[quote name='mysza 1']Kurde, ja bym tak chciała :( to wyjeżdzam :( Ściskaj podwójnie:loveu:[/QUOTE]
Zrobi się...wyściskam za wszystkie czasy:loveu:
[quote name='ronja']poducha strasznie śmierdziała nowością - pewnie dlatego:)
[COLOR=Gray]nie gniewam się na Wiśnię:p[/COLOR][/QUOTE]
Kochasz go:loveu: ....zresztą kto Wiśni Misia nie kocha:loveu:
Ja tak po cichutku mam nadzieję że będzie tak jak w przypadku Marleja....czyli na cud liczę;):loveu:
Emi jest taka wdzięczna....i tak niewiele potrzebuje....