Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Ronja to specjalnie dla Ciebie...i dla wszystkich wielbicielek ślicznej Didi z noskiem:loveu: Mam dużo więcej Didusi, wyślę Ci mailem:) dzięki że mogliśmy Was odwiedzić:loveu:
  2. To prawda....a mimo to jest taka ufna i kochana....dla mnie to jest cudo nie pies:loveu:
  3. i odpoczywamy...:loveu:
  4. Tak mam dobrze:) no i uwaga....biegamy:loveu:
  5. Dziewczynka w całej okazałości:) Pięknie robię "siad":loveu: Tu widać w jakim stanie Emi ma ząbki....
  6. Leniuchujemy sobie w cieniu:)
  7. No ładnie....cały dzień nikt nie zajrzał do Emi:mad: A to taka kochana dziewczynka:loveu: przylepka niesamowita, a do tego śliczna, mądra i taka łagodna....nic tylko kochać:loveu: Poza tym Emi wygląda już o niebo lepiej niż jeszcze dwa tyg temu (chociaż ma nadal brzuszek podrażniony), nabrała ciałka i cała jest taka żywsza...dzisiaj nawet galopowała w towarzystwie Misia:loveu: Generalnie spędziliśmy u Ronji pół dnia i wcale, ale to wcale nie chciało nam się wyjeżdżać:) nie tylko psiaki mają tam raj:loveu: Zaraz wstawię fotki:)
  8. Fajny chłopak:)...myślę że domek się szybko dla niego znajdzie.
  9. Ronja...a my jutro jesteśmy - tak jak się umówiłyśmy:)
  10. Ufffff...ale miałam zaległości u dziewczynek....ale nadrobiłam:);) trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę....
  11. Hej Elu:) fajna jest Emi prawda?:)
  12. Troszkę poogłaszałam:) gumtree.pl przygarnijzwierzaka.pl cafeanimal.pl alegratka.pl e-zwierzak.pl ojoj.pl morusek.pl adsy.pl aukcjezwerzat.pl psiamania.pl rozglos.net pajeczyna.pl olx.pl neeon.pl gablota.com pineska.pl wszystkotujest.pl adopcjapsa.pl najpewniej.pl petworld.pl petsy.pl sprzedasz.pl wstawaj.pl e-ogloszenia.com
  13. Szczerze mówiąc myślałam że odpuścili....w takiej sytuacji fajnie jest się pomylić;)
  14. Ale tu dzisiaj cicho.....sama ze sobą piszę;)
  15. [quote name='obraczus87']Gosiu, wysłałam Ci zdjęcia i tekst na maila.[/QUOTE] Dzięki:)...no to co...zabieram się do roboty;)
  16. Kama wspominała o bazarku, to w takim razie może ja ogłoszenia zrobię...tylko jakiś zaktualizowany tekst by się przydał bo fotki chyba mam, zaraz sprawdzę.
  17. [quote name='obraczus87']Super wieści, bardzo się ciesze! Gosiu, dziekujemy za ogłoszenia dla Boberka :) !!![/QUOTE] Nie ma za co:) cieszę się że Mała ma dobry domek:)
  18. Co tam u Trymersona Gusiu?:)
  19. W górę Malutka!!!!!
  20. [quote name='Atomowka']Czyli psiak został już oddany do schronu?[/QUOTE] Chyba nie...przynajmniej taką mam nadzieję...
  21. Ale dobre wieści:):):) aż miło....bardzo się cieszę że Malutka tak dobrze trafiła:loveu: a imię jej zmienili, czy już zostanie Boberkiem?;) PS gdybyś jechała to poproszę o fotki dziewczynki:) PSPS ta skrzynka to moja zmora...ciągle się zapycha:roll:
  22. Wiesz co.....Emi to i ja bym wzięła nie zastanawiając się nawet minuty....cholercia potrzebne mi większe mieszkanie;)
×
×
  • Create New...