-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ja dzisiaj polowałam, ale chyba za wczesnie wystrzeliłam.[/QUOTE] Będziemy polować do skutku...;) Dzięki za tekst Kochana:loveu:, idę poogłaszać.... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
A ja chyba jutro znowu na metro zapoluję....telefon milczy jak zaklęty.... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Bardzo fajnie:) czy mogę skorzystać jak będę ogłaszała?;) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ogłaszam troszkę chłopaka. Czy on chodzi trochę na smyczy, zachowuje czystość?[/QUOTE] Dzwonię do Natalii po jakieś aktualne informacje ale chwilowo nie odbiera.... Dzięki za ogłoszenia Kochana:loveu:, ja też zacznę robić jak się trochę ogarnę w pracy;) zmieniałaś jakoś tekst? -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Allegro jest super, nic bym nie zmieniała:loveu: dziękuję bardzo:Rose: Później zadzwonię do Pani Agnieszki i do Natalii bo ciekawa jestem co u chłopaków.... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
W górę malutki!!!!! -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Oczywiście :)[/QUOTE] Dzięki Kochana:buzi: -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Rozliczyłam w końcu bazarek który robiłam dla szczeniorów i Bianki - konto maluchów, tzn. malucha;) wzbogaca się o 77,50 zł:) Gusieńko czy mogę prosić?:) -
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Co tu tak pusto? Nikt nie lubi Bianeczki.[/QUOTE] Ależ bardzo lubimy Bianeczkę:) Przelałam Ci właśnie pieniążki z bazarku dla Bianki i maluchów - 77,50 zł:) Edit. Kurcze zajrzałam na pierwszą stronę...sytuacja finansowa Bianki jest kiepska:( -
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
Tora&Faro replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Zgodnie z życzeniem BajkiB przelałam właśnie pieniążki z bazarku dla Supełka na konto lecznicy weterynaryjnej w której maluch jest leczony - uzbierało się 125,00 zł. Bardzo mi przykro z powodu Bartusia:( -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Tak Lila porosze, zaraz przeleje pieniadze:)Dziekuje za przypomnienie:)[/QUOTE] Dzięki dziewczyny:):):) Niestety wczoraj nie udało mi się zrobić żadnych ogłoszeń chłopakowi bo mam meksyk w pracy...może dzisiaj się uda... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Oj, wtedy wzięłabym więcej psów.... Moim marzeniem jest takie miejsce, w którym chociaż 20 psiaków wiodłoby szczęśliwe życie.....[/QUOTE] To mamy podobne marzenia:):):) -
[quote name='mysza 1']Nie, Kochana, nie udało się :( Owieczka nie mogła wejść do schronu, może po niedzieli się uda. Oby tam była, bo my już czekamy na nią :([/QUOTE] Oby jak najszybciej kurcze...biedactwo potrzebuje pomocy:( [quote name='obraczus87']Mnie zaniepokoily tylnie łapy Trymerka. Warto by bylo zrobic RTG łapinek. ale to tylko moje zdanie. Ja sie na ON-kach kompletnie nie znam, wiec sie nie wymądrzam ;) Moze zwykle leki na stawy pomoga, nie wiem...[/QUOTE] Jak zawoziliśmy Trymera do Owieczki zwróciliśmy uwagę że jakoś tak zarzuca tyłem czasami, ale sądziłam że to z wycieńczenia....rzeczywiście trzeba będzie zwrócić uwagę na te jego łapy...
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Jak on urósł!!! Cudny jest chłopak :)[/QUOTE] Prawda?:) tylko jakiś taki poważny mi się wydaje.... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
I Kajko solo.....;) [IMG]http://images37.fotosik.pl/299/b2be878a779dc1a9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/304/b68e6775e19927b0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/303/e6d87a6c1baf4d42med.jpg[/IMG] Kajko mi się wydaje jakiś taki smutny..poważny....słodziak mały:loveu: -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Kilka najnowszych fotek małego przystojniaka;) Tak lubię Brutuska:loveu: [IMG]http://images41.fotosik.pl/299/d3e0cd4a09a9d4c4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/304/65dc3c9db515b405med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/303/5e92d838b7cbd293med.jpg[/IMG] Tacy jesteśmy piękniiiii:loveu: [IMG]http://images37.fotosik.pl/299/30e2ba782e1a189fmed.jpg[/IMG] -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Prześlij mi na maila albo wstaw, jak Ci wygodniej to i ja poogłaszam ;)[/QUOTE] Super, dzięki Kochana:buzi:...później wstawię fotki na wątek bo są naprawdę fajne:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ok...mamy jasność, żadnych kojców. Napiszę dzisiaj maila do pana. Dostałam śliczne fotki Kajko, jak mi się uda to zacznę mu robić ogłoszenia. -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Miałam telefon w sprawie drugiego malucha...dzwonił Pan z Częstochowy, mają dom z ogrodem, dwoje dzieci (9 i 11 lat) i kotkę. Wypatrzyli maluchy na allegro. Z tym że Kajko mieszkałby domu tylko w miesiącach zimowych...na teraz jest przygotowany kojec, wygodna buda i generalnie pies przebywa na zewnątrz. Jeśli chodzi o kastrację Państwo nie mają wyrobionego zdania, aczkolwiek nie są przeciwni...na wizytę adopcyjną się oczywiście w razie czego zgadzają.... Nie wiem..... PS Kajko ma się dobrze, "mieszka" z Brutuskiem i się doskonale dogadują:) Natalia rozdziela ich tylko na czas jedzenia - na wszelki wypadek:). -
[quote name='mysza 1']Chyba mało kto zauważył to zdjęcie a to jest normalnie koniec świata :([/QUOTE] Co z tą sunią Mysza? udało się ją zabrać?