Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='fioneczka']eeeeeeeeee on ten rower jezd duży ... Młodszy ma 1,80 :roll: dam Ci tego psa , rower i kilka innych pierdołów :evil_lol:[/QUOTE] duży :roll: to może ja do niego za mała, bo mam tylko 168 cm :roll: dobra, bierę, ale jak w tych "pierdołach" będzie aparat Twojego TZ-ta :cool3: :cool3: :cool3: i ma robić taaaakie zdjęcia - sam :diabloti::diabloti:
  2. sama słodycz :loveu::loveu::loveu: [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_7473.jpg[/url] kilnęła pluszaka :roll::roll::roll: [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_7490.jpg[/url]
  3. [quote name='fioneczka'] sces ? :p Ci dam ... za darmo ... + rower Młodszego :diabloti: [/QUOTE] fce :p może kilnie Zgredzie (Mikę) :cool3: no nie tak na amen, ale może złapałaby trochę moresu w końcu :roll: a rower eeeee :hmmmm: po co mi mały rower jak jestem duża :diabloti:
  4. Ona jest taka śliczna i maleńka. Ten pysio ma taki słodki. Potrzebny jej dom i człowiek, żeby tchnąc w nią chęć życia.
  5. O mój Boże, jaki on jest piękny. Kto mógł go tak zostawić samego na świecie :shake: [url]http://img221.imageshack.us/img221/2124/dsc01855rh.jpg[/url]
  6. [quote name='Gioco']Z tym biomedem to coś jest dzisiaj na rzeczy :-( U Smerfy szykują już Dzień Babci i Dziadka - [B]mam w domu próby nowego repertuaru[/B] :mad:[/QUOTE] ujujujjjj :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: fajnie masz :cool3:
  7. [quote name='Alicja']poczytałam polemikę Magi i Grosziwo :roflt: Ivciu :glaszcze: ja wróciłam z bólem głowy z pracy Cioteczko Rufusowa ...wzajemnie :calus:[/QUOTE] Przywlokłam się z pracy :roll: a ten ból głowy to chyba zaraźliwy, bo mnie też dopadł :shake:
  8. buahahahahah boski :loveu::loveu: :cool3: [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/P1020314.jpg?t=1294004487[/url]
  9. Dzień dobry Ala z Ozulkiem :loveu::loveu: przyszłam się przywitać i ....... pożegnać :roll: idę do pracy :placz:
  10. Ależ ładna zimowa "krówka" :loveu: :p
  11. :crazyeye: jakie cudne foty :multi: :loveu: ależ pięknotka :p [url]http://i53.tinypic.com/2ezs26f.jpg[/url]
  12. Szczęśliwego Nowego Roku 2011! :multi::loveu: :calus:
  13. [INDENT] Szczęśliwego Nowego Roku 2011! :multi::loveu: :calus: [/INDENT]
  14. Szczęśliwego Nowego Roku 2011! :multi::loveu: :calus:
  15. :new-bday: Szczęśliwego Nowego Roku 2011! :multi::loveu: :calus:
  16. [quote name='clockwork']Ivcia :calus: :calus: :calus: dziękuję za karteczkę z życzonkami- ja nie wysyłam już od lat bo....... święta zawsze niosą coś na co nie czekam......:roll:[/QUOTE] Madziu, ja po prostu lubię wysyłać kartki ;) :calus: Trzymam kciuki za Grosinkę :calus:, żeby już to choróbsko odpuściło :mad: Teraz wirusówka szaleje, u nas też :shake:
  17. Madzia :calus: :calus: :calus:
  18. Alu z Ozulkiem :loveu::loveu: Szczęśliwego Nowego Roku 2011! dla Ciebie i Twojej Rodzinki, oraz dla Wszystkich odwiedzających ten wątek :loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. To piękne zakończenie roku :multi: :loveu:
  20. Piękna sesja zdjęciowa Rumisia :loveu::loveu:, a przy okazji i innych zwierzątek ;) Ta morduchna na fotelu zawinięta w kocyk też rozczula :loveu: a tu Rumiś będzie jeździł chyba na łyżwach :cool3::cool3: [url]http://img156.imageshack.us/img156/6343/1008422.jpg[/url]
  21. Piękne :loveu::loveu: [URL]http://img42.imageshack.us/img42/5571/75584360.jpg[/URL]
  22. [quote name='Asiaczek']O, Alicja[I] is alive[/I]:) Pzdr.[/QUOTE] Daje oznaki ;);)
  23. [quote name='fikusna_joanna']Pablo będzie miał operacje po nowym roku, bo osoba, która go miała do siebie zabrać po operacji przestała odbierać telefony. Po nowym roku Pablo trafi do domu stałego.[/QUOTE] DS? Czyli po operacji tam pojedzie?
  24. To się nigdy nie skończy :shake::shake:
  25. [quote name='wisela1']Też tak pomyślałam ale kolorki mi nie bardzo pasowały.....Moze młodzież jest inaczej wybarwiona, a moze to jakiś mutant,,,, Na wszelki wypadek ominęliśmy toto szerokim łukiem....[/QUOTE] Myślę, że młodzież :hmmmm: a poza tym wiesz czasem są odstępstwa od normy, inne ubarwienia, inne wzorki itd. Obawiam się jednak, że to była żmija i dobrze zrobiłaś omijając ją :p
×
×
  • Create New...