Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. [quote name='mysza 1']Bardzo chętnie, na pewno mu nie zaszkodzi skoro jadł Renala a wręcz przeciwnie- bardzo się przyda :loveu:[/QUOTE] ha....to ja mam kolejny pretekst żeby do Ronji wpaść;) btw. no i zrobiła się setna strona u Wiśni;)
  2. [quote name='mysza 1']Misio miał kłopoty z siusianiem, tak kropelkował, mocz był już badany żeby sprawdzić infekcje i osady, zaczął jeść Renala na lepszą diurezę. Teraz zobaczymy jakie wyniki, bo Renal się skończył. Jeśli trzeba będzie kupić to kolejne blisko 200 zł ale ta karma mu słuzy i ładnie teraz siusia. Zobaczymy jaka będzie decyzja wetów.[/QUOTE] No tak....faktycznie....ja mam do oddania trochę karmy Trovet urinary po mojej Torci...może się przyda?
  3. A siuśki Misia to z jakiej okazji trzeba zbadać? coś mi umknęło chyba:oops:
  4. Ale biedactwo z tej naszej Emi:shake:...musi jej to bardzo dokuczać skoro aż tak się drapała.... mam nadzieję że leki przyniosą jej ulgę....
  5. A wieści niet;) chociaż z drugiej strony brak wieści to dobra wiadomość bo znaczy że wszystko jest ok;)
  6. Ja wzięłam banerek:)....i rozsyłam link...
  7. Podniosę dziewczynkę porannie:)
  8. [quote name='gusia0106'] U Trymerka wszystko w porządku. Ma 5-6 spacerów dziennie, ładnie chodzi po schodach, nie ciągnie na smyczy. W sobotę wyjeżdża ze swoim Panem na działkę, gdzie będą we dwóch do końca wakacji. Po moim wyjściu popłakał, skakał na drzwi, piszczał, ale Pan dał mu pyszne jedzonko, a potem utulał w łóżeczku i jakoś ukoił ten żal :evil_lol:[/QUOTE] Kochany chłopak:loveu:...a swoją drogą Trymer bardzo szybko się przywiązuje co?:) to pokazuje jak bardzo potrzebował swojego człowieka:loveu: Chyba możemy odetchnąć....:)
  9. Kurcze to trzymam kciuki za Jurysia....taki fajny psiak powinien już dawno mieć swój własny domek:)
  10. A ten brzuszek nadal taki podrażniony ma? pewnie upał też sprzyja tym zaczerwienieniom...
  11. Czyli że z Wiśni nie taka znowu ciapa skoro kotecka gania;)....chociaż z drugiej strony to ja nie wiem jak on mógł Dakocię przyatakować....łobuz jeden:mad:
  12. Dla mnie najbardziej zaskakujące jest to że Emi pomimo całej swojej biedy jest taka pogodna...to naprawdę nie jest smutny psiak:loveu:
  13. I jak tam się śliczna Emi miewa?:)
  14. Gusiu dzwoniłaś może do Pana Wacka?:) ciekawa jestem czy Trymek już zlazł z kanapy;)
  15. [quote name='mysza 1']Kurde, zapomniałam o tym bazarku z szubienicą, nie mogę znaleźć linku:shake: Skończył się?[/QUOTE] Tak:) Maverick Morelli [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189144-Rozliczamy!-dziekuje!***-SZUBIENICA***-zwycięzca-typuje-pisą-bidę-!!/page7[/URL] PS wątek Misia ma piękny tytuł:loveu:
  16. Oczywiście że jestem;)...pw wysyłam od rana bo się wczoraj bazarek skończył,a to bardzo absorbujące zajęcie;):) A właśnie...ustaliłyśmy z Gusią że połowa dochodu z bazarku który był robiony dla Trymera i Emi będzie dla Misiaczka:loveu:
  17. [quote name='mysza 1']Druga artystka. E tam, no już kobiety mają swoje sposoby na facetów, Gusi się musi udać, bo nie mam wolnej sieni:evil_lol:[/QUOTE] Wiśnia w sieni.....stanowcze NIE:evil_lol:
  18. Pojedź koniecznie...nie poznasz Emi:loveu:
  19. Kochana...u Gusi "długo" może oznaczać bardzo różne rzeczy;)
  20. [quote name='gusia0106']Chłopak Marzenie. Cholercia no .[/QUOTE] [quote name='mysza 1']Mysza is back ;) Zdjęcia śliczne a Misio jest absolutnie cudowny:loveu: Bezwzględnie :loveu: Uwielbiam go:loveu:[/QUOTE] Misio jest boooooski......a te jego oślinione buziaki w dodatku dawane z pełnego rozpędu.....marzenie:loveu:
  21. Miałam nadzieję że Ci się fotki spodobają:) a te na których Emi biega z Wiśnią:loveu:....cudo prawda? PS Kocham Emi:loveu::loveu::loveu:
  22. W górę maleńka!!!:)
  23. Trymer to jednak szczęściarz:loveu: swoje przeszedł, ale najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło:)
  24. A mnie się to podoba:loveu::loveu::loveu:...oddaje idealnie charakter Misia:evil_lol: [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5840/newimg0925.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...