No ładnie....cały dzień nikt nie zajrzał do Emi:mad:
A to taka kochana dziewczynka:loveu: przylepka niesamowita, a do tego śliczna, mądra i taka łagodna....nic tylko kochać:loveu:
Poza tym Emi wygląda już o niebo lepiej niż jeszcze dwa tyg temu (chociaż ma nadal brzuszek podrażniony), nabrała ciałka i cała jest taka żywsza...dzisiaj nawet galopowała w towarzystwie Misia:loveu:
Generalnie spędziliśmy u Ronji pół dnia i wcale, ale to wcale nie chciało nam się wyjeżdżać:) nie tylko psiaki mają tam raj:loveu:
Zaraz wstawię fotki:)