-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Ja tez pomogę z ogłaszaniem, szkoda kasy. Gdzie robiłaś, pamiętasz?[/QUOTE] Dzięki Kochana:buzi: [U]Wczorajsze portale:[/U] gumtree.pl przygarnijzwierzaka.pl top-ogloszenia.com owi.pl sle.gratka.pl centrumofert.pl ofertka.pl szerlok.pl morusek.pl wcześniej Wisełka zrobiła im cafeanimal PS dogo nadal wariuje, piszę posty po kilka razy:shake: -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Na pewno, teraz jest duzo psiakow do adopcji / powodz/ ale maja piekne Allegro, moze jeszcze trzeba wykupic na bazarku ogloszenia.[/QUOTE] Wczoraj sama zaczęłam robić ogłoszenia chłopakom, dzisiaj jak mi się uda zrobię więcej:) Elu my jesteśmy umówione dzisiaj?:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Zapłaciłam za hotelik maluchów za maj - 78 zł. Jak wróci Gusia uzupełni post rozliczeniowy. -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
W górę chłopaki!!! :) -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
I jak tam? dzwoniła Pani w sprawie Majeczki? Mysza jutro postaram się zrobić jakiś bazarek dla Mai i Amigo, a teraz idę zerknąć na Twój;) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ja żywię wielką nadzieję że chłopcy niedługo pójdą do domków...póki co telefon milczy.... -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Tora&Faro replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Wstawiam fotki od Owieczki, jednocześnie pragnę nadmienić, że to są normalnie regularne walki psów! Trzeba to gdzieś zgłosić! :evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] Te ich zabawy są delikatnie mówiąc odjechane:evil_lol: ale miło popatrzeć na szczęśliwe psy:) -
[quote name='mala_czarna']Yeah!! Kosteczka górą!! :evil_lol:[/QUOTE] Kobiety górą:evil_lol:...nie dała mu szans normalnie....;) [quote name='Cantadorra']Zycie Trymcia jest wypełnione głównie zabawą jak widać. Urocze zdjęcia, urocze obiekty :) A Kostuni chyba wpadł w oko :)[/QUOTE] Pieski mają prawdziwy raj u Owieczki:) [quote name='Ewa Marta']Super fotki! Z Trymcia jest wielki przystojniak;-)[/QUOTE] Boski jest:loveu:
-
[IMG]http://images35.fotosik.pl/154/32505c6235b20aaemed.jpg[/IMG] Super fotka - pokazuje jaki Trymcio ma stosunek do kotów:) [IMG]http://images36.fotosik.pl/187/1142fa4a76f9854fmed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images50.fotosik.pl/300/582650ab0b1d274emed.jpg[/IMG] Piękne portreciki:loveu: [IMG]http://images37.fotosik.pl/295/8c5f6525899e0a01.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/154/df1716b01e6f2797.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/187/38725b078186618f.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images39.fotosik.pl/296/19dcbb16e5a8f6cdmed.jpg[/IMG] Dzieci też lubię:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/300/24541b037af698aamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/300/a127008d231cdcb2med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images44.fotosik.pl/300/861c39dad5bff960med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/187/e326b3e29a066bf7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/300/dff43bd7b916ac95med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/300/7f14546caa38f913med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images48.fotosik.pl/300/a0b9ee579af1a2e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/300/86bf951a109fb78dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/187/aef18ede2ce78a93med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/187/96ad2e90687e1755med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images36.fotosik.pl/187/dfd0b7020302b4f0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/187/f5aa53cab8efdademed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/154/52db570a6fb5a0b1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/300/40a1f6c651efb82emed.jpg[/IMG]
-
Pieski się bawią:evil_lol: [IMG]http://images41.fotosik.pl/295/25eac89c7d9e5708med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/187/6c288913d0b19a44med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/300/6a97087ed5dc8936med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/295/04cf67ee61c6ea2amed.jpg[/IMG]
-
Proszę bardzo, oto Trymuś:):):) [IMG]http://images35.fotosik.pl/154/dc6296ceaa6dc179med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/212/b6970659038b1977med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/154/086d39763e85dd83med.jpg[/IMG] I z Kostunią:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/299/e6d5a28f0da0ce08med.jpg[/IMG]
-
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Maluchy to mają taki fajny zapaszek, typowo szczenięcy :)[/QUOTE] :loveu: :loveu::loveu: i ząbki jak igiełki;) Kochane są szczylki:) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Nareszcie dogo działa...to co się dzisiaj działo to jakaś tragedia....:shake: Zaczęłam dzisiaj ogłaszać maluchy, zobaczymy co z tego będzie.... -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Tora&Faro replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
W górę Maluchy:):):) -
[quote name='Owieczka']Zauważyła tylko korzystała z pieknej pogody i wariowała z psami a potem miała gości a jeszcze potem przyjechały psiaki na hotelik. A jeszcze potem było bardzo późno i karmiłam psiarnię. A potem to padłam jak mucha... Zaraz obrobię foty :)[/QUOTE] Następnym razem będę dzwonić:);)...tak myslę o jakichś odwiedzinach u chłopaka:) Czekam na fotki...:)
-
ONka Bianka czyli Lara :) już w kochającym domu :-))
Tora&Faro replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Fajna jest Bianeczka:)...ma już jakieś ogłoszenia, czy jeszcze chwilę czekacie z szukaniem domku? -
Na pewno jutro (dzisiaj;)) Owieczka nam napisze co u Trymcia:) pisałam do nich sms-a ale może nie zauważyła:)
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Tora&Faro replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Zaglądam, a jakże :) Cieszę się, że z maluchami Brutusek dobrze żyje, i że w końcu zaczął chodzić u Astaroth po ogrodzie. I z zabaweczki się cieszy!! :) Ewa, bardzo dziękujemy za zabawkę dla dzikuska ;) A Małgosi dziękujemy za wygłaskanie Brutuska :)[/QUOTE] Brutusek jest przekochany i dobrze się czuje w towarzystwie innych psiaków....dzisiaj szalał z chłopakami przez cały czas który z nimi spędziliśmy:) [quote name='Wisełka']Brutusek boi się bardzo ludzi, ale jak Gosia miała w ręku zabawkę to podchodził żeby ją jej wyrwać :) a jak chciała go w kojcu pogłaskać to wciskał się w siatkę...[/QUOTE] Mam nadzieję że niedługo Brutusek będzie inaczej reagował na bliskość człowieka...serce mi się ściskało jak go delikatnie głaskałam, a on przyklejał się do siatki ze strachu:(