Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Biedna sunieczka :shake: Start miała nieciekawy, później jej się w życiu powiodło, ale co będzie dalej?
  2. Lody Cia przyniesłam :roll: ooooo maaaaaa [IMG]http://yelims2.free.fr/Faim/Faim13.gif[/IMG] bo mi się roztopią :roll: bierze czy nie.......:cool3:
  3. [quote name='Iza i Avanti']:hmmmm: hmmmmmmmmmmmmmmm :hmmmm:[/quote] :mdleje: ale wymyśliłam :roll: :niewiem: ciężko będzie się w takim przypadku dogadać ;), bo ja bywam uparta :evil_lol:, ale czasami nie :roll: to zależy jaka ta cudza racja jest :diabloti:
  4. [quote name='Iza i Avanti']No bo ja też mam zawsze rację! A jak nie mam racji, to patrz punkt pierwszy. :evil_lol:[/quote] o to to :evil_lol:, ale ciekawe co będzie, jak ja będę miała rację i Ty będziesz miała rację, a one będą jednak różne :hmmmm: i czy wtedy dojdziemy do konsensusu? :roll:
  5. [quote name='Iza i Avanti'] Jak zawsze masz rację! [/quote] :oops: bo ja zawsze mam rację, nawet gdy pozornie nie mam racji to i tak mam rację, bo jak wiadomo racja jest po mojej stronie, a więc konkludując-mam zawsze rację :multi:, czyli jesteśmy w tym względzie zgodne Iza :evil_lol: ;)
  6. :niewiem: no i nima go :roll: i niczego się nie dowiem co się stało :mad: :roll:
  7. :glaszcze: nic Ci chyba nie jest, co? :razz:
  8. [quote name='Menrzuś']Chciałyście filmy.....a mnie Sylwa podczas filmowania stratowała :placz: Z nią wszystko dobrze, a ze mną.......to jeszcze nie wiem :shake:[/quote] Co się stało :-o Sylwusi, tzn Tobie :-o chciałam zapytać? :razz: :roll:
  9. [quote name='Menrzuś']No przeca juz powiedziałem, że dobra :p Dogo mnie cały czas wywala :placz:.....chyba skończę narazie - zresztą bestie się już budzą Paaaaaaaaa :loveu:[/quote] Dobry chłopczyk :evil_lol: Fakt-coś dogo zaczyna głupieć :roll: Miłego spacerku :loveu: i udanych zdjęć na nim ;)
  10. [quote name='Menrzuś']Nooooooo :evil_lol:.....i jeszcze wzmocnioną przez współfanki :diabloti: [SIZE=1]Całkowicie :oops:[/SIZE][/quote] To niech się Menrzuś nie obija :mad:, tylko bierze za filmowanie swoich słodziaków :cool3:, oczywiście w międzyczasie chętnie pooglądamy fotki ich :evil_lol: I Menrzusia też jakby co :cool1: :p
  11. [quote name='Menrzuś']Powiedzmy, że mnie przekonałaś :razz: Wiedziałem, że tak będzie - dobrze że weekend jest na horyzoncie Ale to juz prawie "Klan" się zrobił - ponad 100 odcinków było :crazyeye:[/quote] Ma się tą siłę przekonywania :oops: :p Jak dożyję weekendu to jakoś dalej będzie :roll: :-o Klan? no co Ty :roll: Toż "Klan" nie umywa się nawet do tego Twojego serialu, proszę nie robić takich bezndziejnych porównań :eviltong: Tutaj są świetni aktorzy(Argon i Gacuś) no i oczywiście aktorka-Sylwa :cool3: Piękne plenery, a jakie odgłosy czasem......:evil_lol: A reżyser jaki :p uuuuuuuuuuuuu po prostu świetny, nie wspomnę nawet o kamerzyście, bo ten to dopiero robi cudowne ujęcia :multi: :p [SIZE=1]Dopieszczony?[/SIZE] :razz: :diabloti:
  12. [quote name='Menrzuś']No wiesz - mała oglądalność jest czynnikiem decydującym przy zrzuceniu programu z anteny :roll: Witanko :multi: Jak zdrówko?[/quote] Jak jest jeden tylko program to nie zrzuca się go z anteny ot tak sobie :roll:, bo reżyser nie dopieszczony jest :eviltong:, to nie powód jeszcze, żeby odcinać ludzi od oglądania serialu pod tytułem " Banda-trzech" :evil_lol: Zdrówko-tak sobie :roll:, myslałam że lepiej dzisiaj będzie, ale jak na razie to bleeeeeeee jest :roll:
  13. [quote name='Menrzuś']Filmiki zarzucone - zbyt mała oglądalność :shake:....reżyser się zniechęcił :roll:[/quote] :mdleje: a tego tylko tu chwalić i podziwiać, jego zdolności reżyserskie, aranżacje i choreografię :eviltong: :roll:, ale ma wymagania :p Dzień dobry :roll: ;)
  14. [quote name='evaxon']no tez tego nie robie:diabloti: ale ja chce takie co sa w wielkim chrupiącym wafelku bita smietana owocami polewami orzeszkami i z wszystkim z czym moga byc lody :roll:[/quote] :-o ale jesteś mało wymagająca co do tych lodów :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. Z Tobą Menrzuś, też się miło gadało, mimo że w sumie mało gadało :roll:, bo jakoś zaraz się zapowietrzyłeś na wejściu, a w ogóle to późno przyszedłeś, więc nie zdąrzyłeś pogadać, jakoś tak noooo :roll: Spokojnej nocy i kolorowych snów :loveu:
  16. Miło mi się z Tobą gadało Effcia :loveu:, tak inteligentnie sobie pogwarzyłyśmy :evil_lol: o ważnych i mniej ważnych sprawach ;) Pora na mnie już do łóżka, dalej wyleżeć tą grypę, może w końcu ode mnie się odczepi :roll: Spokojnej nocy Eva ;) i snów samych przyjemnych :multi:
  17. [quote name='evaxon']aaa to ci nie zazdroszcze ten grypy:roll: no musiala bym pojsc do sklepu:roll:[/quote] bo nie ma czego zazdrościć :roll: a może poszukaj dobrze w zamrażalniku :hmmmm: to może coś wygrzebiesz, a jak nie to do nocnego sklepu musisz drałować :roll: oj nie zazdroszczę zimną nocą po lody lecieć :roll:, mnie by się nie chciało, nawet po waniliowe :roll:
  18. [quote name='evaxon']a dzidzia bedzie?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: no ale nie mam ich :roll:[/quote] dzidzi też nie będzie :roll:, ani dziecka, ani bobasa, ani malucha, ani brzdąca itd :roll: No to miej te lody, na co czekasz :-o :roll:
  19. [quote name='Menrzuś'] Biedactwo :shake:.....chyba podjadę i utulkam :razz:[/quote] Tu nie trzeba chybać :roll: tylko działać :roll:
  20. [quote name='evaxon']aaa czyli didi nie bedzie?:roll::roll::roll::roll: to moze ooo :hmmmm: oooo :hmmmm: o nie wiem czym bo mam ochote na te gigant lody :roll:[/quote] Ano nie będzie didi :roll:, ja już mam i to dużą :evil_lol: Jesooooooo lody i lody :roll: to zjedz je w końcu i mnie nie draźnij :shake: :eviltong: :evil_lol:
  21. [quote name='evaxon']no mi dobrze ale nie tak dobrze dobrze tylko dobrze mi fa so la si do do dupy miec grype dzieciową:roll: a o czym moge mowic? :placz::placz::placz::placz: no wiem ze nie chuchasz na lody moje bo ich nie mam jeszcze :roll: ale tatar mam w lodówce:evil_lol:[/quote] Jaką dzieciową grypę? :roll: żołądkową grypę, a ona jest ta wersja dla dorosłych :roll: O wszystkim tylko nieeeee o jeeeeedzeniuuuuuuuu :shake: :roll: :roll:
  22. [quote name='Menrzuś']Aaaaaaa.....no to nie przeszkadzam :roll: dziekuję ..... :obrazic: :eviltong:[/quote] :mdleje: boszszsz jeszcze mi trzeba tu fochalskiego :roll: jak ja ledwo żyję :shake:
  23. [quote name='Menrzuś']a ja ni chu-chu :shake::diabloti:[/quote] Jakiś jesteś niekumaty :shake: a raczej niechuchaty :roll: czy jakoś tak :evil_lol:
  24. [quote name='Menrzuś']Nooooooooo......cUś się tu pozmieniało - jakieś mównice poustawiane :crazyeye: Witanko Iv:multi:[/quote] Jakie mównice? :roll: my tylko tak z Effffcią sobie po babsku dyskutujemy :evil_lol:, żeby nie powiedzieć plotujemy, poznając się nawzajem ;)
×
×
  • Create New...