png[/img][/url][/FONT][/COLOR]
  14. [quote name='Roland_De']Wrcam do Zenusia, dorzucam 25pln miesiecznie[/QUOTE] super! wielkie dzięki :)
  15. [quote name='Roland_De']Dorzuce sie co miesiąc 50 PLN - pls o numer konta[/QUOTE] wow! wielkie dzięki :) nie mamy skarbnika :(
  16. [quote name='hayena']W pierwszej połowie czerwca otrzymałam maila od przyjaciółki Pani Niny w sprawie Cezara.Kontaktowałam się z Panią Niną kilkakrotnie,założyłam Cezarowi wątek na forum Fundacji DrLucy.Wtedy Fundacja była gotowa pomóc Cezarowi.Poinformowałam Panią Ninę,że jest szansa na pomoc psiakowi.W odpowiedzi usłyszałam,że Cezar prawdopodobnie trafi do znajomych babci.Po miesiącu czytam tak przykre rzeczy.Nikt się już ze mną nie skontaktował,że Cezar nadal szuka domu.Pani Nina nie wspomniała mi o tym,że ma psa.Mówiła jedynie,że mieszka w Katowicach,w kawalerce i nie jest w stanie psa zatrzymać,gdyż nie ma na to warunków.Cezar przebywał wtedy w Myszkowie,w domu babci.Pani Nina jeździła do niego codziennie,żeby go nakarmić.Teraz okazuje się,że Cezar od miesiąca zmienił się nie do poznania.Miesiąc temu chyba jeszcze nie był ogolony.I co z nim teraz zrobić???[/QUOTE] futerko juz odrasta :) prosze wrzuc jeszcze raz na Waszym forum info o Nim...dziekuję
  17. [quote name='bakusiowa'][COLOR=#000000][B][FONT=arial black][SIZE=3]Blekiemu brakuje pieniędzy na opłatę czynszu i na jedzenie[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]:-([/QUOTE] !!!!!!!!!!!!!!!!
  18. i jeszcze największy zadymiarz w domu...Klakierek :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/256/dscf7993q.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/6637/dscf7993q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/dscf7999.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/63/dscf7999.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
×
×
  • Create New...