Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='beam6']Bo Mu specjalnie taka miniaturową pufkę postawili ;-)[/QUOTE] :splat:nie pomyślałam :evil_lol: :cool3:
  2. hmmm biorąc pod uwagę, że u nas występuje 5 gatunków węży i tylko jeden jest zygzakowaty to ............. widziałaś żmije zygzakowatą :crazyeye:
  3. Dyź się ledwo mieści :evil_lol: :cool3: [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/PC280269.jpg?t=1293601680[/url]
  4. wiem wiem :roll: w lecie u mnie w ogródku skoro świt na nie trafiam, bo potem chowają się po różnych dziurach i przeczekują do nocy, żeby żerować. Kiedyś trafiłam takiego egzemplarza, że myślałam, że to wąż :crazyeye: :placz:
  5. [quote name='panbazyl']no straszne strachy!!!! :) Jeszcze dodaj ślimaki bezmuszlowe - paskudnie oślizłe i pożerają cale zapasy w piwnicy! Najważniejsze, ze się udało! Hura![/QUOTE] otwierające słoiki wytrychami :roflt::roflt::roflt: a tak na poważnie to nieważne jakimi drogami, byleby w tym wypadku skutek osiągnąć ;);)
  6. Ala, gdzie się podziałaś? :question::question: Ciebie nie ma :niewiem: fot nie ma :niewiem: co tu się dzieję :niewiem:
  7. Śliczna para :loveu::loveu: [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/PC250241.jpg?t=1293461571[/url]
  8. Zobacz Ala, następna astka :-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/198941-Dramat-amstaffki!-Pomocy!!!!!!!!!!!?p=15994490#post15994490[/url]
  9. to gdzie sunia przebywała, że taki zgotowano jej los? Brak słów :shake:
  10. ależ słodkie maleństwa :loveu: Gonitwa, jesteś niesamowitą kobietą :loveu:
  11. Ale fajne zdjęcie :loveu::loveu: [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/PC250206.jpg?t=1293377127[/url]
  12. Bowskie foto :p [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_7268.jpg[/url] zresztą wszystkie fajne :loveu:
  13. Trzymam za Redę kciuki :kciuki: z nadzieją, że teraz jej się uda :kciuki:
  14. [quote name='Michauuuu'][B]Jak zawsze[/B] waleczna Charly wie lepiej ..kto co... co robi ..o co prosi .. czym karmi itp. Tak się składa że z własnej ciekawości pytam dziękuje za odpowiedz :)[/QUOTE] Jak na osobę zarejestrowaną w grudniu i piszącą drugi post jesteś baaaaardzo zorientowany kto, co i dlaczego. Czyżby inne wcielenie, tak tylko z ciekawości pytam :roll:
  15. Muszę powiedzieć, że świąteczna sesja robi wrażenie :p Altar jest po prostu piękny :loveu::loveu::loveu:
  16. Śliczna :loveu::loveu: [URL]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_7211.jpg[/URL]
  17. [quote name='Asiaczek']Chyba chodzi o samochód Tengusi o imieniu Żabka... Pzdr.[/QUOTE] aaaaa ;) mój się nazywa "Pola" :evil_lol:
  18. Dyź i Smerfa jak zwykle wyglądają gwiazdorsko :loveu::loveu: [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/20101221182.jpg?t=1293041722[/url] Gioco :calus:
  19. Bruncio wygląda już lepiej. Tak jakby się zaokrąglał i nie jest już taki przeraźliwie kanciasty. Będzie coraz lepiej :kciuki:
  20. [CENTER][IMG]http://www.angelsms.pl/swieta/5.gif[/IMG] Alu, zdrowych i wesołych Świąt Bożego narodzenia - dla Ciebie i całej Twojej Rodziny, oraz dla Wszystkich odwiedzających ten wątek :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/CENTER]
  21. Matko, jak można maleństwa wyrzucić na śmietnik :angryy: :angryy: :angryy: :shake:
  22. Madziu, wiem że trudny masz teraz czas, ale chciałam Ci życzyć spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :calus: I nie zamykaj tego wątku, bo to tak jakbyś chciała wymazać Klocusia ze swojego/naszego życia, a on przecież zawsze pozostanie we wspomnieniach i sercu Twoim i naszym :calus:
×
×
  • Create New...