-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Pooglądałam, poprawiłam sobie nastrój, mogę iść spać:-) Dzięki za kapitalne zdjęcia!!! Dobranoc:-) Maluchy też pewnie śpią po dniu pełnym wrażeń;-)[/QUOTE] Tak, ja też kończę na dzisiaj:) Maluchy pewnie śpią jak zabite...miały tyle wrażeń....:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Strasznie jestem zmęczony ale pilnuję zabaweczek..... [IMG]http://images48.fotosik.pl/299/a1bb8cdf18198256med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/294/1553ad32a10c02camed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/154/5104f8f2b3ec1b70med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/299/5a2dc5dcb0b03d87med.jpg[/IMG] Na dzisiaj koniec:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images43.fotosik.pl/299/9639673901026499med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/154/dace4a23438442f6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/295/1d8bab0db51ccc17med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/300/4844aa41680786a3med.jpg[/IMG] -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images40.fotosik.pl/295/ad2d4ef2d0a8750amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/186/9a000917d52811b7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/300/fc23c607d494c39fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/299/12397fccee679c76med.jpg[/IMG] -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ta fotka jest świetna:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/299/eb2a7df3df00b6b7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/299/0400924fac03abe4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/300/c015b70f51354bb5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/295/7cc30dd577656716med.jpg[/IMG] -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Rozpływam się:-) Tak powinny wyglądać szczeniorki:-) Gdybyś ich nie zabrała z tej strzelnicy, siedziałyby skulone na werandzie i przerażone deszczem. A tutaj mogą się schować w budzie, zamknąć oczka i spać:-) A najważniejsze jest to, że mają pełne brzuszki i pewnie lepiej im bez robali w środku... One są śliczne!!![/QUOTE] Fajne są chłopaki:loveu:...naprawdę mam nadzieję że szybko znajdą swoje domki.... Mała sunieczka która jest na fotkach z chłopakami i Brutuskiem to Boberek;):loveu:...ktoś ją przyniósł do Natalii jak miała 4 tyg i ot tak po prostu zostawił....:( niedługo też będzie szukała domku... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images41.fotosik.pl/295/d442d4714bee0cb6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/300/5efab2e94914b5e5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/211/51746416b6703f44med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/295/1b595d370e192641med.jpg[/IMG] -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images48.fotosik.pl/299/46090f30d3db6a4fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/299/c1390dc6bb0ece85med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/299/b20eaa6c06946bbbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/299/9a3f43be89773c67med.jpg[/IMG] -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Bawimy się...:):):) [IMG]http://images43.fotosik.pl/299/33d9a420aeb094f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/300/85fcf4a82f9e3253med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/295/c1a5e45ed3d99bb2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/294/77b60484a92f824dmed.jpg[/IMG] -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta'] Edit: dopiero teraz zobaczyłam kolejne fotki! HURRRAAAAA!!! Nareszcie roześmiany pycholek!!!! Wzruszyłam się:-)[/QUOTE] Zobaczysz Ewuś jak na dalszych fotkach maluchy się pięknie bawią:) serce mi rosło jak na nich dzisiaj patrzyłam:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']to może ja wstawię taką informację na allegro , że jeżeli ktoś chce pomóc w utrzymaniu maluchów w czasie ich pobytu w DT to niech pisze na maila podanego na aukcji ?[/QUOTE] Myślę że to dobry pomysł...może ktoś zechce wesprzeć chłopaków...dotąd był w ich sprawie jeden tel i nie będę nawet pisać jak przebiegła rozmowa.... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images38.fotosik.pl/295/5a3ddc198a9c03a0med.jpg[/IMG] w tle widać Brutuska.... [IMG]http://images38.fotosik.pl/295/0dee149394bb58d4med.jpg[/IMG] Pychol sie śmieje:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/295/88f1edfb8ea19f28med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/295/ead87d3a2e381b2dmed.jpg[/IMG] -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Zaczynamy....:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/299/9cb7f892458abe09med.jpg[/IMG] Ciekawe co jest w tych torbach....:);) [IMG]http://images37.fotosik.pl/294/99d7534ffc0b51cfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/211/0adde771dba0ed01med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/295/6b88b0716cdc555amed.jpg[/IMG] -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']Moja przyjaciółka Ilona dała [SIZE=4][COLOR=Red][B]100zł [/B][/COLOR][/SIZE][B]na szczepienia chłopaków [/B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:!!! Jutro przekażę kasę Tora&Faro :) Proszę zaznaczyć wpłatę w 1y poście: [U]Gazelka 100zł na szczepienia[/U] :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Super:loveu:....Martuś podziękuj pięknie Ilonce:):loveu: [quote name='Ewa Marta']Super, że zabawki zostały zaakceptowane:-) Nie mogę się doczekac zdjęć wesołych maluszków:-)[/QUOTE] Trochę zdjęć zaraz wstawię, to zobaczysz Kochana jak się maluchom i Brutuskowi zabaweczki podobają:) to był strzał w dziesiątkę:loveu: -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Gonia, a jak Brutus?[/QUOTE] Brutusek jest jeszcze bardzo biedny jeśli chodzi o kontakty z człowiekiem:(...jak go głaskałam w boksie to wciskał się w siatkę ze strachu:shake:...natomiast w kontakcie z innymi psiakami jest bardzo oki:loveu:...bawi się z chłopakami, biega i tylko patrzy jak by tu zabrać sobie zabaweczkę...baaaaardzo lubi zabaweczki:loveu: To super psiak i myślę że szybko dojdzie do siebie, musi się tylko przekonać że człowiek może być dobry.... Aha...weterynarz go ocenił na co najmniej 7-8 miesięcy, ma już wyrżnięte wszystkie ząbki:) -
[quote name='mala_czarna']Marlej miał szczęście, że trafił na Gusię. A teraz ma szczęście, że trafił na ludzi, którzy chcą walczyć o niego bez względu na wszystko. Ukłony ode mnie.[/QUOTE] Wiesz ze ja to samo dzisiaj Gusi powiedziałam? Marlej to ogromny szczęściarz...najpierw trafił na Nią, a potem na TAKI domek.... Kciuki nadal trzymam bardzo mocno....
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ale jakie one się fajne robią:loveu:...to zupełnie inne psiaki niż te które zabieraliśmy kilka dni temu za strzelnicy.... Jak im się udało jakąś zabawkę dorwać to pędem lecieli do swojego boksu i bunkrowali ją na kocykach....w pewnym momencie nawet się o którąś "ścieli", było nawet warczenie i szczekanie;) Aha, umknęła mi dosyć istotna informacja...muszę dopytać Natalię, ale wydaje mi się że oni się nie załatwiają w boksie...jak ich wypuścilismy, to jeden i drugi najpierw pobiegł pod krzaczek żeby się załatwić, a dopiero potem była zabawa. -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
No to byliśmy w odwiedzinach u naszych maluchów:) Wiecie co....te małe łobuzy są nie do poznania:loveu:...ganiają, bawią się, są ruchliwe i wesołe:)...dopiero teraz naprawdę widać że to szczeniorki:) Od wczoraj chłopcy mają kolegę Brutuska w boksie obok i doskonale się z nim dogadują, czują wprawdzie odrobinę respektu przed "większym", ale generalnie to dla nich mega zabawa jak można się poganiać, a jak jeszcze uda się zwędzić mu zabawkę, to już w ogóle....jest pęd do boksu i złożenie zdobyczy na kocyku;) Takie dwie przylepy z nich:loveu:, wystarczy na moment przykucnąć, a już podbiegają i włażą na kolana albo układają się przy nogach, byle tylko czuć kontakt z człowiekiem. Chłopcy mieli dzisiaj wielką radochę ponieważ Ciocia Ewa Marta podarowała im oraz Brutuskowi reklamówkę zabaweczek...a jak wiadomo "dzieci" lubią zabawki:loveu::loveu::loveu: Maluchy dostały też obróżki i ciasteczka od Cioci Gusi:loveu: i nowe "przyszłościowe", trochę na wyrost znaczy;) obróżki i smyczki (prezent od mojego TZta:loveu:). Za wczorajsze szczepienia na wirusówki zapłaciliśmy 98 zł...jutro też postaram się przelać Astaroth pieniążki za hotelik, za te kilka dni maja. Mamy mnóstwo fotek, wstawię jak tylko zrzucę z aparatu. -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Potwierdzam - chlopcy sa cudowni :) [/QUOTE] Prawda?:)....fotki które wstawiłaś są boskie:loveu: -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']No to pakuję zabawki;-) Zaraz dam Ci numer na PW, żebyś mi dała znać, o której będziesz u Gusi. Mieszkam 5 minut od niej. I dopiero teraz zobaczyłam, że sąsiad szczeniorek już tam jest:-) Gdybyś mogła i jemu dac zabawkę ode mnie, będę wdzięczna:-) Wysłałam link do wątku mojej sąsiadce - Agnieszce, która prawdopodobnie wesprze troszkę finansowo maluchy;-) Pojawi się w razie czego sama na wątku:-)[/QUOTE] To świetnie:) odezwę się na pewno:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Cudowne maluchy!!!!! Tora, a może spotkałybyśmy sie jakoś przed Twoim spotkaniem z nimi i dałabym Ci dla nich zabawki dla maluchów? Dostałam do oddania w dobre łapki 4 zabaweczki dla szczeniorków z czegoś, co jak nawet zjedzą, to im nie zaszkodzi. Dołożyłabym im też ze dwa pluszaczki, żeby miały co rozwalać, jak już nabiorą siły... Dorzuciłabym zresztą zabawkę dla tego szczeniorka, który do nich dojedzie lada moment i będzie w kojcu obok. Nie wiem o której jedziesz, ale ja o 10 mam USG mojego podopiecznego Idola u weta, więc mogłybyśmy umówić sie wcześniej, później albo dzisiaj;-)[/QUOTE] Jestem:) Ewuś ja będę jutro u Agi przed wizytą u maluszków bo zaoferowała się że może nam oddać obróżki :) :loveu: myślę że uda mi się podjechać ok 13.30....gdybyś mogła być to byłoby super:):):) a w ogóle to ślicznie dziękuję za wsparcie i pomoc:loveu:...i w ogóle:loveu:....dobrze mieć tyle życzliwych osób obok siebie, naprawdę:loveu: -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']A to jakie wstręciuchy :P[/QUOTE] Tam zaraz wstręciuchy;)....przecież ganianie po ogrodzie to ciężka robota, co Ty myślisz Ciotka...zmęczyły się chłopaki:loveu: