Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Wieści w sumie dobre:)...zobaczymy jak będzie dalej....bardzo podoba mi się to że nowi Państwo mają takie podejście do chłopaka - chciał ugryźć, a Oni to traktują po ludzku...naprawdę oby więcej takich domów się trafiało.... Ja się bardziej martwię jak Gusi minęła noc....;)
  2. [quote name='Wisełka']Wrzuciłam chłopaków do cafe: [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Szczeniaki-w-typie-Owczarka-porzucone-przez-wlasciciela,41468[/URL][/QUOTE] Dzięki piękne Ciocia:loveu:...o każdym tel będę meldować na wątku:) póki co jest cisza....
  3. [quote name='mala_czarna']Chłopakom nie dało się zrobić zdjęć, bo jak przyjechałyśmy z Brutuskiem to leżeli zmordowani uprzednim ganianiem po ogrodzie :) Ale słodkie są. Wymiziałam i pocałowałam i na rękach ponosiłam :) Nawet nie chciało się leniuchom na trawkę do mnie wyjść!! Odpoczynek na cegiełkach, a w tle nowy lokator i sąsiad ;) [/QUOTE] Moje słodziaki kochane:loveu:...jutro ich wyściskam ile wlezie:) A dzisiaj chłopaki pojechali się szczepić....;)
  4. Rzeczywiście przepiękne allegro mają nasze maluchy:) :loveu: Stokrotne dzięki lilk_a:Rose::Rose::Rose:
  5. [quote name='gusia0106']Dostała dziś maila w sprawie Mai ale nie wiem nawet czy odpowiadać... Jak myślicie? Witam serdecznie jestem zainteresowana psiakiem zamieszczonym na allegro ''maja 3 letnia''.Mam tylko pytanie czy byłaby możliwość jej transportu do bydgoszczy województwo kujawsko-pomorskie.Z góry dziękuję za odpowiedż.[/QUOTE] I tyle? zero pytań o charakter psa itd?:-o
  6. W górę Trymerku:)
  7. [quote name='mala_czarna']To ja dla Gusi na jutrzejsze obudzenie, coś co kocham :) Gusieńko, tylko tak cichutko jak rano puścisz!! [URL]http://www.youtube.com/watch?v=ioJ9ZHqzMT0[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=xBEs5AuO8p0[/URL][/QUOTE] Se posłuchałam chociaż to dla Gusi;) Faktycznie budzi doskonale:)
  8. Bazarek dla Białaska i szczeniaczków podrzuconych na strzelnicę:): [url]http://www.dogomania.pl/threads/186589-Przewodniki-i-inne-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-szczeniak%C3%B3w-i-Bia%C5%82aska-do-8-czerwca-do-godz.00.00?p=14774229#post14774229[/url]
  9. Uff.....skończyłam robić bazarek dla maluchów i Białaska: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186589-Przewodniki-i-inne-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-szczeniak%C3%B3w-i-Bia%C5%82aska-do-8-czerwca-do-godz.00.00?p=14774229#post14774229"]http://www.dogomania.pl/threads/186589-Przewodniki-i-inne-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-szczeniak%C3%B3w-i-Bia%C5%82aska-do-8-czerwca-do-godz.00.00?p=14774229#post14774229[/URL] Zapraszamy:)
  10. [quote name='gusia0106']Na razie innych wiesci brak... Tak naprawdę to dobrze bo jakby się coś działo już bym wiedziała. Co nie zmienia faktu, że czuję się jak kupa. Idę pić. Wieści kolejne - mam nadzieję - rano.[/QUOTE] Malutka trzymaj się....zrób sobie drinka i postaraj się trochę wyluzować.... Będzie dobrze.....:calus:
  11. No to Marlej już w swoim nowym domku:loveu:...wszystko przebiegło zgodnie z planem, Gusia właśnie wraca do domu....wszystko opisze jutro.... ufff....ale emocje..... Edit: Gusia dostała pierwsze info od Piotrka - nowego Pana Marleja: "Leżał na dywanie i trochę wpatrywał się w drzwi. Parę razy podszedł do drzwi i nasłuchiwał. Teraz leży w swoim kąciku i rozmyśla, łapa podwnięta. Pzdr..."
  12. [quote name='Owieczka']Tak kochana. Teraz to wygląda tak, że jak ja wstaje ( na nocne siusiu ) to Kosteczka się podnosi bo chce wyjść. Czasem zaczyna się kręcic i przychodzi mnie budzić a juz było tak, że spała cała noc. Jak dla mnie to jest syndrom stersu. Kostunia sie przestraszyła jak ostatnio Marek jej zamknąl drzwi przed nosem ( ja niestety spałam jak zabita) i od tamtej pory Kostunia znowu wychodzi w nocy... Jak dla mnie to kwestia czasu ( chociaż nie wiem ile to potrwa) jak znowu przespi pieknie całą noc :) Ja tam w nią wierzę.[/QUOTE] Miejmy nadzieję że dziewczynka dojdzie do siebie...Ona jest po prostu bardzo wrażliwa, jak to prawdziwa kobieta;) A poważnie to bardzo mi jej żal...musiała sporo przejść....
  13. [quote name='Ellig']Dziekuje wysylam maila do Lilki.[/QUOTE] Ellig naprawdę baaaardzo dziękuję za pomoc maluchom:loveu: [quote name='lilk_a']jestem , poszperałam na wątku , allegro będzie ..... późną nocą albo wczesnym rankiem .... :):) [B]Ellig[/B]... na początek zamieniam allegro Uszatki na allegro Kajko i Kokosza... tak ?[/QUOTE] Super:):):)
  14. Kurcze myślę o Gusi i Marleju....to jednak trudny moment...
  15. [quote name='Ellig']Halo...czy ktos widzi co napisalam, czy Same Cioteczki robicie allegro?[/QUOTE] Widzimy....i pięknie prosimy o pomoc:loveu:
  16. [quote name='Ellig']Poprosilam lil_ka o zrobienia Allegro dla Kajko i Kokosza jeden cykl ogloszeniowy kosztuje 12 zl, ja zaplace za 3 cykle , jezeli lil_ka znajdzie czas.[/QUOTE] To super:) bardzo dziękujemy:loveu: [quote name='Wisełka']No i oczywiście umowa adopcyjna![/QUOTE] O umowie będę chyba informować jak już sie ktoś chętny zgłosi...
  17. Dopisałam jedno zdanie: [CENTER][COLOR=navy][B][I][FONT=Tahoma]Kajko i Kokosz to dwaj bracia, około 2-3 miesięczne szczeniaczki, znalezione na terenie strzelnicy koło Tarczyna.[/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Tahoma] Pieski spędzały tam czas samotnie, dokarmiane często tylko suchym chlebem. Dzięki dobrym ludziom, którym los tych psich sierot nie był obojętny, Kajko i Kokosz zostali zabrani do hoteliku dla psów. [/FONT][/I][/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][B][I][FONT=Tahoma][COLOR=navy]Maluchy zostały odrobaczone, nakarmione, zabezpieczone przeciw kleszczom.[/COLOR][/FONT][/I][/B][/CENTER] [CENTER][COLOR=navy][B][I][FONT=Tahoma]Są to psiaki o niezwykle przyjacielskim usposobieniu, otwarte na świat i bardzo lgnące do człowieka[/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/I][/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER] [COLOR=navy][B][I][FONT=Tahoma]Szukamy najlepszych domków które zapewnią szkrabom ciepły kąt, pełną miseczkę i mnóstwo miłości[/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[FONT=Wingdings]J[FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/I][/B][/COLOR][/CENTER]
  18. [quote name='gusia0106']No wyjeżdzam. Ale cały weekend jestem na posterunku. A nawet jak wyjadę, to w każdej chwili w ciągu 3, 4 godzin moge wrócić. No i Piotr jest na miejscu.[/QUOTE] Naprawdę mam nadzieję że nie będzie takiej sytuacji żebyś musiała wracać na gwałt... a to że wyjeżdżasz to dobrze Kochana, nie bedziesz się koncentrować tylko i wyłącznie na tym co robi Marlej...chociaż telefonicznie to będzie na bank gorąca linia;)
  19. [quote name='Wisełka']To weź sobie pieski do domu, 2 czy 4 co za różnica?? To weź sobie pieski do domu, 2 czy 4 co za różnica?? To weź sobie pieski do domu, 2 czy 4 co za różnica?? To weź sobie pieski do domu, 2 czy 4 co za różnica?? To weź sobie pieski do domu, 2 czy 4 co za różnica?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :mad::mad::mad: :evil_lol:
  20. [quote name='Wisełka']To weź sobie pieski do domu, 2 czy 4 co za różnica?? ;)[/QUOTE] Powtórz to jeszcze kilka razy i normalnie wezmę...nie patrząc na nic;)
  21. A ja się cholera rozczulam jak patrzę na te fotki...jakiś taki dzień mam dzisiaj:oops:
  22. Lecimyyyyyy.... [IMG]http://images44.fotosik.pl/299/cb8aa51a9c2a1aebmed.jpg[/IMG] ...i pozujemy;) [IMG]http://images49.fotosik.pl/299/6c8c15b9f3090975med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/298/dce8278ee42b8d2amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/211/b028f603e34db5ddmed.jpg[/IMG]
  23. Ale tu u Supełka optymistycznie...aż się chce zaglądać na wątek:):):) Przy okazji przypominamy się z bazarkiem dla Maluszka i serdecznie zapraszamy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186244-Kolczyki-i-książki-dla-Supełka!!!-ZAPRASZAMY-do-30-maja-do-godz.-00-00[/URL]
  24. Szczerze mówiąc ja to już nie wiem jak ogłaszać...może ktoś ma jakieś pomysły... jedyne co mi przychodzi do głowy to metro, ale to Mysza próbuje na bieżąco...
×
×
  • Create New...