Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Biedny Kefiruś :shake: echhhh tak to jest z tymi starszymi psiakami :-(
  2. Joasia, trzymam kciuki za kefirka :kciuki:
  3. [quote name='mojamisia']O qurczę ! Lando znalazł dom !:loveu: Nareszcie :multi: A Basia już zawsze będzie mi się kojarzyła z Lando ;):lol:[/QUOTE] oj tak tak, mi też :evil_lol: Basia = Lando, zawsze tak było :loveu:
  4. Przykro mi :-( Febe [*] Trzymaj się Elu :calus:
  5. Coraz piękniejsza dziewczynka się robi :loveu: a te jej miny zabójcze :evil_lol:
  6. Agucha, Twoja Zuzka mnie rozwaliła tymi pędzelkami na łepetynie :loveu: :evil_lol: [url]http://i51.tinypic.com/90c4z7.jpg[/url]
  7. Nie? :crazyeye: edytuj i wykasuj ;)
  8. 19 lat to piękny koci wiek, chociaż bywają koty z dłuższym stażem. Ciężko nam się godzić z ..... odejściem, ale to nieuchronne przecież :shake:
  9. Boskie foty ze spacerku :loveu::loveu: śliczne kudłacze :loveu::loveu: ale cos Ty ciotka w ostatnim poście na wstawiała to nie mam pojęcia :niewiem: jakieś nawilżacze :roll:, a nie kudłacze :diabloti:
  10. Piękne zdjęcia :loveu::loveu: nieźle się powodzi towarzystwu widzę :cool3:
  11. Cześć dzierlatki :loveu: :razz: A u mnie jest bielusieńko i dzisiaj też sobie śnieżek prószy, byle zbytnio się nie rozprószył :mad:, bo znowu nas zasypie jak w listopadzie :shake:
  12. Witam :loveu: U mnie byłoby całkowicie pięknie, gdyby nie ten mroźny wiatr :roll:, ale za to za wiatrem jest cudnie, słoneczko, mrozek :p Ania, po narkozie? i Ty zaczynasz już szaleć? spokojnie kobieto, daj sobie odpocząć :mad:
  13. Halbinko :loveu: no Twoja gromadka też rozkłada na łopatki :evil_lol: Piękne ujęcia szczylków z Inką :loveu::loveu:
  14. no no szczylkowi się poszczęściło :loveu::loveu:
  15. Melka wymiata :diabloti: ślicznota, a jak do zdjęć pozuje :loveu::loveu: [url]http://img816.imageshack.us/img816/4453/img5168f.jpg[/url]
  16. Fotorelacja cudna :loveu::loveu: miały dziewczynki szczęście, że fajne domy dostały :loveu::loveu:
  17. Maja wypiękniała :loveu: Zdjęcia cudne, a rudasy rzeczywiście są niesamowite :loveu: fajne ujęcie :evil_lol: [url]http://img248.imageshack.us/img248/61/dsc02961p.jpg[/url]
  18. No nie :crazyeye: Igo z Kefirem wymiata :roflt::roflt::roflt: ale się uśmiałam oglądając te zdjęcia :evil_lol: :evil_lol: Igo jednak jest desperat, żeby spać pod takim ciężarem jak Kefir :diabloti: Mówiłam fotel to najlepsza rzecz w domu :p
  19. [quote name='panbazyl']a ja odziedziczyłam kilkaset kg Kraju Rad..... Do kominka kiepskie, bo gasi płomień.... :)[/QUOTE] może na makulaturę sprzedaj :hmmmm: Ela, aleś Ty poranny ptaszek :crazyeye:
  20. Jednym słowem szczęśliwa 13 :loveu: Bodzio fajny i widać, że w komitywie z Fenem :cool3: A fotel to przecież najlepsze miejsce, nie dość że wygodne to w dodatku strategiczne, z wysokości wszystko przecież lepiej widać i można się zdrzemnąć po obserwacji :diabloti: Myszka i Feniś wyglądają cudnie w obróżkach :loveu::loveu: Też czekam na ciąg dalszy ;);)
  21. Pięknie wyglądają :loveu::loveu: [url]http://img708.imageshack.us/img708/23/img0063u.jpg[/url] Miał chłopak w końcu szczęście :loveu:
  22. Budrysku, mój bazarek włóczkowy zakończony. Udało nam się wspólnie zebrać 360.50 zł :multi::loveu: Przelałam Ci na konto 361 zł. Jak otrzymasz pieniążki to proszę o potwierdzenie tego faktu na wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200932-W%C5%82%C3%B3czkowe-Mitenki%21%21%21-Na-tymczasy-u-Budryska-do-31.01-godz-22?p=16179014#post16179014"]http://www.dogomania.pl/threads/200932-W%C5%82%C3%B3czkowe-Mitenki!!!-Na-tymczasy-u-Budryska-do-31.01-godz-22?p=16179014#post16179014[/URL] wtedy będę mogła zakończyć całkowicie bazarek ;);)
  23. Myślę, że dogo ma znowu jakieś "zachwiania" dlatego ja z Elą nie możemy się na stałe zalogować :mad: Wniosków :-o matko, a z czego je wyciągasz :evil_lol::cool3:
  24. Witaj Joaaa :loveu: Co u Ciebie i Twojej gromadki? jak stan posiadania, jakieś zmiany? ;) no i jakieś foty byśmy obejrzeli :cool3: echh gdyby było cieplej :roll: to sama wszystko bym obejrzała i wiedziała co i jak u Was :eviltong:
  25. [quote name='shirrrapeira']A ja jestem zalogowana permanentnie, ale specjalnie dla Pani bazyliowej się wylogowałam i napisałam co i jak i zalogowałam się znowu permanentnie.[/QUOTE] Permanentnie[B] nie zalogujesz[/B] się na Firefoksie :roll: Na IE tak :roll:
×
×
  • Create New...