Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Alicja']tam jest taki wierszyk Idzie misio, idzie słonik, idzie lalka no i konik, wszyscy razem z balonami, z najlepszymi życzeniami, bo to dzień radosny wielce, masz już jeden roczek więcej :)[/QUOTE] Fajnie się zapowiada, tak dziecięco miękki, ale ta końcówka taka jakaś....sama nie wiem :roll: taki też znalazłam.... Ile płatków ma stokrotka, ile jabłek ma szarlotka, ile kurek jest w kurniku, ile ząbków jest w grzebyku, tyle Słońca bez cienia goryczy, ktoś, kto pamięta serdecznie Ci życzy! echhhhhh sama nie wiem już :shake:
  2. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Ivciu , a tutaj nie wybrałabyś czegoś ?? tak na już i teraz nic mi do głowy nie przychodzi [/B][/COLOR]:hmmmm: [URL]http://www.e-zyczenia.pl/zyczenia/urodzinowe/dla-dzieci/[/URL][/QUOTE] Alu, przeleciałam parę stron w necie, między innymi i tą, ale jakoś nic godnego uwagi nie zobaczyłam :placz: to małe dziecko i życzenia powinny być proste, ale śmieszne, takie wręcz kolorowe. A oni jakieś takie ........ moim zdaniem mało zrozumiale dla malucha piszą :roll:
  3. Ala, ratuj :modla: :modla: :modla: potrzeby mi wierszyk urodzinowy dla czterolatki :placz: a ja całkowicie nie w temacie :roll: może Ty mi pomożesz.... :modla: :razz:
  4. To się chyba nigdy nie skończy :shake: na miejsce wyadoptowanego psiaka przybywa kilka następnych echhhhh :shake:
  5. Takie ładne te mruczusie, mam nadzieję że wszystkie znajdą dom:loveu:
  6. Bardzo mi przykro, że straciłaś kocinkę :-( Wiesz, ja myślę, że one odchodzą, żeby zrobić miejsce następnej biedzie, bo wiedzą że dobrze się nimi zaopiekujemy. Tylko, że tak boli jak odchodzi przyjaciel. Emigrantko - współczuję Ci :calus: a te dwie nowe kocinki są słodkie i w dodatku jeden też rudy...
  7. Witam, dziękuję za zaproszenie Cajus JB :loveu: Poczytam wątek sunieczki.
  8. [quote name='Nes2009']Iv_ ja też struchlałam, nawet Trufelek oczy przetarł. Lotka tą co wieźliśmy ze schroniska z Diegiem to była gruba przy niej, a przecież też była wychudzona. 2 października Alma prawdopodobnie do mnie przyjedzie na tymczas ze swoim synkiem. Więc następne fotki nie będą tak raziły. Iveczko aluspray trzymam na następnego potrzebującego psiaka:)[/QUOTE] Do Ciebie na DT? no to jestem spokojna o nią :loveu: Ale co zamknę oczy to widzę tą chudzinę i jak pomyślę, że taka zabiedzona i w dodatku karmiła dzieci to serce mi płacze. A aluspray Nesku niech służy innym i szybko leczy jak Diegulcowi uszko :loveu:
  9. Zobaczyłam zdjęcie suni i struchlałam. Nie wierzę własnym oczom, że można było doprowadzić ją do takiego stanu. Nie rozumiem tego. Gatunek ludzki chyba sięgnął dna! Po prostu brak słów :shake:
  10. Dobry wieczór ;):loveu: Zostałam zaproszona na dynie i muchomorki, a tu widzę lipa i nie ma :niewiem: to co ja mam oglądać :placz: :eviltong: :cool3:
  11. Dziękuję za zaproszenie na wątek. Widzę bida straszna z psiny :shake:
  12. Iv_

    Metamorfozy

    Sylwiaskalska, podmieniłaś psa :mad: :cool3: ależ metamorfoza :loveu::loveu:
  13. To jest tak radosny pies, że każdy musi życzliwie do niego podchodzić. Jestem na wątku Zafirka od pierwszego dnia i znając jego historię mogę śmiało powiedzieć - cuda się zdarzają :loveu::loveu:
  14. Ciągle będę powtarzać, Zafir jest niesamowity :loveu::loveu:
  15. Miło mi poznać Pańcię Skipperka :loveu: Mam nadzieję, że możemy liczyć co jakiś czas na relacje i zdjęcia z Waszego wspólnego życia ;) Ciesze się bardzo, że przypadliście sobie do gustu, powodzenia! :loveu:
  16. [quote name='Nes2009']I nie zapomnij kompletnie się ubrać bo czasu chyba masz mało;)[/QUOTE] Jestem kompletnie ubrana i umalowana - spokojnie :eviltong: Pracuję od 15tej :razz: Lecę :p Miłego dnia :loveu:
  17. [quote name='Nes2009']Iv_ bedziesz szybko dziś pracowała:D[/QUOTE] Wredota :eviltong: :loveu: [quote name='eliza_sk']Rozmawiałam przed chwilą z p. Marcinek i wiem, że wszystko zgodnie z założeniem lekarza poszło oki.[/QUOTE] no to jak ok, to spokojniej mogę iść szykować się do pracy ;);)
  18. Para młoda mnie rozwaliła :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Cudniaste zdjęcia :loveu::loveu:
  19. [quote name='Nes2009']Iv_ jakaś Ty niecierpliwa. Pewnie wróci bez skarpety już. Przecież wszyscy to wiemy:)[/QUOTE] wiemy wiemy :eviltong:, ale ja chciałabym wiedzieć więcej co i jak :cool3: Nes2009 ano bywam niecierpliwa :oops:, szczególnie jak się śpieszę do pracy, a chciałabym wiedzieć co z jakimś moim pupilkiem się dzieję ;) :evil_lol: :loveu:
  20. [quote name='eliza_sk']Zafcio już po operacji, wraca z panciem do domu. W środę kontrola.[/QUOTE] Wiesz coś więcej, czy czekamy na relacje pańcia?
  21. Piękne zdjęcia Zafirka z Norbim, takie rozczulające :loveu::loveu:
  22. Trochę bałaganiarz ze Skipperka :cool3: Mam nadzieję, że jest szczęśliwy i to jest TEN domek :loveu: Powodzenia mały!!!:loveu:
  23. Nes2009 życzę Ci, żeby z chałupką wszystko wypaliło i żeby dobrze się Wam tam mieszkało :loveu: a Diegusia wymiziaj ode mnie po pyniu i uszkach :loveu::loveu:
  24. Zafir jest po prostu niesamowity :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...