Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Dogo działa jak chce.... Przed chwilą dzwonili Państwo z którymi byłam umówiona...o 20.00 jedziemy na wizytę przedadopcyjną. Poprosimy o kciuki:):):)
  2. Co u Trymerka słychać?
  3. Proszę bardzo:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/301/c23f4856c8bf8df8med.jpg[/IMG]
  4. Super jest dziewczynka:) Iwonko ja też jej jeszcze nie ogłaszałam bo chyba miałyśmy zaczekać do sterylki....Gusia zrobi śliczne fotki i ruszymy:):):)
  5. Gusiu a może by się udało zrobić Larci jakieś domowe fotki?:)
  6. [quote name='obraczus87']Czesc Kajko !!!!!!!!!! :)[/QUOTE] Cześć Ciotka:):):) Nareszcie dogo działa.....
  7. [quote name='RenW']Szkoda, że Tora nie zabrała aparatu.. już byśmy syciły ślepka pięknymi fotami...wkrótce Brutunia nie poznamy, on rośnie w oczach:cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Nic straconego:);)...w tygodniu prawdopodobnie będziemy jeszcze raz u Natalii więc fotki będą na bank:) A Brutus faktycznie rośnie w oczach, już jest z niego "kawał psa":loveu:
  8. [quote name='Estrella']Pokażesz ?:lol: Proszę:loveu:[/QUOTE] Jasne:) jutro w pracy zrobię skan i wstawię:)
  9. A ja byłam wczoraj w odwiedzinach u Brutuska i "mojego" Kajko:):):)...i nawet udało mi się trochę wygłaskać Brutuska, chociaż on ciągle jeszcze woli trzymać się na odległość. Zachowuje się na zasadzie: chciałbym, ale się boję... Chociaż i tak zrobił spore postępy, bo po smakołyczki podchodzi już za każdym razem kiedy wyciągnie się rękę:):):) Niestety nie mam ani jednej fotki ponieważ zabrałam ze sobą aparat bez karty:oops:
  10. Posprawdzam ceny karm w sklepach internetowych i coś Pani zaproponuję, bo rzeczywiście ta Purina Friskis to średni pomysł dla szczeniaka.... A wczoraj odwiedziliśmy Kajko i Brutuska:):):)...maluch rośnie jak na drożdżach normalnie:loveu:...niestety nie mam żadnych fotek bo aparat ze sobą zabrałam, tylko że bez karty:oops: Fajny jest Kajko...taka mała, wesoła przylepa...no i straszny łasuch na smakołyczki:) Czekamy do jutra na telefon od Państwa....
  11. [quote name='Ellig']Oczywiscie chetnie skorzystamy:)Dziekuje Tora&Faro.Od poniedzialku od 16 do piatku mam troche wiecej czasu.Od 28 czerwca do 4 lipca ....Zero:)[/QUOTE] Świetnie...w takim razie domówimy się co do dnia i podjedziemy do Ciebie:)
  12. [quote name='Astaroth']Purina nie jest taka zła, zresztą to też zależy jaka bo jest przeciaż Pro Plan i Dog Chow ale jest też Friskis i to też jest Purina. Na pchły jest zabezpieczony. Więc to może być nerwowo. A jeśli chodzi o karmę to moim zdaniem może byc Purina tylko lepiej z jagnięciną wtedy jet mniejsza szansa na jakieś uczulenie.[/QUOTE] Nie wiem czy pani nie mówiła o Friskis właśnie...zupełnie nie znam tej karmy...
  13. [quote name='obraczus87'] ELLIG jak zwykle spadasz nam prosto z nieba :) BARDZO DZIEKUJEMY !!!!!! :) :) :) Jak juz wszystko bedzie wiadomo, umówie sie na odbiór :) :)[/QUOTE] Gdyby potrzebna była pomoc w transporcie karmy to dajcie znać:)...zwłaszcza że mam kilka rzeczy dla Eli:)
  14. No właśnie powiedziałam p. Agnieszce że najlepiej będzie jeśli pokażą malucha weterynarzowi, zwłaszcza że trzeba go jeszcze raz odrobaczyć...w środę jadę w odwiedziny więc zobaczę jak to wygląda;) Jest o tyle fajnie, że Państwo są bardzo otwarci na wszelkie porady:)
  15. Bezbłędny jest team Maja&Misio:loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='3 x']Pamiętasz Gosia podziękowanie Marleja? Marleja cegiełka była zajebiaszcza ale wystarczy naprawde chociazby zdjęcia Miśka w jakiejś fajnej ramce z napisem dziękuję za wsparcie/po,oc czy po prostu zwykłe dziekuję :) (mnie przerasta ramka :D)[/QUOTE] Chorera....ramka to problem ale spróbujemy:);) Podziękowania Marleja mam do tej pory, są odjazdowe:) kto je robił?
  17. [quote name='Astaroth']a jaką karme mu kupili?[/QUOTE] Hej Natalia:) jak miło że jesteś:) kupili Purinę.....myślisz że to może być przyczyną?
  18. [quote name='obraczus87']Nie wiadomo jeszcze. Dzisiaj NASZA Osoba wyszła ze schronu po 21, jutro siedzi tam cały dzień. Jednak jutro go-ja bedzie wszystko ustalac, tak aby Dziewczynki przyjechały jak najszybciej. Teraz MUSI byc juz tylko lepiej, skoro zapadla dla nas pozytywna decyzja...[/QUOTE] Jasne:)...kurcze oby udało się szybko zadziałać...trzymam kciuki!!!
  19. [quote name='mysza 1']Słuchajcie, czy ktoś umie zrobić cegiełkę z podziękowaniem za udział w aukcji cegiełkowej dla Misia? Jakiś czas temu 3x wystawiała, uzbierało się ponad 200 zł. Zdjęcie uśmiechniętego Misia albo kołami do góry, podziękowanie? Ja jestem totalne beztalencie w tym temacie :shake:[/QUOTE] Znaczy się że ma być fotka Misia i tekst z podziękowaniem czy jak? jak powiesz konkretnie Ciotka co masz na myśli to zobaczę co się da zrobić:) Nie zaglądałam chwilę do Misia a tu tyle fajnych fotek.....:loveu: A w ogóle to może ruszymy znowu z ogłoszeniami? masz jakiś tekst gotowy?
  20. [quote name='obraczus87']Dziekuje :)[/QUOTE] Proszę bardzo:):):) Rozmawiałam z p. Agnieszką:)....Frodo ma się dobrze, apetyt mu dopisuje, rozrabia jak nie śpi i generalnie jest super:) jedyne co martwi nowych właścicieli to napadowe gryzienie łapek...powiedzcie mi czy przyczyną może być zmiana karmy? bo z tego co mówi p. Agnieszka kupili mu inna karmę niż jadł dotychczas i powoli go przestawiają....ja kompletnie się na tym nie znam. Poza tym maluch lubi spacerki (ale tylko wtedy kiedy nie pada, bo w czasie deszczu musieli go na siłę wystawiać na siku;)) i bardzo garnie się do wszystkich psów...bawić się chce:)...no i oczywiście pilnować go trzeba strasznie bo odkurza wszystkie śmieci z trawników, łobuz mały:) Umówiłam się że w środę jedziemy w odwiedziny, będą fotki:)
  21. [quote name='obraczus87']Trzeba próbowac cały czas! Jak sie pojawiła Demi, to jest szansa na pojawienie się Kosteczki![/QUOTE] Jasne...dlatego się nie poddajemy i w poniedziałek znowu zapolujemy na Metro;) Kiedyś się uda:)
×
×
  • Create New...