-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Pomogę Ci! Pfffffffffffffffffffffffffff :evil_lol:[/quote] Dzięki Iza :multi: super Ci to wychodzi :cool1:, masz wprawę :evil_lol: :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:evil_lol::evil_lol: no taaa .... nic lepszego jak net kiedy TeZet popsuty :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cze selketowe :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] buahahahahaha no nic mnie dzisiaj tak nie rozbawiło jak tekst Klockowej :multi: :evil_lol: :biggrina: :biggrina: :biggrina: :biggrina: :biggrina: :biggrina: :biggrina: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']:mdleje:..... nie szukaj miedzy wierszami, bo tam nic nie ma :eviltong:[/quote] :roll: boszszsz znowu dostałam reprymendę :placz: :hmmmm: może się nafocham.......pomyślę :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Mówisz, że nie toleruję? :crazyeye: :hmmmm:[/quote] a to....."A Ty wolisz "lanie wody"? :crazyeye:" jakoś mi nie brzmiało najlepiej :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']OK A co ja pocznę, że jestem zero-jedynkowy :roll:[/quote] skoro jesteś taki, to albo się zmień, albo toleruj innych inność :eviltong: :evil_lol: :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Myslisz że Argonowa detromecyna mi pomoże? :razz: A Ty wolisz "lanie wody"? :crazyeye:[/quote] :cool3: spróbuj-świat należy do odważnych :diabloti: a Ty znasz tylko skrajności? :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Paaaaaaaaaaaaaaaa :loveu: CUś nogi mi sie otarły i szybko nie dam rady :shake: To było raczej logiczne - jedno "a" to nie kilka :eviltong:[/quote] to wykuruj nogi :eviltong: i przyśpiesz :cool3: :mdleje: ta zabijająca mnie logika :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Ona tak zawsze :eviltong: Znowu........... :roll: Aż za duży :loveu:[/quote] ale widzę, że wcale Ci ten wpływ nie przeszkadza ;), wręcz jesteś zadowolona :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nieeeeee ja się w takie rzeczy nie bawie:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Na serio uciekam paaaaaa:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] taaaaa :siara: :siara: :siara: Leć :loveu: miłego dnia :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']:crazyeye::cool3: Jabłuszkowa zaczła![/quote] a Ty tak za nią......:evil_lol: duży wpływ ma Jabłkowa na Cia chyba :eviltong: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Bossszzzzz jakie tu o mnie mają zdanie:placz::placz::placz: ide..................:placz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Bierzesz na numer........"o ja biedna nieszczęśliwa" :evil_lol: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A Ty byś wszystko chciała mieć :eviltong:.....chitruska i....i.... jeszcze zazdrośnica.....o!;) No sama widzisz. To jak ja, biedny żuczek, mam nadążać? :roll: Nie "dawno" ale "daaaaaawno" :eviltong::evil_lol:[/quote] No własnie nie wiem :niewiem: musisz chyba przyśpieszyć po prostu :evil_lol: :roll: lingwista się odezwał :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] Człowiek się stara, a te się fochają :shake:.....i jak tu za kobietkami nadążyć? :roll: Dzieńdoberek daaaaawno nieobecnej :multi:[/quote] Mówią, że.......dobrymi chęciami to piekło wybrukowane :diabloti: :evil_lol: za kobietami to nikt nie nadąży :shake:, ja czasem sama za sobą nie nadążam, to jak ktoś inny by mógł? :shake: A tam od razu dawno :roll: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Cześć Iv! Ciekawe kto tak napfyfał :roll::evil_lol:[/quote] Cześć Iza! :roll:no jakieś pfyfalskie chyba :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry ;) :loveu: :roll: ale tutaj napfffyfane :p tak z rana :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img526.imageshack.us/img526/6765/obraz236lj5.jpg[/URL] to zdjęcie jest świetne :evil_lol: takie w locie, szkoda że lekko zamazane, ale tak to już jest jak obiekt jest w ruchu :p No i w dodatku prezentuje na nim coś czego już ......:shake: A Gacor ma fajną taką zdziwioną tu minę :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Po pierwszej nocy Gacek zasłużył na nowe imię - Gacor [/quote] Bardzo mi się podoba to nowe imię-[B]Gacor :evil_lol:[/B] brzmi tak.....dorośle :cool3: Dzień dobry ;) :loveu: -
:thumbs: mocno trzymam kciuki :loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ciągle mocno trzymam :thumbs: Będzie dobrze! :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Argonka :thumbs: i za Menrzusia :thumbs:, żeby to wszystko jakoś zniósł :thumbs: Trzymajcie się Chłopaki!!! :loveu: :loveu: :loveu::loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='evaxon']tez bym tak chciała:placz: :crazyeye:[COLOR=dimgray] zgłupłaś :-o chciała byś siedzieć tak jak ja z powodu gryby żołądkowej? no weź :roll:[/COLOR] :loveu: no ale ty nie jestes przytojniakiem:placz::placz::placz:[/quote] ano nie jestem :shake:, bo ja w ogóle nie jestem facet :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='evaxon']a bylam to tu to tam zalezy o ktorej godzinie:evil_lol: od okolo 16:30 siedzialam na dupsku w domu :diabloti: niee nikt mnie nie kocha :placz:nikt mnie nie lubi:placz:nikt nie chce ze mna gadu gadu :roll::evil_lol:[/quote] Ja siedzę na dupsku w domu od dwóch dni :roll: no co Ty nie becz :roll: ja Cię tam lubiam :glaszcze::calus: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
pewnie na tym gygy szalała co jej się naprawiło :cool3: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:roll: gdzie byłaś, jak Ciebie nie było aaaa? :roll: lody mi się tu rozpuszczały :roll: -
[quote name='salibinka']Banerek, może się przyda: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121995"][IMG]http://images46.fotosik.pl/16/4b16b3fc3b009a80.png[/IMG][/URL][/quote] [quote name='SZPiLKA23']I banerek odemnie ;) [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8027/85918796hs1.png[/IMG][/quote] Jakie piękne te banerki :loveu: Dziewczyny dla Was :Rose: :Rose: ;)