Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. [quote name='3 x']a Ty widziałas za czasów Marleja jak zajebiaszczo się moje skarpetki na nim prezentowały ? :evil_lol:[/QUOTE] Chorera chyba przegapiłam:evil_lol:...musisz zrobić powtórkę;)
  2. Strasznie się cieszę że Maja tak dobrze trafiła:loveu: odczekała swoje ale warto było:)
  3. Śliczna jest Niunia:loveu:...pomimo że taka biedna...
  4. Zaglądam do Emi:):):)
  5. [quote name='3 x']widziałas na czym Trymer lezy u gusi? na najzajebiastszym z zajebiaszczych pomarańczowych dywanów pomijając urok osobisty gusi to uruk osobisty dywanu nie ma sobie równych ;)[/QUOTE] A ja tylko dopowiem że na pomarańczowym wszystkie psiaki prezentują się najpiękniej na świecie:loveu::loveu::loveu:
  6. Bo Misio to jest taka wielka kochana przytulanka :loveu: zwana Panem Wisienką w dodatku:)...po prostu nie sposób się oprzeć jego urokowi:loveu:
  7. Aż miło patrzeć na te domowe fotki:)
  8. [quote name='gusia0106']Bardzo grzeczny - pomarańczowy tylko sobie podskubuje bo uznał go za zabawkę ;)[/QUOTE] Normalnie złoty pies z Trymcia:loveu:
  9. Zaglądam do Kosty:)....sądziłam że dziewczynka już jest w nowym domku a tu niespodzianka...
  10. Super:) zaraz postaram się dodać:)
  11. Gusia czarodziejka....Gusia czarodziejka:loveu::Rose: A tak na marginesie to Trymer się bardzo szybko uczy, jeszcze w środę chodzenie na smyczy nie wyglądało najlepiej....fajny psiak z niego:):):)
  12. [quote name='Astaroth']podpytam Martę jak tam ich finanse ;)[/QUOTE] Ok...a jeśli się okaże że dziewczyny stoją dobrze z kasą to myślę że Niuni albo innemu psiakowi z Twojego hoteliku przyda się grosik:)
  13. [quote name='mysza 1']Gosia, skrzynkę masz zapchaną. Ja dzisiaj nie dam rady wystawić bazarku, glowa mi pęka, zaraz idę spać. W tygodniu zrobię, trudno ;)[/QUOTE] To nic Kochana...lecz się spokojnie:) ja jeden bazarek wyprodukowałam, jutro pomyślimy o kolejnym::) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188942-Mix-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-bazarek-dla-Emi-i-Trymera-do-18-lipca-godz.-00-00?p=15018091#post15018091[/URL]
  14. No to się bardzo cieszę:) A pieniążki które ewentualnie zostały po Boberku może przeznacz na dziewczynki?:)
  15. Zapraszam serdecznie na bazarek z najróżniejszymi różnościami przeznaczony dla Trymerka i Emi:): [url]http://www.dogomania.pl/threads/188942-Mix-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-bazarek-dla-Emi-i-Trymera-do-18-lipca-godz.-00-00?p=15018091#post15018091[/url]
  16. Gosia miejsce jest, w razie czego dorzucę rzeczy od Ciebie:) poza tym mam do zrobienia jeszcze ze dwa bazarki więc wszystko się przyda:)
  17. Na pewno wpadnę i to z wielką przyjemnością:) A tymczasem zapraszam na bazarek z najróżniejszymi różnościami przeznaczony dla Emi i Trymera:): http://www.dogomania.pl/threads/188942-Mix-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-bazarek-dla-Emi-i-Trymera-do-18-lipca-godz.-00-00?p=15018091#post15018091
  18. No to super:) będzie okazja do odwiedzin:):):)
  19. A we mnie ta pogoda wzbudza jakieś dziwne pokłady agresji;):evil_lol: Misio dzielny, nie robi na nim wrażenia pogoda:)
  20. To ja czekam na fotki:).....a Pan Wisienka to z jakiegoś specjalnego powodu?;)
  21. A ja nic nie wiem:(....byli? jak wizyta? zabrali Bobra?
  22. To daj Ciocia bo właśnie zabieram się za taki mix różności...jakieś kosmetyki też tam będą:)
  23. Znaczy się że Ciocia 3 x kombinuje allegro dla Malutkiej?:)
  24. Ja też wczoraj zaglądałam....:)
  25. Śliczna dziewczynka:loveu:....aż miło patrzeć jak się zmienia z dnia na dzień:):):)
×
×
  • Create New...