Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. o Boże :crazyeye: jaka słodka :loveu: nie wiem co za ******* mógł ją ot tak po prostu wywalić :mad: Nigdy nie zrozumiem pewnego gatunku ludzi :roll: [SIZE=1]Elizka, dziś przeglądałam poczty, widzę że jestem na Twojej spamerskiej liście :cool3:, ale tym razem byłam szybsza na Allegro[/SIZE] :evil_lol: I jeszcze jedno - foty piękne! :p
  2. Cześć Ala z Ozulkiem :loveu::loveu: przyszłam Ci posłitasić, a Ciebie nie ma :roll::cool3::evil_lol:
  3. [quote name='fioneczka']ciekawa jestem czego uczono w przedszkolu u Młodszego :roll: dziś zrobiłam z nim interes życia ... brakło mi płynu do płukania wiec mówię do sklepu idź ... on mi na to że jak stawiam 2 l pepsi to idzie :roll: ... no cóż, uległam, płyn potrzebny a mi się dreptać nie chce wrócił ... mam płyn :multi: mówię dawaj szklaneczkę dla mamusi a on mi na to ze mam płyn a on ma pepsi :roll: no cóż ... wypchaj się wydro jedna ... matka z pragnienia umiera ... popamiętasz :diabloti: poszłam buty swoje prać a tu Młodszy przychodzi i pyta czy mu buty pucnę ... i mówi że mi za to szklaneczę pepsi postawi ... dobrze że zdążył drzwi od łazienki zamknąć bo by mokrym adidasem wyłapał co za pokolenie ;):mad:[/QUOTE] Fionka, rozwaliłaś mnie :roflt::roflt::roflt::roflt: Kreatywny młodzian, daleko zajdzie :evil_lol: chociaż w brudnych butach :cool3:
  4. [quote name='chita']no i po imprezie:placz: :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] tak wiem, rozpacz będzie wielka :placz::placz::placz: taka fajna była z niej ..... :roll: ale jak wróci to nam dopiero pokaże :mad: :diabloti::diabloti::diabloti:
  5. [quote name='Darianna']ja nie wiem :niewiem:[/QUOTE] Darianna, ktoś zaliczył bana :diabloti:
  6. no no no co ja widzę na dogo ;) chciałoby się wręcz zacytować......" nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka" :grins::grins::grins::grins::grins: :diabloti::diabloti::diabloti: [COLOR=LightBlue]Kto o wiem o czym (kim) piszę? [/COLOR]
  7. Mój słodki pakerek :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/424/4174a7d27579997d.jpg[/URL] Ozulek bardzo wtapia się kolorystycznie w tło ;):razz: Ala, super foty :happy1:
  8. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]deptać mróffka :grins: [URL]http://images8.fotosik.pl/423/3e838933c76f6ace.jpg[/URL][/B][/COLOR][/QUOTE] buahahahah :cool3: :evil_lol: :cool3: :evil_lol: Grosia już prawie chodzi :loveu::loveu: ;)
  9. Jest boska :loveu: ma takie krótkie łapinki i pysio słodki :loveu:, ale w oczkach widać zadziorność, oj widać :cool3::evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='Alicja'][B][COLOR=Navy]wiesz ...jak ktoś chce to dziure w całym znajdzie u każdego ..Żonkilkę zbanowali .... doniesiono na nią ...[/COLOR][/B][/QUOTE] Żonkilka :mdleje: świat się wali chyba :roll::roll:
  11. Matko :crazyeye: Ala, co się dzieje? :roll: jesteś zagrożona :-o narozrabiałaś czy ktoś ma widzimisię i podpieprza dla zabawy :roll:
  12. [quote name='Jola+Rani+Sari']Popatrzcie, proszę! Może znacie kogoś, kto pokocha takiego futrzaka??? [url]http://www.dogomania.pl/threads/1908...pomocy...-NERO[/url] Przepraszam za OT![/QUOTE] nieprawidłowy adres podajesz, nie wyświetla się.
  13. Mój słodki pakerek :loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/423/04b4f4b40cfae6c8.jpg[/URL] Zmiekczanie pańcia :cool1: :cool3: [URL]http://images8.fotosik.pl/423/e7f663827808bb7f.jpg[/URL] :crazyeye: ogonek się złamał :placz: :diabloti: [URL]http://images8.fotosik.pl/423/adcbde8c81302290.jpg[/URL] :loveu: uwielbiam to jego spojrzenie, jest taki ..... gapowaty - słodziaczek :loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/423/30027965e172453d.jpg[/URL] no i oczywiście Alu, Twoje foty są piękne, słodkie, profesjonalnie, cudnie wykadrowane, fachowe ujęcia, pełne czaru i uroku :razz: ;) :evil_lol: no i prawidłowo powstawiana ich ilość w post :diabloti::diabloti: :hmmmm: może koniec tego słodzenia :roll: ale tak na poważnie to bardzo mi się podobają :p
  14. Wiecie co zwróciło moją uwagę patrząc na zdjęcia Zafirka? W jego oczach jest ufność i nadzieja, ma takie spokojne spojrzenie. Żadnego strachu, bólu, cierpienia i to po tym wszystkim co przeszedł. Spójrzcie w jego oczy - czyż to nie jest niesamowite jak ten pies patrzy??? [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1894/zafir020.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]ooooooooooooooooooooo kogóż moje piękne zaspane oczka widzą :grins: :modla: :modla: tylko błagam nie raportuj do moderatorów .....dziś wstawię foty :roflt:tylko proszę o słitaśne komenty :diabloti:....zero krytyki :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] czekam na obiecane foty :roll:, bo jak nie to........... :siara::diabloti:
  16. nie nooo Dyź mnie całkowicie rozwalił :crazyeye::cool3::evil_lol: [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/P8130192.jpg?t=1281735501[/url]
  17. [quote name='eliza_sk']Dziękujemy serdecznie, będzie na dołożenie do sterylek, jedna kosztowała 150 zł, druga 180 - Toffi miała zapalenie macicy. Toffi od wczoraj w nowym domu.[/QUOTE] To świetna wiadomość, że maleńkiej się udało :loveu: Mam nadzieję, że to już ten jeden, jedyny domek :loveu:
  18. Elizko, myślę że Allegro cegiełkowe bardzo by się przydało. Trzeba dużo funduszu na biedaka. Tylko, że ze zdjęciami tam trzeba ostrożnie, chyba raczej w linkach, żeby nie było tak jak z Trojką :angryy: Kurcze tylko co dalej z biedakiem, przecież potrzebne mu nie tylko pieniądze, ale i specjalistyczna pomoc w powrocie do "zdrowia". Nieciekawa sytuacja :-(
  19. Mateńko, jak on biednie wygląda :shake:, aż się serce kroi jak się patrzy :-(
  20. [quote name='mshume']Tak się cieszę,że Groszek już bezpieczny i kochany u Octawii. Octawio dziekuję Ci :) Poznałam Groszka tuż przed moim urlopem.Okruszek był tak przerażony i warczący, że dałyśmy mu z Migdaleną spokój ze spacerem :( Kto moze mi pomóc? Od kilku dni próbuję załadować zdjęcia stareńkiej toy pudelki (widocznej na zdjęciu), koleżanki Groszka. I niestety nie udaje mi się :( Moze przesle komus fotki na mejla i wstawi je na dogo? Sunię nazwałam Mini i chcę założyć jej wątek. Proszę mojego maila [email protected] Wstawię Ci zdjęcia jutro, jak wrócę z pracy ;);)
  21. Piękny pies :loveu: Nie wygląda na zabiedzonego, chorego, starego. Chyba został umieszczony na ulicznym "hoteliku" w związku z wakacyjnym wyjazdem rodziny :roll:
  22. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]on ma minę typu .........,, o rany ...Ona znowu coś zmaluje ....." [URL]http://i33.tinypic.com/2r7mubp.jpg[/URL] :roflt:[/B][/COLOR][/QUOTE] wiesz co ... :hmmmm: myślę, że to strzał w dziesiątkę:multi::multi::cool3::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...