-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Wszystkich biorę na świadków - czy ja coś o Twojej wspominałem? Przyznałem sie do swojej? No!!! :evil_lol:[/quote] a czy ja mówię, że wspominałeś :eviltong: jak zwykle stosuje prewencję :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img443.imageshack.us/img443/3173/obraz184xw2.jpg[/URL] jakie one słodkie :loveu: można by patrzeć godzinami i się nie znudzić :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No przecież mówię, że moja :eviltong:.....o Twojej przecież nic nie wspominałem :evil_lol:[/quote] Bo ja nie jestem próżna :p w przeciwieństwie do niektórych facetów :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Próżność ma nie zna granic :p Dzieńdoberek ;)[/quote] Oczywiście Twoja próżność :evil_lol: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale nie widzę ochów i achów - pewnie oglądasz je już tylko z przyzwyczajenia :shake:.......:eviltong:[/quote] A ten to tylko by chciał zachwyty :roll: Dzień dobry ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Już taka kobieca natura....całe zycie potrzebują zapewnień.....no chyba ze ja jestem jakaś popsuta:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nie jesteś jakaś popsuta :shake:, każda kobieta potrzebuje ciągłych zapewnień, a nie powiedzenia raz i to ma wystarczyć na wieki wieków amen :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No jak....sztormiaka na plecy, kaloszki na stopy i dalej taplać się w [U][B]kałurzach[/B][/U] :multi::evil_lol: [/quote] :mdleje: boszszsz Dzień dobry ;) :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']A tego nie wiem....ale tak powiedziałaś i tej wersji będę się trzymać :grins: :grins: Fajna jesteś wiesz:razz::razz:[/quote] :mdleje: ale się nachalnie podlizujesz :eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Hmm.......ja pamiętam, że się zgodziałaś na dwa prośki:loveu: ino czekam na jakąś fajną, malusią dziewczynę do adopcji:loveu: nie?:-( Chyba nie mam zdolności:-([/quote] Ja :crazyeye: chyba mnie pogięło wtedy :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']I się zgodziłaś:loveu: a poza tym nie jesteś jeszcze taka stara:loveu:[/quote] :splat:nic nie pamiętam:roll: to nie zabrzmiało jak komplement :shake: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']No przecież Ci mówiłam:roll:[/quote] :roll: ja w moim wieku nie musze wszystkiego pamiętać :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket'] Nie.........jeszcze się nie powiększyła:loveu: Ale może niedługo, niedługo:loveu: [/quote] że co? :mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ale tu buzialkowo-cmokasowo :evil_lol: Dzień dobry :loveu: :p -
Misio rzeczywiście jest bardzo piękny i wygląda na grzecznego też ;), a Rudy raczej nawet śpiąc wygląda na zadziorę :evil_lol: I tak duży kot daje się poniewierać takiemu małemu i cienkiemu rudasowi :crazyeye: ;)
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:siara: :siara: :siara: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No dziewczęta (ale to zabrzmiało :p) - godzina duchów nadchodzi. Czas się z nimi zmierzyć. Śmigam pod kołdrę :hand: Nowy tysiąc się zbliża - są jakieś propozycję do nowego awararka? :razz: Doooooobrej nocki :loveu:[/quote] dziewczęta-do starszej pani haaaaaaa :evil_lol:, bo do Ewy no to rozumię :razz: Spokojnej nocki Menrzusiu :loveu: a awatarek to :hmmmm: może jakiś z ...........psiunami zrób :diabloti: [SIZE=1](ja to potrafię doradzić) :p :eviltong:[/SIZE] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']i co dalej??????? Dużo roboty z takim warkoczem :roll: [SIZE=1](szczęśliwa :lol:)[/SIZE] ....no mówię, że słodko :diabloti:[/quote] Ja już od lat nic nie robię przy tym warkoczu ;)[SIZE=1](tylko zazdroszczę):p[/SIZE] Niedawno byłyśmy u fryzjera i każdy kto tam wszedł i popatrzył jak fryzjerka jej podcina te włosiska to pytał..........sztuczne-prawda?:evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']to życzysz Jej tylu lat niewysypiania się? :crazyeye:..... słodkie to życzenia :evil_lol:[/quote] ja tylko pocieszałam :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To Ona ma warkoczyki? :crazyeye:....wow [SIZE=1](budzik :p)[/SIZE][/quote] ma warkocz do samej poopy :loveu:, piękny taki :multi: [SIZE=1]nie używam budzika[/SIZE] :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='evaxon']bo poniedziałem :roll: trza wstac do pracy :roll: a w weekend szkola mi sie zaczyna:placz: juz załuje ze poszlam znowu sie edukowac:placz: kiedy ja sie wyspie:mdleje::placz:[/quote] wyśpisz się na........emeryturze :evil_lol: :p :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To samiutkim rankiem potrząchnij nią - a wtedy nieświadomie całą prawdę powie :evil_lol:[/quote] Dobra rada-potrząsnę za warkoczyk :evil_lol: [SIZE=1]Tylko kto mnie rankiem obudzi[/SIZE] :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Grunt to dobre samozadowolenie - wtedy wszystko jak z płatka idzie ;) no to właśnie Ciebie uświadamiam (obojetnie jak to zabrzmiało :evil_lol:)[/quote] :p czuje się uświadomiona przez Menrzusia (obojętnie jak to zabrzmiało) :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Linki się spytaj - Ona napewno to zna :evil_lol:[/quote] :roll: nie mogę zapytać, poszła już spać :mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Nie wiedziałaś, że Effffa to chodząca dobroć? :crazyeye:[/quote] :shake: nie, bo niby skąd :roll: Ja tu od paru miesięcy dopiero się włóczę ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='evaxon']ja tylko chce pomoc i sprawic zeby mu sie tak te oczy nie pociły :razz::razz::razz::diabloti: :lol: jaaa?? no co ty:evil_lol: ja sie pocic oczami moge :eviltong:[/quote] aaaaa to taka uczynna duszyczka jesteś ;) :diabloti: