-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']tadam :multi::multi::multi: jak fajnie i tak zupelnie bez wysilku pierwsza jestem :eviltong:[/quote] :roll: coś Ci to za łatwo Ciotka to przychodzi :eviltong:, trzeba jakieś "kłody" rzucić Ci w najbliższym czasie pod nogi :evil_lol: a tak w ogóle to gratuluję :loveu: -
:loveu: ale Bunia jest szybka i jak świetnie radzi sobie z tym wózkiem, to niesamowite :loveu: :loveu: :loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Witajcie......doczytałam ze jeszcze tylko dwa dni tankowania:multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Doczytałam też, że ktoś się tu zepsuł i nie kuma:roll: hmmmmm ciężka sprawa:roll:.........Menrzusiu ty się musisz za siebie wziąć i wrócić do formy do środy bo jak tu ze mną zasiądziesz przy klikaniu to to nie bedzie taka łatwizna jak z Iv:diabloti: wiesz że ja potrafię prawdziwie zamotać:evil_lol: Musisz mieć sprawny umysł:razz::lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Aaaaa widziałam te kompletne nudy.....................znaczy dla Argona kompletne nudy.......mnie się podobało:loveu: Gacor powerade:loveu::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]aaaaaaaaaaa i porozrzucam ci tu troche mojego uroku osobistego .......dwa dni mnie nie było to tu go jakoś mało:roll::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]:B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Cześć Appelka :loveu: :roll: No własnie Menrzuś trochę zepsuty jest ostatnio, trzeba go naprawić:razz: Ja nie chciałam zbytnio go motać, bo i tak ledwo zipie :shake:, może Ty Gwiazdo z cudownym urokiem osobistym ;) bardziej go odremontujesz :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To chyba znak, że trzeba iść spać. Jeszcze muszę duszki gdzieś wysłać ;) Doooobrej :loveu:[/quote] Powinieneś spać już od 20 minut :eviltong: Spokojnej nocy i kolorowych snów :loveu: :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:angryy: wkurza mnie to dogo :mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']a niby co? :crazyeye:[/quote] oj no :roll: dogo przerzuca posty :roll: nie widzisz tego? :-o -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:roll: znowu to samo :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Normalnie raj :evil_lol:.....on odwdzięcza mi się w inny spsób ;)[/quote] No patrz, jak niewiele potrzeba, żeby być w raju :diabloti: :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Wiesz......ciekawe to by było :evil_lol:[/quote] Ciągle mizia .....i........;) w dodatku karmi Cię ptasim mleczkiem i ......czyta bajeczkę :evil_lol: oczywiście wszystko w podzięce, że tak opiekowałeś się nim ostatnio :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A wraca :loveu: Starość nie radość - młodość nie wieczność :roll:[/quote] :roll: coś dramatyzujesz :eviltong: żeby w końcu nie było takiej sytuacji, że .......Ty leżysz pod kroplówką, a Argon mizia Cię po rękach ;) w celu podniesienia na duchu Staruszka :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No już doooobrze :calus: Ostatnio faktycznie nie wyrabiam się - Argon pochłania sporo czasu. Ale nic to - grunt, że zdrowieje[/quote] Argon wraca do formy :loveu: tylko Ty ją straciłeś :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A co Ty tak liczysz mi te minuty? :lol:[/quote] :roll: boszszsz i tak źle i tak nie dobrze :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:angryy: znowu dogo przestawia posty :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Noooo...powinienem. Ale do 24tej zawsze jestem ;)[/quote] to masz jeszcze 6 minut tylko :p :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ostatnio jakoś do doopy jestem i słabo kumam. Mam nadzieję, że jutro będzie ostatnim dniem maratonu :shake:[/quote] Nie jesteś do doopy :mad:, tylko jesteś zmęczony i zamiast siedzieć po nocy przy kompie powinieneś spać :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Aleś zamotała, że nie wiem o co chodzi :roll:[/quote] pfffyyyyyy też mi nowość :eviltong: :roll: zawsze motam, a Ty często nie wiesz o co chodzi :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Drobny wieczór w tą piękną, rześką noc :multi::evil_lol: On ma tego mizianka za dużo - jeszcze się przyzwyczai :roll:[/quote] Jedni mają dużo, drudzy mają mało, albo wcale :eviltong: takie jest życie :roll: [SIZE=1]a jeszcze inni nie chcą sie dzielić np :roll:[/SIZE] [SIZE=1] [/SIZE] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Żeby wprowadzić atmoserę.....:roll: No so jesień jest to tak jesiennie tutaj będzie :grins:[/quote] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_dash1.gif[/IMG] o ja durna! nie pomyślałam o tym, że chcesz tu upiększać :roll: :oops: Pięknie ustroiłaś tymi listkami ;) :loveu: :multi: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:hmmmm: a w jakim celu? :roll: się tak stachałaś :evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:shake:...o rany ale MY smutne :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No cóż przegrana to nic wesołego w sumie :roll:, bo II i III miejsce to wygrana czy przegrana jednak :hmmmm: :evil_lol: Nie mam innej emoty z podiumem :shake: z takim uśmiechem :grins: przydałaby się :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]cze :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a gdzie mamy podiuma :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] tadammmmmmmm jest!! [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-05.gif[/IMG] :roll:troche się zakurzył ostatnio, bo stał w kącie :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]zapomniałaś dodać że zimny :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]WITANKO :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :hmmmm: nie jest tak zimno, w zimie jest zimniej :roll: :eviltong: jest słoneczko-ono grzeje ;) :evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:zaspałaś :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :oops: troszkę :cool1: Cze Ala :razz: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:roll: no to trzecia :evil_lol::loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry w ten niedzielny słoneczny poranek :multi: ;) Mizianie dla Argonka :loveu: