-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
[quote name='Alicja']tam jest taki wierszyk Idzie misio, idzie słonik, idzie lalka no i konik, wszyscy razem z balonami, z najlepszymi życzeniami, bo to dzień radosny wielce, masz już jeden roczek więcej :)[/QUOTE] Fajnie się zapowiada, tak dziecięco miękki, ale ta końcówka taka jakaś....sama nie wiem :roll: taki też znalazłam.... Ile płatków ma stokrotka, ile jabłek ma szarlotka, ile kurek jest w kurniku, ile ząbków jest w grzebyku, tyle Słońca bez cienia goryczy, ktoś, kto pamięta serdecznie Ci życzy! echhhhhh sama nie wiem już :shake:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Ivciu , a tutaj nie wybrałabyś czegoś ?? tak na już i teraz nic mi do głowy nie przychodzi [/B][/COLOR]:hmmmm: [URL]http://www.e-zyczenia.pl/zyczenia/urodzinowe/dla-dzieci/[/URL][/QUOTE] Alu, przeleciałam parę stron w necie, między innymi i tą, ale jakoś nic godnego uwagi nie zobaczyłam :placz: to małe dziecko i życzenia powinny być proste, ale śmieszne, takie wręcz kolorowe. A oni jakieś takie ........ moim zdaniem mało zrozumiale dla malucha piszą :roll:
- 78403 replies
-
Ala, ratuj :modla: :modla: :modla: potrzeby mi wierszyk urodzinowy dla czterolatki :placz: a ja całkowicie nie w temacie :roll: może Ty mi pomożesz.... :modla: :razz:
- 78403 replies
-
To się chyba nigdy nie skończy :shake: na miejsce wyadoptowanego psiaka przybywa kilka następnych echhhhh :shake:
-
Bardzo mi przykro, że straciłaś kocinkę :-( Wiesz, ja myślę, że one odchodzą, żeby zrobić miejsce następnej biedzie, bo wiedzą że dobrze się nimi zaopiekujemy. Tylko, że tak boli jak odchodzi przyjaciel. Emigrantko - współczuję Ci :calus: a te dwie nowe kocinki są słodkie i w dodatku jeden też rudy...
-
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Iv_ replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Witam, dziękuję za zaproszenie Cajus JB :loveu: Poczytam wątek sunieczki. -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Iv_ replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nes2009']Iv_ ja też struchlałam, nawet Trufelek oczy przetarł. Lotka tą co wieźliśmy ze schroniska z Diegiem to była gruba przy niej, a przecież też była wychudzona. 2 października Alma prawdopodobnie do mnie przyjedzie na tymczas ze swoim synkiem. Więc następne fotki nie będą tak raziły. Iveczko aluspray trzymam na następnego potrzebującego psiaka:)[/QUOTE] Do Ciebie na DT? no to jestem spokojna o nią :loveu: Ale co zamknę oczy to widzę tą chudzinę i jak pomyślę, że taka zabiedzona i w dodatku karmiła dzieci to serce mi płacze. A aluspray Nesku niech służy innym i szybko leczy jak Diegulcowi uszko :loveu: -
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
Iv_ replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Zobaczyłam zdjęcie suni i struchlałam. Nie wierzę własnym oczom, że można było doprowadzić ją do takiego stanu. Nie rozumiem tego. Gatunek ludzki chyba sięgnął dna! Po prostu brak słów :shake: -
Dobry wieczór ;):loveu: Zostałam zaproszona na dynie i muchomorki, a tu widzę lipa i nie ma :niewiem: to co ja mam oglądać :placz: :eviltong: :cool3:
-
Dziękuję za zaproszenie na wątek. Widzę bida straszna z psiny :shake:
-
Sylwiaskalska, podmieniłaś psa :mad: :cool3: ależ metamorfoza :loveu::loveu:
-
SKIPPER - ofiara wakacji - znalazła swoje miejsce - JUŻ W NOWYM DOMU :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Miło mi poznać Pańcię Skipperka :loveu: Mam nadzieję, że możemy liczyć co jakiś czas na relacje i zdjęcia z Waszego wspólnego życia ;) Ciesze się bardzo, że przypadliście sobie do gustu, powodzenia! :loveu: -
Para młoda mnie rozwaliła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Cudniaste zdjęcia :loveu::loveu:
-
[quote name='Nes2009']Iv_ jakaś Ty niecierpliwa. Pewnie wróci bez skarpety już. Przecież wszyscy to wiemy:)[/QUOTE] wiemy wiemy :eviltong:, ale ja chciałabym wiedzieć więcej co i jak :cool3: Nes2009 ano bywam niecierpliwa :oops:, szczególnie jak się śpieszę do pracy, a chciałabym wiedzieć co z jakimś moim pupilkiem się dzieję ;) :evil_lol: :loveu:
-
SKIPPER - ofiara wakacji - znalazła swoje miejsce - JUŻ W NOWYM DOMU :)
Iv_ replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Trochę bałaganiarz ze Skipperka :cool3: Mam nadzieję, że jest szczęśliwy i to jest TEN domek :loveu: Powodzenia mały!!!:loveu: -
Nes2009 życzę Ci, żeby z chałupką wszystko wypaliło i żeby dobrze się Wam tam mieszkało :loveu: a Diegusia wymiziaj ode mnie po pyniu i uszkach :loveu::loveu: