Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Zdjęcie super :loveu: a relacje psio - kocie cudowne, tylko podziwiać :loveu::loveu:
  2. [quote name='basia0607']http://i51.tinypic.com/71nwwo.jpg Pachcio i Apollo na każdym spacerze po psiemu demonstrują kto ważniejszy.Trochę to komiczne bo papierowi z nich Herosi. Iv, dziekuje za zdjecia.[/QUOTE] Papierowi czy nie, ale demonstracja jest :loveu::loveu: Basiu, jakby jeszcze jakieś zdjęcia trzeba wstawić to ja chętnie, nie ma sprawy to umiem zrobić ;), więc śmiało wysyłaj ;)
  3. Iv_

    Metamorfozy

    Jaki cudny latawiec :loveu::loveu: [URL]http://img810.imageshack.us/img810/6978/39825287.jpg[/URL]
  4. [quote name='kado'][B]Lolo[/B] :loveu: na tych 2 pierwszych zdjęciach wygląda jak kawał byka :cool3::evil_lol:[/QUOTE] taaaa niepozorny, ale byk :diabloti::diabloti::diabloti: ale muszę przyznać, że słodki jest bardzo :loveu:
  5. Ależ śliczna Kocia :loveu::loveu: Ktoś zrobił piękne zdjęcia ;)
  6. uuuuu sporo tego żarełka :-o wątpię czy taki maluch tyle zje :siara: :evil_lol:
  7. Fajne ciciole :loveu::loveu: wprawdzie dobrze umaszczenia nie widać, ale z czasem pewnie lepiej je obfocisz to oblukamy :cool3: :evil_lol: W każdym bądź razie wyglądają słodko :p
  8. Na tym zdjęciu Pchcio dzielnie biegnie z całą gromadką :loveu::loveu: http://i52.tinypic.com/35jxlzc.jpg
  9. Już jestem i wstawiam zdjęcia Pachcia :loveu:
  10. bo w ludziach jest jeszcze coś takiego ..... kotka = małe kocięta = kłopoty:roll:
  11. Basiu, zdjęcia mogę wstawić ;), ale filmiku nigdy nie wstawiałam i nie mam o tym pojęcia :oops: jakby co mój mail [email protected]
  12. To ja poczekam, a Ty się zdrzemnij :evil_lol: w cętki jakby co ;)
  13. ojej ojej jakie wieści :multi: :loveu: bardzo się ciesze, że kociaczki znalazły domki :loveu: Baya/Kocia też mam nadzieję znajdzie swój i ludzia :loveu:
  14. Toś się ciotka zakociła na amen :diabloti::diabloti::diabloti: biedna Zarunia ma takiego stresa :roll: łap tego kociola i fotę dawaj to sem lukniem na nowy nabytek :evil_lol: Ten buras fajny :loveu:
  15. [quote name='basia0607']W Elblągu już żaden wet. nie jest w stanie mu pomóc a my już nie mamy cierpliwości tłumaczyć dlaczego pozwalamy mu tak długo żyć, dlaczego milość wygrywa ze zdrowym rozsądkiem ?[/QUOTE] Basiu, miłość nigdy nie idzie w parze z rozumem ;) a Pachcio mimo tego jak wygląda, ma ciągłą chęć życia, więc jak mu tego odmówić, no jak?
  16. Cześć Ala z Ozulkiem :loveu::loveu: :oops: Alu, ze względu na dużą popularność wątku Ozulka pozwolę sobie "zaspamować" i podać link do [B]petycji[/B] [B]w sprawie kieleckich Dymin - schroniska mordowni, kaźni i cierpienia zwierząt :angryy::angryy:[/B]:angryy: [URL="http://www.petycje.pl/petycja/5853/petycja_w_sprawie_schroniska_dla_bezdomnych_zwierz%C4%84t_w_kielcach_dyminy.html"][COLOR=#4444ff][B]http://www.petycje.pl/petycja/5853/p...ch_dyminy.html[/B][/COLOR][/URL] Proszę podpisujcie tą petycję, bo nie można pozwolić, żeby bez końca mordowano tam zwierzęta. Czas powiedzieć [B]KATOM - NIE!!! [/B]:angryy: Popatrzcie sami co tam się dzieje..... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/106655-Stowarzyszenie-Obrona-Zwierz%C4%85t-jeste%C5%9Bmy-OPP-przeka%C5%BC-nam-1-podatk-pom%C3%B3%C5%BC-zbudowa%C4%87-azyl/page187?p=15500691#post15500691[/URL]
  17. Chahaha Bianka biedny ten wasz vet :cool3::cool3: taką traumę przeżył i w dodatku nie miał komu się poskarżyć :roll: :evil_lol: :diabloti: a dziura po lądowaniu jest bardzo widowiskowa, więc wyobrażam sobie jaki musiał być ten lot w takim razie :roflt: Mam nadzieję, że Krakulcowi jednak ta rana przyschnie i z czasem polepszy swój wygląd, czego jej życzę :loveu:
  18. mój Gapciuś :loveu::loveu::loveu: z opuszczoną antenką, też gapciowatą :loveu::loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/485/6886b45c852ffa5f.jpg[/url]
  19. Trzy kilową maliznę na łańcuch? Nie wiem dokąd świat zmierza, ale coraz bardziej mam pewność, że mi nie po drodze.
  20. Bardzo się cieszę, że mamy możliwość oglądania zdjęć Zafirka i na bieżąco czytać o nim relacje :loveu:
  21. Królisia można trzymać w klatce i na początek przez pręty pomału wzajemnie się oswajać z Sarą :evil_lol: Ja mam dwa psy i królisia i jakoś sobie radzą ;)
  22. [quote name='malawaszka']z biedronki :roflt:[/QUOTE] dżem jest z biedronki :roll: taki ..... czerwony :cool3: :evil_lol: :diabloti:
  23. Cudne te pottforki :loveu::loveu: i bardzo fotogeniczne ;) ale Zarze też niczego z fotogeniczności nie brakuje :loveu:
×
×
  • Create New...