-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Oszczędź cioteczkę - dobrze Jej idzie :razz::evil_lol:[/quote] :oops: widzę jakieś lekkie wstawiennictwo :razz: aż sama nie wiem co na to powiedzieć :hmmmm: :roll: :evil_lol: :p :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]o to chodziło.............................:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Tylko Iv się jakoś nie boi.......ale pracuje nad tym:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] pfffyyyyyyyy :roll: pewnie, że się nie boję :eviltong: jestem jędzowata i wredna, to trudno mnie odstraszyć :diabloti:, dużo pracy Appelkowa Cię czeka :roll: :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: a Oni tu sobie rozprawiają o mnie, beze mnie :roll: :eviltong: no niech ja dobrze podoczytuje o co tu chodzi :razz:, to pokomentuje trochę :evil_lol: Dzień dobry ;) :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ale się nagadałam :roll: w zasadzie namonologowałam :cool3: a tak w ogóle to dobry wieczór :loveu: obecnym i nieobecnym też :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]I czekam na wielki come back:razz::diabloti: i wcale się nie będe czaiła na PW:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A co:razz::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Romansem mi zalatuje :cool1:, chyba przestawie się na taką literaturę :evil_lol: oj będzie tu co poczytać w takim razie :diabloti: :siara: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Oj.....czepiasz się :eviltong: Nie wiedziałaś, że Jabłuszkowa szaleje za mną? :crazyeye: :diabloti:[/quote] :niewiem: nic nie wiedziałam :shake:, bo i niby skąd :niewiem: jak ponoć wyznania macie tylko na PW :eviltong: :roll: :evil_lol: :cool3: :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] No mówiłem, że z wyznaniami na PW :mad: ...... :evil_lol:[/quote] uuuuuuuuu o la la laaaaaaaa :siara: :siara: oooooooo :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No, jezdem już, jezdem :loveu:.....ja też już stęskniony jestem :roll:;)[/quote] :roll: ale entuzjastyczne miny robiłeś tu :roll: pisząc o stęsknieniu :roll:, dobrze że ja się nie stęskniłam :eviltong: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG] same dobre wiadomości [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG] a za dalsze badania trzymam :kciuki: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A nie mówiła mamusia ze nie mówi sie z pełnymi ustami:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B] Ja się krztusiłam ze śmiechu.....[/B]:eviltong: :roll: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No dobra bym nie poszła jak bym nie musiała- mnie przekonałaś:roll:......ale ide bo musze :roll::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][COLOR=#008000][/COLOR][/B] [B][COLOR=black]szkoda, że musisz :-(, ale jak wrócisz to ok :loveu:[/COLOR][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Przyjdę jeszcze..................................................na pewno:razz::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :multi: ufffffffffffffffffff już się bałam, że narozrabiałam cósik :roll: ;) To miłego tego co będziesz robić ;) paaaaaaaaaaaa:loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ide se bo tu Iv jakies goopie goopoty opowiada:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B]Nigdzie nie ić[/B] :mad:[B], siedz na doopce tu[/B] :razz: :mdleje: [B]jakie goopie goopoty :roll:, no soś Ty, ja tylko żartuję :roll::eviltong:[/B] [B]nie musisz tak tego brać na serio[/B] :shake: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]a ty co gazy puszczasz?:roll:[/COLOR][/SIZE][/quote] [SIZE=1][COLOR=lightblue]eeeeee raczej nie, chyba się letko krztuszę tylko[/COLOR][/SIZE] :roll: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No wieszzzzzzz:oops: Wstydziała byś się Iv........takie podejrzenia rzucać......................na mnie niewinną:roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]hi hi hi:diabloti:[/COLOR][/SIZE][/quote] e tam, jakie podejrzenia :roll:, przecież napisałam, ze to tak pięknie zabrzmiało :eviltong: [SIZE=1][COLOR=lightblue]no no uuuuuuu ciiiiiiiii psssyttttt[/COLOR][/SIZE] :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Się zrobi jak się uciekinier pokaże:mad:[/B][/COLOR][/FONT] :roll: [B][I]w końcu kiedyś wróci-chyba[/I][/B] :roll: :evil_lol: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj Menrzusiu.....dziś jest ostatni dzień jaki przejdzie ci płazem bez usprawiedliwienia na piśmie:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][I]nawet L-4 mu nie pomoże?[/I][/B] :razz: :evil_lol: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A to byłam ja twoja JApkowa:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][I]to brzmi jak wyznanie miłosne[/I][/B] :diabloti: [SIZE=1](ale pięknie brzmi):p[/SIZE] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Cześć Iv:loveu:.....ano zabiorę się ja chyba za mały remoncik intelektualny i doprowadzę tego naszego Menrzusia do stanu używalności;) Obiecujem;).....w końcu ma się ten słwetny urok osobisty:B-fly:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol: własnie liczę na ten Twój nieodparty urok Jabłuszkowa :cool3: i że zdziałasz nim cuda :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a tak w ogóle to dzień dobry w ten piękny słoneczny ranek :loveu: :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Poszukiwany żywy lub martwy [B][SIZE=3]MENrzuś :evil_lol:[/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [SIZE=3][SIZE=2]wolę jednak opcję-żywy[/SIZE] [B]:diabloti:[/B][/SIZE] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] P.S koniec tego obijania się :mad:, wracaj na wątek :p i nic nie mów, że Ci net nie chodzi ([SIZE=1]chociaż to prawda[/SIZE]:roll:), bo dziewczyny tu za Tobą tęsknią i tęsknią :eviltong: :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name=' '][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=black][I]Zakazane dla Selketowej i Żonkili[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [I][COLOR=black] [/COLOR][/I] [B][I][COLOR=darkorchid]Własne przemyślenia[/COLOR][/I][/B]......:hmmmm: coś mi tutaj śmierdzi ......:roll: [/quote] .......................:roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name=' '][B][I]Zakazane dla Selketowej[/I][/B] nie wiem czy na pewno nic :hmmmm: to inteligentne dziecko.......po mamusi :eviltong: :evil_lol: [/quote] :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name=' '][B][I]Zakazane dla Selketowej[/I][/B][COLOR=olive][B][/B][/COLOR] Trzymam kamienną twarz o tak.....[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/060.gif[/IMG] i ani mru mru :siara: :roll: :evil_lol: [/quote] Ale Ci się udało z tą.......pierwszą :evil_lol: :loveu: :p -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B][COLOR=black]Selkecik[/COLOR], myyy? [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=olive] [B][FONT=Georgia]no przestań, jak możesz nas posądzać o takie zUe czyny :crazyeye::crazyeye:[/FONT][/B] [/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]witam :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a swoją drogą to dzisiaj jestem niechcący pierwsza :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Selketowa, my nic nie kombinujemy:crazyeye: :obrazic: :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jbk']To ja tradycyjnie druga ;)[/quote] :mdleje: boszszsz znowu mi wypadło na trzecią :roll: :evil_lol: :evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]zagadam ale wtedy to mnie przestanie lubić :oops::oops: :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] :crazyeye: Żonkilcia-Ciebie nie da się nie lubić :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]hmm...pogadaj z nią, grzecznie zapytaj :)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][FONT=Garamond][SIZE=1][COLOR=pink]i jak się nie zgodzi to możesz jej powiedziec że ma wrogów w Gdańsku... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/quote] :niewiem: nie ma jej, nie ma jak pogadać :roll: i laptopa też zabrała :shake: może Ty go niej zagadaj :cool1: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jesteś chętna mi go zasponsorować? ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] sama bym taki przyjęła, jakby ktoś mi chciał ofiarować :razz: :p ale Selketowa ma, może ona nam da......:hmmmm: :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]chętnie porobiłabym za kłode ale kurde ostatnio coś do 24 nie siedzę na pc :placz::placz:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cześć :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :cool1: to może posiedz na .......laptopie do 24 :evil_lol: :eviltong: :evil_lol: