BUDRYSEK
Members-
Posts
21442 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BUDRYSEK
-
[B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B]
-
[B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B]
-
[FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT] [FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT] [FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT] Uploaded with ImageShack.us
-
3 mies. Kiwi ma złamany krąg kręgosłupa i obie łapeczki :( Ma dom :)
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Na sztywnej łapeczce też da radę biegać.Jest śliczna, więc domek powinien sie jakiś zakochać. Na jakie konto wpłacać?[/QUOTE] domek zakochany od samego poczatku :) dług jest w lecznicy Chiron...dane na 1 str...dziękujemy :) ********** [B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B] -
[FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT] [FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT] [FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT] Uploaded with ImageShack.us
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B] -
[B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
BUDRYSEK replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]sorrki, ze nie na temat ale sprawa pilna!!! Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B] -
Baryłeczkama 30 kg nadwagi i 650 zł długu...Prosimy o pomoc!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B] -
[FONT=lucida grande]Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT] [FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT] [FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT] Uploaded with ImageShack.us
-
[quote name='paula_t']Wiem, że czekamy aż rozwiąże się ta cała sytuacja, ale w między czasie podrzucę chłopaczka...[/QUOTE] dzieki :) ********** [SIZE=3]przy okazji prosze rozsyłajcie info!!! PILNE!!!! [/SIZE][B][LEFT][SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :-([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL][/B]
-
[B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Od wczoraj koczował w Kętach. OC wygolony, jezeli nie znajdzie się właściciel trafi za 2 dni do schronu w Cieszynie :([/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kontakt: 607 488 598[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę rozsyłajcie info!!![/FONT][/COLOR][/LEFT][/B] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/p04071212381.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9330/p04071212381.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
3 mies. Kiwi ma złamany krąg kręgosłupa i obie łapeczki :( Ma dom :)
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='beta ata']I co u malutkiej?[/QUOTE] dalej w gipsie :( gwozdzie sa juz wyjete na szczescie 1 łapeczka bedzie juz zawsze sztywna :( -
[quote name='Maciek777']W jakiej miejscowości przebywa Basterek? Jeśli już gdzieś padła odpowiedź to przepraszam:-) Ile musicie uzbierać? Rozumiem, że zbieracie na pierwszy miesiąc pobytu w PDT lub hotelu. Z jego zdrowiem wszystko OK? Jak tam jego strzyżenie?:-)[/QUOTE] zbieramy deklaracje stałe...nie na pierwszy miesiac fryzjer na razie nie realny zdrowko ok jest w Zywcu
-
Baryłeczkama 30 kg nadwagi i 650 zł długu...Prosimy o pomoc!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='mparsley']Dzięki:-) Pozdrawiam:-)[/QUOTE] postaram sie wpasc do Was w tym miesiacu -
[quote name='BUDRYSEK']nie widziałam tego wpisu, od sr nie byłam na fb, zaraz spr jedna Pani z K-kowa przyjechala poznac Pusię, na dniach da odp[/QUOTE] okazało się, ze Pani z fb to ta dziewczyna z miau...jestesmy w kontakcie :) [quote name='Marycha35']A czy ten zwyrodnialec, który skrzywdził Pusię zostanie ukarany? Żeby go jasny szlag trafił!!!!![/QUOTE] pismo z kancelarii adwok. poszło...czekamy
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Byliśmy dziś u weta. Toro był lekko dośpiony tak aby obejrzeć go ze wszystkich stron nie tracąc palców. ;-) Guz okazał się tłuszczakiem i dr mówi że nie groźne i że może zostać. Obok tego rzeczywiście jest mała przepuklina ale w jego wieku nie do operowania - nie na tyle groźna. Przy okazji obcięliśmy pazurki i dr porządnie wyczyścił uszy. Teraz jesteśmy spokojni że z Torem nie tak źle. Serce ma jak dzwon. Wizyta kosztowała 40zł.[/QUOTE] super! bardzo się cieszę, ze wszytsko jest ok :) dzięki Lilu :) [quote name='monika083']ok, to przeleje zaraz 10 ojro:) za wizyte u weta.[/QUOTE] dziekujemy za ojro :) -
[quote name='egradska']Budrysek, czy jesteś pewna, że Bostonek tych pieniędzy nie potrzebuje? Zeby sie nie okazało, że jednak trzeba, drugi raz będzie znacznie trudniej zebrać[/QUOTE] tez o tym mysle :( ale nie chce zeby ktos mi zarzucił ze zebralam kase i nie oddaje nie wiem co bedzie za 3 tyg? jeszcze wszystko moze sie pozmieniac? jezeli wyrazicie zgode to mozemy zaczekac na rozwoj sytuacji?