[quote name='mysza 1']Gosia, skrzynkę masz zapchaną. Ja dzisiaj nie dam rady wystawić bazarku, glowa mi pęka, zaraz idę spać. W tygodniu zrobię, trudno ;)[/QUOTE]
To nic Kochana...lecz się spokojnie:) ja jeden bazarek wyprodukowałam, jutro pomyślimy o kolejnym::)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188942-Mix-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-bazarek-dla-Emi-i-Trymera-do-18-lipca-godz.-00-00?p=15018091#post15018091[/URL]