Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='deer_1987']po 20 minutach otwacia watku i 10 probach odswiezenia cudem sie tylko 1 post pojawil[/QUOTE] :turn-l:a mówiłam, to jednak cud :cunao: :diabloti::diabloti::diabloti:
  2. [quote name='deer_1987']Dla kogo dziala dogo dlatego dziala... mi nie dziala..[/QUOTE] nie działa Ci, a piszesz - ot cud :-o:-o:-o :diabloti::diabloti::diabloti:
  3. Jestem pełna podziwu dla Twojej przebiegłości ciotka :evil_lol:, ale swoją droga to faflun bardzo cwany jest :cool3: Piękne foty :loveu:
  4. Ta mina - BEZCENNA!!! :cool3: :evil_lol: :loveu: [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/P7250062.jpg?t=1280176225[/url]
  5. Klasyczny dół :roll: wszystko w czarnych kolorach :roll: i żadne słowa typu "będzie dobrze" "jutro zaświeci słońce" "dasz radę" nie są pocieszające, wręcz przeciwnie. Przynajmniej ja tak mam :roll: Wiesz co ja w takich sytuacjach sobie mówię? a mianowicie - [I]"pamiętaj jutro może być gorzej" [/I]to takie moje motto na deprechę ;) a i jeszcze jedno........ nigdy nie wiadomo co los ma w zanadrzu i czym nas obdarzy (nie zawsze jest goowniany czas) Pozdrawiam Cię Ulv :loveu:
  6. Jestem na zaproszenie, ale niestety czas goni, a u mnie finanse słabe. Dopiero coś ewentualnie po 10tym sierpnia, po wypłacie. Bieda ten maleńki, aż serce ściska patrząc na niego :shake:
  7. Śliczne fotki Rokusia :loveu::loveu:
  8. Jaki on jest fotogeniczny :loveu::loveu:
  9. chyba nikt tu nie zagląda :shake: kto wziąłby faflunka :-(
  10. Tak mi przykro :-( Borysku [*]
  11. [CENTER] [SIZE=5][COLOR=Red][B]Madzialenka STO LAT!!!! [/B][/COLOR][/SIZE] :knajpa: :beerchug: :knajpa: :beerchug: :popcorn: [/CENTER]
  12. Kołderkowy Majlo :loveu: i mam nadzieję, że nic się nie zmieni i tak będzie już zawsze ;)
  13. no to Pinuś robi popisy :cool3: :evil_lol: Trzeba mu kanapy odizolować ;)
  14. Trafiłam tu z banerka jakiejś ciotki. Mały jest niesamowity :loveu: Nie wiedziałam jeszcze psa tak szybko drepczącego :-o i to ma być staruszek? niemożliwe ;) Biedny maluch, jest taki fajny, a ktoś się go pozbył :roll:
  15. Cieszy mnie ta ciągła poprawa zdrowia faflunka :loveu::loveu:
  16. [quote name='Gioco']Siedem yorków, w składzie - 6 babiszonów i 1 facecika. Gremlina Dyzmina. Parę akita inu - matkę z synem. Łącznie 10 sztuk :-)[/QUOTE] 10 :crazyeye::crazyeye::crazyeye: o matulu, ale gromada :loveu: a te akita inu to taki zestaw biało - czarny :evil_lol:
  17. Ach te cudne[I] ząbecki [/I]:loveu: [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/20100720301.jpg?t=1279660290[/url] foty boskie całej gromadki :loveu: Gioco, ile Ty masz tych maleństw? :roll: ;)
  18. Grośka słodka :loveu::loveu::loveu: Podobna do tej pory była niesamowicie do Pawcia, ale teraz widzę w niej już dużo Madzialeny :cool3::evil_lol:
  19. Cioteczka tutaj masz bazarek ze smakulą kulą ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/189090-Wszystko-dla-psa-na-Fundacje-AST-do-28.07?p=15031454#post15031454[/url] ale jak nasz pies jak był młody i miał zostawiać sam w domu, w tym czasie segregował śmiecie z kosza układając je w fantazyjne wzory na dywanie, to zaczęliśmy sypać mu do butelki litrowej suchą karmę :cool3: miał zajęcie na parę dni, zanim nie doszedł do tego, że łapie się butelkę, potrząsa i wszystko w mig wypada :roll: Ale i na to był sposób, a mianowicie zakręcało się butelkę, a na jej ściankach wycinało okienka przez które wypadała karma przy toczeniu, czy potrząsaniu nią :diabloti: Tanio oduczyliśmy go grzebania w śmieciach :cool3::evil_lol:
×
×
  • Create New...