Jump to content
Dogomania

BUDRYSEK

Members
  • Posts

    21442
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BUDRYSEK

  1. [B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B]
  2. [B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B]
  3. [FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT] [FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT] [FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT] Uploaded with ImageShack.us
  4. [quote name='Poker']Na sztywnej łapeczce też da radę biegać.Jest śliczna, więc domek powinien sie jakiś zakochać. Na jakie konto wpłacać?[/QUOTE] domek zakochany od samego poczatku :) dług jest w lecznicy Chiron...dane na 1 str...dziękujemy :) ********** [B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B]
  5. [FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT] [FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT] [FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT] Uploaded with ImageShack.us
  6. [B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B]
  7. [B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B]
  8. [B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B]
  9. [B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B]
  10. [FONT=lucida grande]Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT] [FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT] [FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT] Uploaded with ImageShack.us
  11. [quote name='paula_t']Wiem, że czekamy aż rozwiąże się ta cała sytuacja, ale w między czasie podrzucę chłopaczka...[/QUOTE] dzieki :) ********** [SIZE=3]przy okazji prosze rozsyłajcie info!!! PILNE!!!! [/SIZE][B][LEFT][SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B]
  12. [B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT][/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. [quote name='beta ata']I co u malutkiej?[/QUOTE] dalej w gipsie :( gwozdzie sa juz wyjete na szczescie 1 łapeczka bedzie juz zawsze sztywna :(
  14. [quote name='Maciek777']W jakiej miejscowości przebywa Basterek? Jeśli już gdzieś padła odpowiedź to przepraszam:-) Ile musicie uzbierać? Rozumiem, że zbieracie na pierwszy miesiąc pobytu w PDT lub hotelu. Z jego zdrowiem wszystko OK? Jak tam jego strzyżenie?:-)[/QUOTE] zbieramy deklaracje stałe...nie na pierwszy miesiac fryzjer na razie nie realny zdrowko ok jest w Zywcu
  15. [quote name='mparsley']Dzięki:-) Pozdrawiam:-)[/QUOTE] postaram sie wpasc do Was w tym miesiacu
  16. [quote name='ewu'][B]Skoro jednak jest nadzieja to ja też nie chcę teraz zwrotu. Wolałabym [/B][B]żeby te pieniądze były potrzebne Bostonowi. Za trzy tygodnie będzie wiadomo,poczekam. [/B][/QUOTE] dziekuję :)
  17. [quote name='BUDRYSEK']nie widziałam tego wpisu, od sr nie byłam na fb, zaraz spr jedna Pani z K-kowa przyjechala poznac Pusię, na dniach da odp[/QUOTE] okazało się, ze Pani z fb to ta dziewczyna z miau...jestesmy w kontakcie :) [quote name='Marycha35']A czy ten zwyrodnialec, który skrzywdził Pusię zostanie ukarany? Żeby go jasny szlag trafił!!!!![/QUOTE] pismo z kancelarii adwok. poszło...czekamy
  18. [quote name='LILUtosi']Byliśmy dziś u weta. Toro był lekko dośpiony tak aby obejrzeć go ze wszystkich stron nie tracąc palców. ;-) Guz okazał się tłuszczakiem i dr mówi że nie groźne i że może zostać. Obok tego rzeczywiście jest mała przepuklina ale w jego wieku nie do operowania - nie na tyle groźna. Przy okazji obcięliśmy pazurki i dr porządnie wyczyścił uszy. Teraz jesteśmy spokojni że z Torem nie tak źle. Serce ma jak dzwon. Wizyta kosztowała 40zł.[/QUOTE] super! bardzo się cieszę, ze wszytsko jest ok :) dzięki Lilu :) [quote name='monika083']ok, to przeleje zaraz 10 ojro:) za wizyte u weta.[/QUOTE] dziekujemy za ojro :)
  19. [quote name='egradska']jestem za. Trzy tygodnie szybko miną, niech kasa poczeka. Przynajmniej moja[/QUOTE] ok, dzieki :) na fb tez czekaja :)
  20. [quote name='egradska']Budrysek, czy jesteś pewna, że Bostonek tych pieniędzy nie potrzebuje? Zeby sie nie okazało, że jednak trzeba, drugi raz będzie znacznie trudniej zebrać[/QUOTE] tez o tym mysle :( ale nie chce zeby ktos mi zarzucił ze zebralam kase i nie oddaje nie wiem co bedzie za 3 tyg? jeszcze wszystko moze sie pozmieniac? jezeli wyrazicie zgode to mozemy zaczekac na rozwoj sytuacji?
×
×
  • Create New...