-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Cudna sunia:):):) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Pewnie, to nie problem. Podtrzymuję to wszystko co powiedziałam Ci przez telefon ;) Czekamy do wieczora kciuki ściskając ;)[/QUOTE] Dzięki Malutka:calus: [quote name='Wisełka']Ja jestem [B][COLOR=red]ZA[/COLOR][/B]![/QUOTE] :calus: -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Dobre wieści!! Gosia, ja myślę, że najbardziej liczy się pierwsze wrażenie, i to co Ci podpowiada nie tylko serce, ale i rozum :) Z tym dojściem 5-minutowym to chyba rzeczywiście nie jest duży problem, ale czy maluch wytrzyma z siusianiem? Chyba, że tam po drodze są jakieś krzaczki do podlania ;)[/QUOTE] No właśnie te spacery mnie zastanawiają...mam nadzieję że Państwo sobie poradzą;) w końcu dla chcącego.... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Jestem:) No więc wizyta wypadła bardzo w porządku. Państwo mieszkają przy samym Centrum Wileńska, mają duże mieszkanie w kamienicy, dojrzewali do decyzji o tym żeby wziąć psiaka już od dłuższego czasu...Warunki maluch miałby naprawdę niezłe, jedyne "ale" jest takie że na spacer trzeba dojść jakieś 5 min do parku, ale to chyba nie jest problem:) W domu przeważnie ktoś jest ponieważ Państwo pracują na zmiany, no i jest trzech chłopców - 11,17 i 20 lat więc Kokosz przebywałby sam sporadycznie; urlop Państwo spędzają pod namiotem, z psem oczywiście bo przecież to "członek rodziny":) Nie wiem, ale wrażenia mam bardzo pozytywne, od wczoraj o niczym innym nie myślę...umówiliśmy się z Panią na tel wieczorem.... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Niezła fotka;):) Melduję że chłopcy mają się dobrze, nie bali się burzy i dopiero będą się szczepić:) Dobra lecę...zobaczymy... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Spokojnie:)Moze byc tylko dobrze,jezeli jakas dziwna osoba to zawsze mozna powiedziec ,ze sa jeszcze inni chetni i odpowiec dacie jutro. O ktorej godzinie jest to spotkanie?[/QUOTE] Masz rację...chyba niepotrzebnie się martwię na zapas...:) Spotkanie jest o 20.00... -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Tora&Faro replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']No jakoś tak po długim weekendzie pewnie Ciotki jeszcze niemrawe troszkę ;)[/QUOTE] Pewnie tak bo wszędzie jakoś tak cicho;) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Troche sie denerwuję tą dzisiejszą wizytą... -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']a moze warto sprobowac ?przeciez nie ma nic do stracenia :) jest taki watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-wątek-zbiorczy-psiaków-tylko-do-wspólnej-adopcji[/URL] moze zgolscie je tam jako pare do adopcji.czasami ludzie chca miec dwa psy i obawiaja sie czy beda sie one tolerowac ,a tu juz jest swietnie tolerujaca sie para:)[/QUOTE] Nie miałam pojęcia że istnieje taki wątek:crazyeye:...mam dwa szczeniory do wyadoptowania.... idę zobaczyć.... -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Tora&Faro replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
W górę Brutusku!!!:):):) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Ale zainteresowanie Mają było jeszcze długo przed sezonem urlopowym ;)[/QUOTE] Też prawda.... Jakoś wszystko widzę dzisiaj w czarnych barwach;)...może jutro będzie lepiej:) -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Tora&Faro replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
A co tu tak pusto? -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Niestety....sezon wakacyjny to nie jest najkorzystniejszy czas dla psiaków... Jakoś przykro.... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Póki co jest cisza.....a ja się staram na nic nie nastawiać... -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Trudno zrozumieć o co chodzi:( -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Napisałam jeszcze wczoraj maila do Państwa z Tarnowa...zobaczymy co odpiszą... -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Czekamy na fotki uroczej Majeczki:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Podniosę chłopców na dobranoc:) -
[quote name='mysza 1']Chyba szkoda kasy na razie, my go poogłaszamy. Miałam się tym zając ale nie było kiedy. Trymera jeszcze czeka kastracja, to zajmie ze 2 tygodnie zanim będzie do wydania. Wezmę się za ogłoszenia na dniach.[/QUOTE] Pewnie że poogłaszamy Trymerka...jutro będzie już Gusia to zadecydujemy o jakimś terminie kastracji...
-
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Super fotorelacja:):):) Bianka jest śliczna i wydaje mi się jakby miała brzuch ciut mniejszy niż na początku...a może to tylko moje wrażenie.... Piękna parę tworzą z Aronkiem:loveu: -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Tora&Faro replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
I ja zaglądam do ślicznej Kosty:)