Jump to content
Dogomania

BUDRYSEK

Members
  • Posts

    21442
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BUDRYSEK

  1. Oskarek wyrósł na przepieknego Psiaczka :) jest cudownym i bardzo wiernym przyjacielem właściciele sa Nim zachwyceni!!! :)
  2. [B][COLOR=#ff0000]Diablo ma mega dług!!![/COLOR] [LEFT][FONT=lucida grande]400zł mies x 9 mies = 3600 [/FONT][FONT=lucida grande]nie licząc szczepienia, odrobaczania, zabezpieczania na pchły, kleszcze [/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/211636-Diablo-udawa%C5%82-agresywnego-teraz-przytulanka-szukaj%C4%85ca-deklaracji%21Wspom%C3%B3%C5%BC-groszem%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%BC-groszem%21[/URL] Moze ktoś zrobić Mu fb? bazarek? :([/LEFT] [/B]
  3. [quote name='ala56']Ale jak zaprezentowac ogolonego collie do adopcji.[/QUOTE] nie jest az tak zle :) wyglada słodziutko...zawsze mozna powiedziec, ze jest nudysta ;)
  4. melduję ,że u Cykorka wszystko ok :)
  5. Hipolit jedzie co ciotki na zielona szkołę :) w domu szleństwo z Gadziorkami od rana do nocy...a Jożinek tylko patrzy ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/dscf7943.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3708/dscf7943.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. [quote name='__Lara']Jaki dług :o :o :o czemu tu się taki okres czasu nic nie działo :((([/QUOTE] Watek i Diablo zostali zapomnieni... byłoby więcej gdyby nie Paulina, uregulowała pierwsze miesiące moze ktos zroic fb? bazarek?
  7. [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]to Maleństwo przynieśli do lecznicy i zostawili....[/FONT][/COLOR] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/mmsimg14507.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/2309/mmsimg14507.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Uploaded with [/FONT][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]maciupka[/FONT][/COLOR][B] Frezja[/B][COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande] , totalnie zarobaczona...walczy o zycie [/FONT][/COLOR][IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/39/frezjap.jpg/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9967/frezjap.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Uploaded with [/FONT][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [B]Promyczek[/B][COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande] walczy o życie...[/FONT][/COLOR][IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/585/promyczek.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/6773/promyczek.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Uploaded with [/FONT][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [B]3 miesięczna dziewczynka szuka pilnie domu![/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/812/kotek4.jpg/"][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/2513/kotek4.jpg[/IMG][/URL]
  8. Diablo ma mega dług!!! [FONT=lucida grande]400zł mies x 9 mies = 3600 [/FONT][FONT=lucida grande]nie licząc szczepienia, odrobaczania, zabezpieczania na pchły, kleszcze [/FONT]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%BC-groszem%21
  9. [quote name='__Lara']Dla mnie to i tak jest straszne :( przecież oni go oszpecili :( dobrze, że nie na stałe...[/QUOTE] juz ładnie zarasta :)
  10. [B]Diablo ma mega dług!!! [LEFT][FONT=lucida grande]400zł mies x 9 mies = 3600 [/FONT][FONT=lucida grande]nie licząc szczepienia, odrobaczania, zabezpieczania na pchły, kleszcze [/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/211636-Diablo-udawa%C5%82-agresywnego-teraz-przytulanka-szukaj%C4%85ca-deklaracji%21Wspom%C3%B3%C5%BC-groszem%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211636-Diablo-udawa%C5%82-agresywnego-teraz-przytulanka-szukaj%C4%85ca-deklaracji%21Wspom%C3%B3%C5%BC-groszem%21[/URL][/LEFT] [/B]
  11. [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Diablo ma mega dług!!! [LEFT][FONT=lucida grande]400zł mies x 9 mies = 3600 [/FONT][FONT=lucida grande]nie licząc szczepienia, odrobaczania, zabezpieczania na pchły, kleszcze [/FONT][/LEFT][/B][/COLOR][/SIZE]
  12. Karilka ludzie sa zdecydowani na 100%?
  13. jak dla mnie to Psiaczek w typie owczarka belgijskiego :) [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8156/7570110734_3eafd8e9aa_z.jpg[/IMG]
  14. [quote name='ewunian']Nadal nie rozumiem... Pierwsze zmarła starsza pani, "rodzina" przygarnęła Cezara, ale kiedy uciekł olali go wszyscy, oprócz wnuczki zmarłej, tak? I p. Nina jest tą wnuczką?[/QUOTE] zmarła Pani - Babcia Pani Niny, Cezarka przygarnęła jakas znajoma czy coś w tym stylu ale zstawili otwarta bramę, przestraszył się czegoś i uciekł, tamci olali Go, szukała tylo wnuczka a teraz szuka Mu domu [quote name='__Lara']Zapiszę. BUDRYSEK,a czemu on został wygolony? :(((([/QUOTE] włascicielka miała 94 lata, moze nie miła juz sił?
  15. [SIZE=4][COLOR=#000000][B][COLOR=#ff0000][LEFT][FONT=lucida grande]Szukamy domku dla Cezarka!!!! fb [/FONT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Cezarek szuka domku!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.facebook.com/events/421973567840917/?context=create"]http://www.facebook.com/events/42197...context=create[/URL][SIZE=4][COLOR=#000000][B] [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Właścicielka Cezarka zmarła...bardzo za Nią tęskni...Szukamy Mu równie wspaniałego domku jaki miał.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ma około 9-10 lat, jest Owczarkiem Collie,aktualnie jest ogolony więc odrasta mu już ładna sierść. Jest zdrowy i nic mu nie dolega. Jest bardzo wesoły, pogodny i jest strasznym pieszczochem.Bardzo dobrze zachowuje się w stosunku do innych zwierząt psów jak i kotów. Jest nastawiony przyjacielsko. Je praktycznie wszystko karmę suchą, mokrą jak i jedzenie domowe-gotowane. Jest grzeczny w domu aczkolwiek widac że brakuje mu podwórka na którym się wychował. Na smyczy co jest dziwne (ale to bardzo dobrze) chodzi grzecznie przy nodze.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Cezarek jest szczepiony, odrobaczony. Proszę pomóżcie ogłaszać Cezarka! [/FONT][/COLOR][/LEFT] [/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/690/65198473.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9481/65198473.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/14832791.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1797/14832791.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/33098209.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9110/33098209.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229425-Owczarek-Collie-szuka-domu%21%21%21-PILNE%21?p=19367961#post19367961[/URL]
  16. nikt nie pomoze staruszkowi? :(
  17. [quote name='ulka 1108']deklaruję dla Toro stałą deklarację 20 zł od m-ca lipca[/QUOTE] wow!!! super!!! bardzo dziekujemy :)
  18. Lucyja wysłałam pw
  19. [quote name='egradska']czy ktoś wie, jak wygląda praca z tym behawiorystą? Co u Bostona?[/QUOTE] Pani szkoleniowiec była raz u Bostonka i stwierdziła, ze nie widzi podstaw do uspienie psa :) Pani kierownik schronu potwierdziła :) Ciesze się bardzo!!! Jeszcze 3 dni obserwacji...czekamy....
  20. [quote name='Malgoska']myslałam, że po tej akcji ma dom.[/QUOTE] Cezarek po śmierci swojej Pani trafił do domu w Inwałdzie....nie dopilnowali Go...nie szukali nawet! szukała Go wnuczka zmarłej Babci niestety nie moze u Niej zostać, Jej pies nie toleruje Go :(
  21. [quote name='Lucyja']Cezarek to ten piesek, który zaginął i się odnalazł ? To po to go pani szukała, żeby go teraz oddać ? Ręce opadają ! Oczywiście założe mu wątek na forum fundacji i zrobimy ogłoszenia, ale po 10-letnie psy kolajka się nie ustawia. Mamy kilka staruszków i siedzą niestety w hotelikach :([/QUOTE] szukała Go Wnuczka właścicielki Cezarka....Babcia umarła Po Jej smierci trafił do Inwałdu, tamci nie dopilnowali Go i nawet nie szukali Niestety Pies Pani Niny nie dogaduje sie z Cezarkiem, kot sie wyprowadził i dlatego prosi o pomoc w zanlezieniu Mu domu
  22. [FONT=lucida grande]Szukamy domku dla Cezarka!!!![/FONT] [FONT=lucida grande]Właścicielka Cezarka zmarła...bardzo za Nią tęskni...Szukamy Mu równie wspaniałego domku jaki miał.[/FONT] [FONT=lucida grande]Ma około 9-10 lat, jest Owczarkiem Collie,aktualnie jest ogolony więc odrasta mu już ładna sierść. Jest zdrowy i nic mu nie dolega. Jest bardzo wesoły, pogodny i jest strasznym pieszczochem.Bardzo dobrze zachowuje się w stosunku do innych zwierząt psów jak i kotów. Jest nastawiony przyjacielsko. Je praktycznie wszystko karmę suchą, mokrą jak i jedzenie domowe-gotowane. Jest grzeczny w domu aczkolwiek widac że brakuje mu podwórka na którym się wychował. Na smyczy co jest dziwne (ale to bardzo dobrze) chodzi grzecznie przy nodze.[/FONT] [FONT=lucida grande]Cezarek jest szczepiony, odrobaczony. Proszę pomóżcie ogłaszać Cezarka! [/FONT] Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us http://www.dogomania.pl/forum/thread...21%21-PILNE%21
  23. [SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][B][COLOR=#ff0000][LEFT][FONT=lucida grande]Szukamy domku dla Cezarka!!!![/FONT][/LEFT] [/COLOR] [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Właścicielka Cezarka zmarła...bardzo za Nią tęskni...Szukamy Mu równie wspaniałego domku jaki miał.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ma około 9-10 lat, jest Owczarkiem Collie,aktualnie jest ogolony więc odrasta mu już ładna sierść. Jest zdrowy i nic mu nie dolega. Jest bardzo wesoły, pogodny i jest strasznym pieszczochem.Bardzo dobrze zachowuje się w stosunku do innych zwierząt psów jak i kotów. Jest nastawiony przyjacielsko. Je praktycznie wszystko karmę suchą, mokrą jak i jedzenie domowe-gotowane. Jest grzeczny w domu aczkolwiek widac że brakuje mu podwórka na którym się wychował. Na smyczy co jest dziwne (ale to bardzo dobrze) chodzi grzecznie przy nodze.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Cezarek jest szczepiony, odrobaczony. Proszę pomóżcie ogłaszać Cezarka! [/FONT][/COLOR][/LEFT] [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/690/65198473.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9481/65198473.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/14832791.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1797/14832791.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/33098209.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9110/33098209.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229425-Owczarek-Collie-szuka-domu%21%21%21-PILNE%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...21%21-PILNE%21[/URL]
  24. [SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][B][COLOR=#ff0000][LEFT][FONT=lucida grande]Szukamy domku dla Cezarka!!!![/FONT][/LEFT] [/COLOR] [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Właścicielka Cezarka zmarła...bardzo za Nią tęskni...Szukamy Mu równie wspaniałego domku jaki miał.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ma około 9-10 lat, jest Owczarkiem Collie,aktualnie jest ogolony więc odrasta mu już ładna sierść. Jest zdrowy i nic mu nie dolega. Jest bardzo wesoły, pogodny i jest strasznym pieszczochem.Bardzo dobrze zachowuje się w stosunku do innych zwierząt psów jak i kotów. Jest nastawiony przyjacielsko. Je praktycznie wszystko karmę suchą, mokrą jak i jedzenie domowe-gotowane. Jest grzeczny w domu aczkolwiek widac że brakuje mu podwórka na którym się wychował. Na smyczy co jest dziwne (ale to bardzo dobrze) chodzi grzecznie przy nodze.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Cezarek jest szczepiony, odrobaczony. Proszę pomóżcie ogłaszać Cezarka! [/FONT][/COLOR][/LEFT] [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/690/65198473.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9481/65198473.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/14832791.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1797/14832791.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/33098209.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9110/33098209.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229425-Owczarek-Collie-szuka-domu%21%21%21-PILNE%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...21%21-PILNE%21[/URL]
  25. [quote name='Selenga']wpis pani Katarzyny G. sprzed 21 godzin na FB: "[I]Hej, całkiem poważnie rozważamy z Marcinem adopcję dwóch kociaków (max), jutro przyjeżdża do nas niewidoma Tania, z tego co wiem po wizycie u Pusi :) Jej opiekunka wyjeżdża/wyjechała na urlop więc ewentualna adopcja byłaby możliwa pod kon[/I][I]iec lipca (umawiałam się z Anetą że jeśli adoptowalibyśmy Pusię to Aneta przyjedzie do nas osobiście sprawdzić warunki - co ja w pełni rozumiem :)) , mam nadzieję że do tego czasu Gina i Tania dogadają się bez problemu, a my ( o ile oczywiście Pusia nie znajdzie do tego czasu domu) podejmiemy decyzję czy decydujemy się na adopcję jeszcze jednego członka rodziny - Pusi o ile oczywiście Aneta z Aga się zgodzą :)[/I]"[/QUOTE] Aneta troche inaczej opisała to spotkanie, inaczej uzgadniały Aneta ma 2 malutkich dzieci i ciezko byłoby Jej dojechac do Kkowa z wyjazdem Anety nic nie koliduje bo jestem na miejscu, nie trzeba czekac az wroci no ale musimy czekac na decyzje Kasi, jezeli wyrazi chec adopcji trzeba bedzie poszukac kogos na wizyte p/a w Kkowie
×
×
  • Create New...