BUDRYSEK
Members-
Posts
21442 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BUDRYSEK
-
[FONT=lucida grande]Szukamy domku dla Cezarka!!!![/FONT] [FONT=lucida grande]Właścicielka Cezarka zmarła...bardzo za Nią tęskni...Szukamy Mu równie wspaniałego domku jaki miał.[/FONT] [FONT=lucida grande]Ma około 9-10 lat, jest Owczarkiem Collie,aktualnie jest ogolony więc odrasta mu już ładna sierść. Jest zdrowy i nic mu nie dolega. Jest bardzo wesoły, pogodny i jest strasznym pieszczochem.Bardzo dobrze zachowuje się w stosunku do innych zwierząt psów jak i kotów. Jest nastawiony przyjacielsko. Je praktycznie wszystko karmę suchą, mokrą jak i jedzenie domowe-gotowane. Jest grzeczny w domu aczkolwiek widac że brakuje mu podwórka na którym się wychował. Na smyczy co jest dziwne (ale to bardzo dobrze) chodzi grzecznie przy nodze.[/FONT] [FONT=lucida grande]Cezarek jest szczepiony, odrobaczony. Proszę pomóżcie ogłaszać Cezarka! [/FONT] Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us http://www.dogomania.pl/forum/thread...21%21-PILNE%21
-
[FONT=lucida grande]Szukamy domku dla Cezarka!!!![/FONT] [FONT=lucida grande]Właścicielka Cezarka zmarła...bardzo za Nią tęskni...Szukamy Mu równie wspaniałego domku jaki miał.[/FONT] [FONT=lucida grande]Ma około 9-10 lat, jest Owczarkiem Collie,aktualnie jest ogolony więc odrasta mu już ładna sierść. Jest zdrowy i nic mu nie dolega. Jest bardzo wesoły, pogodny i jest strasznym pieszczochem.Bardzo dobrze zachowuje się w stosunku do innych zwierząt psów jak i kotów. Jest nastawiony przyjacielsko. Je praktycznie wszystko karmę suchą, mokrą jak i jedzenie domowe-gotowane. Jest grzeczny w domu aczkolwiek widac że brakuje mu podwórka na którym się wychował. Na smyczy co jest dziwne (ale to bardzo dobrze) chodzi grzecznie przy nodze.[/FONT] [FONT=lucida grande]Cezarek jest szczepiony, odrobaczony. Proszę pomóżcie ogłaszać Cezarka! [/FONT] Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us http://www.dogomania.pl/forum/thread...21%21-PILNE%21
-
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][B][COLOR=#ff0000][LEFT][FONT=lucida grande]Szukamy domku dla Cezarka!!!![/FONT][/LEFT] [/COLOR] [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Właścicielka Cezarka zmarła...bardzo za Nią tęskni...Szukamy Mu równie wspaniałego domku jaki miał.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ma około 9-10 lat, jest Owczarkiem Collie,aktualnie jest ogolony więc odrasta mu już ładna sierść. Jest zdrowy i nic mu nie dolega. Jest bardzo wesoły, pogodny i jest strasznym pieszczochem.Bardzo dobrze zachowuje się w stosunku do innych zwierząt psów jak i kotów. Jest nastawiony przyjacielsko. Je praktycznie wszystko karmę suchą, mokrą jak i jedzenie domowe-gotowane. Jest grzeczny w domu aczkolwiek widac że brakuje mu podwórka na którym się wychował. Na smyczy co jest dziwne (ale to bardzo dobrze) chodzi grzecznie przy nodze.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Cezarek jest szczepiony, odrobaczony. Proszę pomóżcie ogłaszać Cezarka! [/FONT][/COLOR][/LEFT] [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/690/65198473.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9481/65198473.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/14832791.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1797/14832791.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/33098209.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9110/33098209.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229425-Owczarek-Collie-szuka-domu%21%21%21-PILNE%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...21%21-PILNE%21[/URL]
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][B][COLOR=#ff0000][LEFT][FONT=lucida grande]Szukamy domku dla Cezarka!!!![/FONT][/LEFT] [/COLOR] [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Właścicielka Cezarka zmarła...bardzo za Nią tęskni...Szukamy Mu równie wspaniałego domku jaki miał.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ma około 9-10 lat, jest Owczarkiem Collie,aktualnie jest ogolony więc odrasta mu już ładna sierść. Jest zdrowy i nic mu nie dolega. Jest bardzo wesoły, pogodny i jest strasznym pieszczochem.Bardzo dobrze zachowuje się w stosunku do innych zwierząt psów jak i kotów. Jest nastawiony przyjacielsko. Je praktycznie wszystko karmę suchą, mokrą jak i jedzenie domowe-gotowane. Jest grzeczny w domu aczkolwiek widac że brakuje mu podwórka na którym się wychował. Na smyczy co jest dziwne (ale to bardzo dobrze) chodzi grzecznie przy nodze.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Cezarek jest szczepiony, odrobaczony. Proszę pomóżcie ogłaszać Cezarka! [/FONT][/COLOR][/LEFT] [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/690/65198473.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9481/65198473.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/14832791.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1797/14832791.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/33098209.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9110/33098209.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229425-Owczarek-Collie-szuka-domu%21%21%21-PILNE%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...21%21-PILNE%21[/URL] -
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#000000][B][COLOR=#ff0000][LEFT][FONT=lucida grande]Szukamy domku dla Cezarka!!!![/FONT][/LEFT] [/COLOR] [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Właścicielka Cezarka zmarła...bardzo za Nią tęskni...Szukamy Mu równie wspaniałego domku jaki miał.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ma około 9-10 lat, jest Owczarkiem Collie,aktualnie jest ogolony więc odrasta mu już ładna sierść. Jest zdrowy i nic mu nie dolega. Jest bardzo wesoły, pogodny i jest strasznym pieszczochem.Bardzo dobrze zachowuje się w stosunku do innych zwierząt psów jak i kotów. Jest nastawiony przyjacielsko. Je praktycznie wszystko karmę suchą, mokrą jak i jedzenie domowe-gotowane. Jest grzeczny w domu aczkolwiek widac że brakuje mu podwórka na którym się wychował. Na smyczy co jest dziwne (ale to bardzo dobrze) chodzi grzecznie przy nodze.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Cezarek jest szczepiony, odrobaczony. Proszę pomóżcie ogłaszać Cezarka! [/FONT][/COLOR][/LEFT] [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/690/65198473.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9481/65198473.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/14832791.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1797/14832791.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/33098209.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9110/33098209.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229425-Owczarek-Collie-szuka-domu%21%21%21-PILNE%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...21%21-PILNE%21[/URL]
-
[SIZE=4][COLOR=#000000][B][COLOR=#ff0000][LEFT][FONT=lucida grande]Szukamy domku dla Cezarka!!!![/FONT][/LEFT] [/COLOR] [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Właścicielka Cezarka zmarła...bardzo za Nią tęskni...Szukamy Mu równie wspaniałego domku jaki miał.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ma około 9-10 lat, jest Owczarkiem Collie,aktualnie jest ogolony więc odrasta mu już ładna sierść. Jest zdrowy i nic mu nie dolega. Jest bardzo wesoły, pogodny i jest strasznym pieszczochem.Bardzo dobrze zachowuje się w stosunku do innych zwierząt psów jak i kotów. Jest nastawiony przyjacielsko. Je praktycznie wszystko karmę suchą, mokrą jak i jedzenie domowe-gotowane. Jest grzeczny w domu aczkolwiek widac że brakuje mu podwórka na którym się wychował. Na smyczy co jest dziwne (ale to bardzo dobrze) chodzi grzecznie przy nodze.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Cezarek jest szczepiony, odrobaczony. Proszę pomóżcie ogłaszać Cezarka! [/FONT][/COLOR][/LEFT] [/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/690/65198473.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9481/65198473.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/14832791.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1797/14832791.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/33098209.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9110/33098209.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229425-Owczarek-Collie-szuka-domu%21%21%21-PILNE%21[/URL]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
BUDRYSEK replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Cezarek szuka domku :( jezeli jest juz watek to napiszcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229425-Owczarek-Collie-szuka-domu%21%21%21-PILNE%21?p=19366541#post19366541"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229425-Owczarek-Collie-szuka-domu%21%21%21-PILNE%21?p=19366541#post19366541[/URL] [SIZE=4][COLOR=#000000][B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Właścicielka Cezarka zmarła...bardzo za Nią tęskni...Szukamy Mu równie wspaniałego domku jaki miał.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ma około 9-10 lat, jest Owczarkiem Collie,aktualnie jest ogolony więc odrasta mu już ładna sierść. Jest zdrowy i nic mu nie dolega. Jest bardzo wesoły, pogodny i jest strasznym pieszczochem.Bardzo dobrze zachowuje się w stosunku do innych zwierząt psów jak i kotów. Jest nastawiony przyjacielsko. Je praktycznie wszystko karmę suchą, mokrą jak i jedzenie domowe-gotowane. Jest grzeczny w domu aczkolwiek widac że brakuje mu podwórka na którym się wychował. Na smyczy co jest dziwne (ale to bardzo dobrze) chodzi grzecznie przy nodze.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Cezarek jest szczepiony, odrobaczony. Proszę pomóżcie ogłaszać Cezarka! [/FONT][/COLOR][/LEFT] [/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/690/65198473.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9481/65198473.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/14832791.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1797/14832791.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/33098209.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9110/33098209.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#000000]Uploaded with [/COLOR][URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] -
......................
-
.....................
-
[SIZE=4][B][COLOR=#ff0000][LEFT][FONT=lucida grande]Szukamy domku dla Cezarka!!!! fb [/FONT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Cezarek szuka domku!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [/COLOR][/B][/SIZE] [URL]http://www.facebook.com/events/421973567840917/?context=create[/URL][SIZE=4][B] [LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Właścicielka Cezarka zmarła...bardzo za Nią tęskni...Szukamy Mu równie wspaniałego domku jaki miał.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ma około 9-10 lat, jest Owczarkiem Collie,aktualnie jest ogolony więc odrasta mu już ładna sierść. Jest zdrowy i nic mu nie dolega. Jest bardzo wesoły, pogodny i jest strasznym pieszczochem.Bardzo dobrze zachowuje się w stosunku do innych zwierząt psów jak i kotów. Jest nastawiony przyjacielsko. Je praktycznie wszystko karmę suchą, mokrą jak i jedzenie domowe-gotowane. Jest grzeczny w domu aczkolwiek widac że brakuje mu podwórka na którym się wychował. Na smyczy co jest dziwne (ale to bardzo dobrze) chodzi grzecznie przy nodze.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Cezarek jest szczepiony, odrobaczony. Proszę pomóżcie ogłaszać Cezarka! [/FONT][/COLOR][/LEFT] [/B][/SIZE][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/690/65198473.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9481/65198473.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/14832791.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1797/14832791.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/33098209.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/9110/33098209.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
mamy w schronie piekną Rhodesjankę [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/525/santoria2.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4346/santoria2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
podnosze Biedaczka :(
-
[quote name='bico']aktualizacja finansów w poście 1542. a ten wygolony colak to mnie dobił:( nie wiem czemu komuś coś takiego przyszło na myśl do łba..??:angryy: po co to zrobił, a później porzucił psa..?:mad: Budrysku, ona ma jakiś wątek na dogo? Może zawiadomoć Fundacja Dr Lucy..?[/QUOTE] na szczęście 10 letni collie Cezar wrócił juz do domku :) Jego Pani miała 94 lata i umarła, pewnie nie miała juz sił zajmowac sie Nim i był bardzo zakołtuniony, dlatego został wygolony, teraz w te upały to moze i lepiej dla Niego
-
[SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]Bardzo proszę deklarowiczów o decyzję gdzie przelać składki?[/B][/COLOR][/SIZE] Na fb zapytam [COLOR=#ff0000][SIZE=4]Bardzo, bardzo dziękuję Wszystkim za pomoc!!! Bez Was nie dałabym rady...Cieszę się, że Jesteście :) [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=4]Podaj Łapę[/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4] przekazuje deklaracje dla Torusia, który jest u Lilu, brakuje deklaracji i funduszy na leki [/SIZE][/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209422-Staruszek-Toro-nie-ma-funduszy-na-hotel-Proszę-Pomóż![/URL] [COLOR=#ff0000][SIZE=3]Jeżeli Ktoś będzie mógł wesprzeć Torusia będę wdzięczna! A ON sam jeszcze bardziej :)[/SIZE][/COLOR]
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']weszlam..rozesle znajomym[/QUOTE] dziekuję :) [SIZE=4][COLOR=#000000][B]Proszę udostępniajcie, rozsyłajcie fb[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.facebook.com/events/162841427183372/?context=create"]http://www.facebook.com/events/16284...context=create[/URL] -
Lilu a Ci ludzie zdecydowali sie na jakiegos Psiaka?
-
Biedaczek :(
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]Proszę udostępniajcie, rozsyłajcie fb[/B][/SIZE] [URL]http://www.facebook.com/events/162841427183372/?context=create[/URL] -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']u Tora jeszcze tragedii nie ma, bo ma troche tych deklaracji, i po Retrusiu zostal grosz ,wiec bedziemy latac, poki co jest ok, gorzej z Zenusiem , ponad 600zl dlugu...[/QUOTE] ale wiadomo jak to jest z deklaracjami :( poza tym sa wakacje i trudno cos dozbierac wiec trzeba juz dzialac bo potem konczy sie jak Zenuś :( mam juz takie dlugi po moich podopiecznych ze nie moge sobie pozwolic na jeszcze wieksze :( robie nowe fb -
podnosze Kawalera...
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
BUDRYSEK replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']Budrysku ,w 2 poscie rozliczenie.zaraz zrobie przelew,jak tylko dodzwonie sie do mamy. edit.przelane 300 zl za czerwiec[/QUOTE] dzięki Monika :) [B]Toruś jest bez kasy :( Bardzo prosze o pomoc...bazarek....rozsyłanie wątku...dziękuję[/B]