Jump to content
Dogomania

BUDRYSEK

Members
  • Posts

    21442
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BUDRYSEK

  1. [quote name='Kocurek']Budrysku spotykasz nadal Bolusia?:)[/QUOTE] ostatnio nie widziałam Go, brakuje czasu ale postaram sie tam zaglądnac przy okazji na szczescie wszystko jest ok :)
  2. [quote name='monika083']zrobilam rozliczenie,wczoraj oplacilam sierpien ,brakowalo 55zl,ale na koncie Retrusia(*) bylo jeszcze 288,zatem pozwolilam sobie przekazac je w calosci da Zenka,mysle,ze nikt nie ma nic przeciwko. i tym sposobem sierpien oplacony,a na wrzesien juz 233zl,ewentualna nadwyzke z wrzesniowych przeznaczymy na dlug. Retrusiowy spadek trzymalam dla Tora i latalam nim dziury,ale teraz Zenus w znacznie gorszej sytuacji niz Toro.[/QUOTE] szkoda tylko, ze nie poinformowalas mnie o tym! kasa za Retro miała być dla Toro, co z tego ze ma 400 zł z groszami jak trzeba zaplacic wrzesien i znowu trzeba żebrac zamowilam Mu drogie krople do uszu i nie moge ich odebrac bo nie dadza na kredyt z powodu długow w lecznicy, o zaleglej kasie za Retro nie mialam pojecia, myslalam ze juz wszystko zostalo przelane na konto Toro edit: moja deklaracja za 9 i 10 poszła wczoraj
  3. :( to nie wszystko :( [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/dscf8479.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img208/6615/dscf8479.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/145/dscf8473.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img145/6043/dscf8473.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/dscf8434g.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img33/7982/dscf8434g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. [COLOR=#ff0000][B]Pilnie szukam mamki dla dwóch 2-tygodniowych maluszków!!!!![/B][/COLOR]
  5. znowu został sam w boksie...Bibi juz w domku
  6. [quote name='beataczl']Jóźwinek ma zrobione ogloszenia na Malopolske : Jóźwinek: Kokosy.pl Ojej.pl Najpewniej.pl Tablica.pl Gumtree.pl pajeczyna.pl hiperogloszenia.pl azbazar.pl pineska.pl adopcjapsa.pl Jożinek!!!! :)
  7. Aga czekaj jutro na telefony!!!!! :)
  8. [quote name='Javena']Dostałam znowu z Fb wpłatę dla Śnieżka . Nie wiem ,co robic ,bo to znajoma Budryska. Jak powiadomic ,że Śnieżek ma dom. Budryska prosiłam ,żeby napisała ,wiadomosć. Jeśli TA OSOBA bedzie chciała przekazywać na inną biedę ,to ok. Komu mam to wysłać. Na Tora ,czy innego biedaka Waszego? Monika ,Ty dalej na urlopie??:):)[/QUOTE] Javena sprawdziłam, na fb jest juz dawnoo zmienione ze Sniezek ma do...masz chyba stare nieaktualne wydarzenie napisałam również do wszystkich uczestników wydarzenia jezeli nadal będa wpłaty na moje psiaki to proszę przekazac je na konto Toro obecnie mam w lecznicach 8 tys dlugu wiec kazda kasa na moje psiaki w hotelach jest bardzo potrzebna
  9. [quote name='Javena']Dla Śniezka dostałam jeszcze deklaracje za sierpień. Ponieważ nie wiem ,jak tą osobę powiadomić ,że ŚNIEŻEK DUPKE GRZEJE W DOMCIU, bo to koleżanka Budryska Z FB,wysyłam więc 30 zł dla Tora.[/QUOTE] dziekujemy :)
  10. o rany! to Elvisek? cudny jest :)
  11. [B]szukam kogos kto zna sie na bullowatych na wizyte p/a w Mikołowie, bardzo prosze o pomoc[/B]
  12. we Wrocławiu moja znajoma moze przyjac psiaka za 300 zł + karma, niestety jest do dt płatny...ale sprawdzony i bardzo dobry
  13. doszły leki od Ani z Niemiec :)
  14. [COLOR=#ff0000][B]PREZENT NA 18 - TKĘ!!!![/B][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231178-By%C5%82am-spe%C5%82nieniem-MARZENIA-a-zosta%C5%82am-ZAWALIDROG%C4%84%21-Bernardynka-Bella-b%C5%82aga-o-pomoc%21"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/231178-By%C5%82am-spe%C5%82nieniem-MARZENIA-a-zosta%C5%82am-ZAWALIDROG%C4%84%21-Bernardynka-Bella-b%C5%82aga-o-pomoc%21[/URL]
  15. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Mam wpłatę na PP 6 euro, po przeliiczeniu wychodzi 21.85 zł, jak tylko pieniądze będą na moim koncie, przeleję je na konto Fundacji. Bardzo dziękujemy :)[/FONT][/COLOR]
  16. Basterek zamieszkał z malutką Bibi, mamy przepełnienienie :( ale świetnie sie dogadują :)
  17. moze ma ktos fanty na bazarek? Diablo ma straszny dług...
  18. [quote name='atena21']W Pruchnej, koło Cieszyna, w okolicach ul. Słonecznej zaginął Felek. Felek pojechał do domu stałego w połowie lipca.Jest młodym, 1,5 rocznym kocurkiem, drobnej budowy ciała, w szaro-bure pręgi. Na szyi miał zapiętą czerwoną przeciwkleszczową obrożę. Bardzo proszę o kontakt osoby z okolic Pruchnej lub miejscowości ościennych - być może Feluś krąży gdzieś po okolicy korzystając z przygodnych misek. Mój nr telefonu - 505-825-101. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/441/dscf1232ox.jpg/"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4574/dscf1232ox.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/402/dscf0999a.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8347/dscf0999a.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/651/dscf0997x.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2682/dscf0997x.th.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Felusiu wracaj!!!!
  19. [quote name='beataczl']Jóźwinek ma gdzies tekst do ogloszen-znalazlam bazarek ogloszeniowy/zaczniemy oglaszac..[/QUOTE] jest np na dolnoslaskiej tablicy, pozniej poszukam linka, Bono tez tam jest
  20. wczoraj odwiedziłam Bostonka :) wszystko u Niego ok :) jest CUDNY!!! mam foty ale musze najpierw dom ogarnac
  21. [quote name='ulka 1108']moja cierpliwosc wlasnie sie skonczyla, okazuje sie, ze nie sa Wam potrzebne pieniadze dla Toro, przekaze je tam gdzie naprawde sa potrzebne[/QUOTE] przeciez miałas konto? [quote name='ulka 1108']wczoraj zrobiłam przelew dla Toro 20 zł za m-c lipiec, czy pieniądze już doszły[/QUOTE]
×
×
  • Create New...