Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Są chwile, że kompletnie nie mogę zrozumieć człowieka. Skąd w ludziach tyle okrucieństwa i bezdennej głupoty :shake:
  2. Zagłosowałam na Kre, ale trzecie miejsce się jej szykuje z tego co widzę :roll: Ile nagrodzonych jest miejsc?
  3. Cześć Ala z Ozulkiem :loveu::loveu: sem zaleciałam do was :cool3:
  4. Śliczna Trójka :loveu: [url]http://img696.imageshack.us/img696/439/norbiraszkazafir.jpg[/url]
  5. Ach, co za biedy z tych psiaków. Dobrze, że mają koło siebie ludzi o dobrych sercach, którym na nich zależy :loveu: Szkoda Basiu, że nie zrobiłaś im zdjęć.
  6. [quote name='eliza_sk']Iv - musisz częściej na nasze wątki zaglądać :) Jakbyś miała doła, to w czw. zapraszam na wątek Skippera, bo też zakładam, że będzie happy end :)[/QUOTE] Elizko, zaglądam codziennie, tylko rzadko piszę, żeby nie wyjść na gadułę ;) Lubię Wasze wątki, więc obecna jestem na wszystkich :)
  7. Dobrze czytać takie zakończenia z happy endem :loveu:
  8. Obejrzałam ostatnie zdjęcia i się poryczałam ze wzruszenia. Powodzenia Mały!:loveu:
  9. [quote name='terierfanka']To ja już nie wiem... Mi się teraz też nie wyświetlają ikonki "głosuj" ale myślę, że to dlatego, że już zagłosowałam. Może spróbuj jeszcze raz, wyloguj, zaloguj...[/QUOTE] Już wiem :roll: Znalazłam takie info .... "Nie jesteś aktywnym Klubowiczem. Zapytaj [EMAIL="[email protected]"] administratora strony[/EMAIL] kiedy zostaniesz aktywowany."
  10. [quote name='terierfanka']Musisz się zarejestrować, potem zalogować, wejść na "konkursy" i wtedy wyświetli Ci się przy każdym zdjęciu ikonka "głosuj". Niezalogowanym się nie wyświetla z tego co się zorientowałam.[/QUOTE] Jestem zarejestrowana, zalogowana i ...... strona konkursowa nadal wygląda tak, że nie ma możliwości głosowania :roll::roll: nie kumam :niewiem:
  11. [quote name='jostel5']Zarejestrowałam się i czekam na link aktywujący.Mam nadzieję-przyjdzie niebawem...:)[/QUOTE] a dla mnie tajemnicą jest w jaki sposób tam się głosuje :roll:, jakaś ta strona zrobiona nie dla tych ...... mniej bystrych :roll:
  12. Obejrzałam foty, a może lepiej brzmi focie :hmmmm: to teraz skomentuje, a może lepiej dam komcia :cool3: Foty śliczne :p ale wiadomo, że Ozulek na nich najśliczniejszy :loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/459/39b15af547699550.jpg[/url] a dla Qby wszystkiego Naj... Naj...Najlepszego proszę przekazać :BIG: :loveu:
  13. [quote name='Magdalena']nikt nie pyta o Pinusia, nikt nie zainteresowany co porabia :-([/QUOTE] [quote name='tomcug']A co tam słychać u naszego cudnego Pinusia? :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] Ależ oczywiście jesteśmy zainteresowani :eviltong: i pytamy - co tam u Pinusia? I fotki aktualne prosimy :cool3: :evil_lol:
  14. Wow :crazyeye: co za szybkość, a jaka moc :cool3: Silna jest Kra, no i oczywiście cwana jest bardzo :diabloti: Tylko ta pusta lodówka :roll: chyba jej nie najlepiej pasowała ;) Ale widać, że potrafi ją błyskawicznie przewąchać, każdą półkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Budrysku :glaszcze: Lusieńko [*] biegaj szczęśliwie za TM
  16. Piękne zdjęcia :loveu::loveu:
  17. Iv_

    Metamorfozy

    Ależ metamorfoza - cudo :loveu::loveu::loveu: [url]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/DSCN6106.jpg[/url]
  18. [quote name='moni12']Podajcie dokładny numer konta bo sie pogubiłam . Tomiczkowi pomoc się należy.[/QUOTE] Cioteczka Osa, jeszcze nie przyfrunęła, a jako że zajrzałam na ten wątek to podam Ci dane, bo są one publicznie podawane na bazarkach jakie organizuje Koci Świat. [SIZE=3][B]Rachunek bankowy:[/B] [/SIZE] [SIZE=3][B]03 1240 5312 1111 0000 5049 4224[/B] [/SIZE] [SIZE=3]Fundacja Azylu "Koci Świat" [/SIZE] [SIZE=3]Kątne59 05-190 Nasielsk [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][B]+ nick z DOGO[/B][/COLOR] z dopiskiem [B]DAROWIZNA[/B] [URL="http://www.kociswiat.org.pl/"] [/URL][/SIZE] zapewne w tytule napiszesz "darowizna na Tomiczka" jeśli chcesz konkretnie wspomóc tego psiaczka.
  19. Jestem podobnego zdania. Pachcio jest ożywiony, zainteresowany, nie wiedzę u niego objawów cierpienia, czy bólu. Jest chudzieńkim biedactwem, ale nie jest jakiś zrezygnowany do życia.
  20. [quote name='malagos']Czyli do czwartku mam dom, potem szukamy? A nie ma nadziei, ze znajdzie dom stały przez te kilka dni?....[/QUOTE] Domów stałych ciągle brakuje :shake: Mała jest taką słodką kruszyną, może akurat..... jej się trafi DS. Oby!
  21. Cześć Ala z Ozulkiem :loveu::loveu: Wróconam, wsio nadrobiłam na dogo :evil_lol: Ciebie zostawiłam sobie na koniec, bo byłam pewna, że oczęta nasycę fotami :roll: i co? ZONK :mad: Tak mnie rozczarować :placz: o tych fotach z pająkami nawet nie wspomnę :roll: bo udawałam że ich nie widzę, jeszcze chciałby mnie takowy pożreć :angryy::shake:
  22. [quote name='MaDi']Wstydź się, nie śledzisz losów reszty psiaków:mad:? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190887-Zag%C5%82odzi%C5%82-psy...-potrzebne-fundusze[/URL]!!![/QUOTE] Wstydzę się :oops: ale nie jestem w stanie śledzić wszystkiego :roll: :eviltong: Obiecuję poprawę :evil_lol: :cool3:
  23. [quote name='MaDi']Już wiem:evil_lol: wasze rozliczenie jest już dawno, to ta ciekawa sumka;)[/QUOTE] ano ciekawa ;) nasza tajemnica - fibi:) i moja dlaczego taka :evil_lol: To gdzie mogę zobaczyć to potwierdzenie, bo nie wiem gdzie ten ogólny wątek :oops:
  24. Nie było mnie jakiś czas tutaj. Poczytałam, obejrzałam ostatnie zdjęcia Zafirka i ciągle jestem pod wrażeniem jego osobowości :loveu: Od pierwszego razu jak go zobaczyłam pisałam, że w nim taka wielka wola życia. Jest niesamowity :loveu: Miziańce dla Zafirusia, a dla jego opiekunki serdeczne pozdrowienia :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...