Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Iv_

    Metamorfozy

    :crazyeye::crazyeye::crazyeye: niesamowite :-o psy podmienione :evil_lol: Wiecie co, nie mogę tego zrozumieć, dlaczego jednym się chce, a drugim nie :roll: Wspaniała robota dziewczyny :loveu:
  2. chcemy foty :ylsuper: chcemy foty :ylsuper::ylsuper: chcemy foty zębola :multi: I gratuluję Grosieńce nowego nabytku :loveu::loveu:
  3. Joaaa tak się cieszę, że już się "zasiedziałaś" na nowym miejscu :loveu: Dziękuję bardzo za zaproszenie, uwielbiam wiśnie :p jabłek nie :roll: Joasiu, chętnie skorzystam, tylko musimy to spotkanie na razie odciągnąć w czasie. Aktualnie czekam na "nowy" samochód. Moim starym uniakiem bałabym się wybrać gdzieś dalej poza miasto :roll:, bo tak w razie czego zamykam i piechotą do domu wracam, a w trasie jakby mi staruszek padł to leże i kwiczę :roll: Mam nadzieję, że jak nie w sierpniu to bankowo we wrześniu się spotkamy ;) Bardzo chciałabym poznać Ciebie i Twoje stadko :loveu: A gdzie te Jajkowice leżą? bo ja nie mam zielonego pojęcia :roll: Czy rzeczywiście w promieniu 100 km ode mnie? Jaki to powiat napisz mi, to poszukam w necie tej miejscowości, żebym wiedziała w jaką stronę kraju się wybiorę.
  4. Surowe ziemniaki uwielbiała moja Pusia [*], nie wiem jakbym cicho wzięła się za obieranie, zaraz się meldowała z wymownym spojrzeniem "pańciu daj ziemniaczka daj" :cool3: Gdybym tylko pozwoliła to zjadłaby parę sztuk na raz, mimo niewielkiej swej postury ;) Dawałam jej nie dużo, bo bałam się, żeby jej nie zaszkodziło. Ale to był jej warzywny przysmak. W ogóle była raczej wegetarianką w żywieniu :evil_lol: Moja najukochańsza sunia :loveu:
  5. Pelutek z tą łapką w misce prezentuje się bosko :loveu: :evil_lol:
  6. Piękny ten FARTci uśmiech :loveu::loveu:
  7. Dieguś na filmikach prezentuje się super :loveu::loveu:
  8. [quote name='kasia_jot']No, ba !:laugh2_2::bigcool:[/QUOTE] Prawidłowa odpowiedź! :cool3: :evil_lol: :cool3:
  9. co za bidula,aż serce się kroi :-(
  10. Dziewczyny pozowały cudnie :loveu: Zdjęcia debeściarskie :p
  11. Twoje maluchy są świetne :loveu: Takie mają poważne minki :evil_lol: Urocze zdjęcia :loveu:
  12. Powiem Ci, że jak zobaczyłam te nowe zdjęcia to pomyślałam, że pomyliłaś psa i nie tego tu wstawiłaś, bo maluszki takie gładkowłose były, a tutaj normalnie sierściuch :evil_lol: Mała wygląda cudnie, po prostu ślicznota z niej :loveu::loveu: a opowieść o Sarze(Tosi) cud, miód, malina :loveu: dobrze byłoby gdyby wszystkie wątki miały takie zakończenia echhhhh.....
  13. Sara? :roll::roll::roll: bo przecież nie jasna Zara :eviltong:
  14. razem wyglądają cudnie :loveu::loveu:
  15. mrrrrrrr mój pakerek :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/410/f27e9051aac6ebd5.jpg[/URL]
  16. Cudny :loveu: [url]http://img208.imageshack.us/img208/1249/38558477.jpg[/url]
  17. Dzień dobry Alu z Ozulkiem :loveu::loveu: a jak się odnosi Ozulec do tego przewrotu w domu? :cool3:
  18. Następne bidy, co za świat :shake: Ładne suniusie, każda w swoim rodzaju :loveu::loveu: Elizka, czytałam gdzieś wcześniej, że podejrzewasz jedną z nich, że urodziła szczeniory. Czy to się potwierdza po późniejszym obejrzeniu suniek?
  19. Cześć Ala z Ozulkiem :loveu::loveu: Już się nie mogę doczekać Twojej kuchni :razz: Mam nadzieję, że foty wstawisz jak już zrobicie?
  20. [quote name='BIANKA1']Dopóki morska fala nie zatrze śladów i nie zostanie nic .[/QUOTE] zostaje pamięć.....
  21. Słodki pychol :loveu::loveu:
  22. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]ale one za miesiąc dopiero przyjadą :diabloti: [/B][/COLOR][URL="http://img137.imageshack.us/i/04justyna.jpg/"http://a.imageshack.us/img137/5970/04justyna.jpg[/URL][/QUOTE] ale zdjęcie jest :eviltong: i o to chodziło, żeby zobaczyć jakie to w ogóle :p Fajne ;) Komplety można kompletować wg swojego uznania, czy są stałe bez możliwości wybierania samemu?
×
×
  • Create New...