Jump to content
Dogomania

BUDRYSEK

Members
  • Posts

    21442
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BUDRYSEK

  1. [quote name='iwoniam']Jak coś nam się obije o uszy damy znać. ps. czy pieski z 1 strony wątku znalazły domy? Bono i reszta??[/QUOTE] Bono i Jozi nadal szukaja :(
  2. [COLOR=#000000]Dziewczyny czy kojarzycie ON Arona? jest ogłaszany na morusku, na K-kow, pomyłkowo z moim numerem[/COLOR] [COLOR=#000000]dzwonił zainteresowany gościu[/COLOR]
  3. Dziewczyny czy kojarzycie ON Arona? jest ogłaszany na morusku, na K-kow, pomyłkowo z moim numerem dzwonił zainteresowany gościu
  4. [COLOR=#000000]Dziewczyny czy kojarzycie ON Arona? jest ogłaszany na morusku, na K-kow, pomyłkowo z moim numerem[/COLOR] [COLOR=#000000]dzwonił zainteresowany gościu[/COLOR]
  5. Dziewczyny czy kojarzycie ON Arona? jest ogłaszany morusku, na K-kow, pomyłkowo z moim numerem dzwonił zainteresowany gościu
  6. Dziewczyny czy kojarzycie ON Arona? jest ogłaszany morusku, na K-kow, pomyłkowo z moim numerem dzwonił zainteresowany gościu
  7. [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Pilnie szukamy domku!!![/FONT][/COLOR] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/dscf2436p.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2860/dscf2436p.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Uploaded with [/FONT][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/41/dscf2442z.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9610/dscf2442z.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Uploaded with [/FONT][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/210/dscf2439h.jpg/"][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7311/dscf2439h.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Uploaded with [/FONT][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/201/dscf2441a.jpg/"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4996/dscf2441a.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Uploaded with [/FONT][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL]
  8. [quote name='Agnieszka Co.']Zapraszam na bazarek (wspaniałe książki o psach) z którego dochód będzie równo podzielony między tymczasy Budryska i Akcję Sterylizacja [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229971-Książki-o-psach-dla-psiarzy-na-akcję-sterylizacji-i-tymczas-Budryska-do-08-08-22-00?p=19432524#post19432524[/URL][/QUOTE] dzięki wielkie :)
  9. Fotki Przystojniaczka :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/zdjcie0014m.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7025/zdjcie0014m.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/zdjcie0009sg.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2894/zdjcie0009sg.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/zdjcie0013z.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2940/zdjcie0013z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. wielkie dzieki za pomoc!
  11. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. [quote name='__Lara']500zł za transport :o[/QUOTE] dokładnie 530 zł Grzegorz zrobił prawie 1000 km
  13. [quote name='Zielona2']Cisza bo pies nie ma ogłoszeń, jeśli się mylę to sprostujcie. Gdzie obecnie przebywa Cezar? bo się pogubiłam[/QUOTE] w Sosnowcu ja ogłosiłam Go u nas lokalnie, czasowo nie wyrabiam na więcej [URL]http://www.radiobielsko.pl/przygarnij-zwierzaka/pies-cezar1[/URL]
  14. dziewczyny dajcie linka z jakiegos ogłoszenia, porobie Mu kilka wieczorem
  15. na moim koncie jest kasiorka dla Bostona od: 50 - Agnieszka K. Biskupiec 20 - Klaudia M. Gilowice 30 - Iwona O. Siemianowice Sl. 150 - Agnieszka P-R 40 - ewu 100 - Małgorzata M. Wawa 100 - paypal 100 - Margola 70 - egradska 15 - Katarzyna P. Sopot = 675 zł - 500 na transport (zaliczka) - 20 (3,5 kg karmy) = 155 zł czekam na info dot. dokładnej kwoty za transport trzeba kupic duzy worek karmy
  16. [quote name='edyseja']Gdzie Pusia w tej chwili mieszka? Bo nie wiem czy ogłoszenia mają być na Bielsko-Białą czy Wrocław.[/QUOTE] w BB , ale mozna ogłaszac tu i tu :) [URL]http://tablica.pl/oferta/3-lapka-pusia-teskni-za-domkiem-ID1dXdW.html[/URL]
  17. [quote name='furciaczek']Zygmunt calkiem OK, chociaz wiadomo jak to dziadek, cale dnie przesypia :) Dalej krzyczy jak jest glody i jak chce sie zalatwic wiec jest dobrze:lol: Ostatnio zdazylo mu sie zrobic koopke w poslanku, ale w tym wieku mozna psiakowi wybaczyc...[/QUOTE] moj Dziadeczek :) wytarmos Go tam porzadnie ode mnie :)
  18. [quote name='anett']Piękny Boston:loveu: Budrysek a była wizyta p/adopcyjna w DT? czy ta osoba prowadzi szkolenia zawodowo? czy Boston będzie wykastrowany?? i kto będzie odpowiedzialny za adopcję psa?[/QUOTE] Boston jest wykastrowany, ja jestem za Niego odpowiedzialna Pan Andrzej jest spr przez rotki jeszcze 100 km do celu :)
×
×
  • Create New...