-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No i witaj:multi: i tłumacz się dlaczego mnie zabrałeś słonko:mad: a zostawiłeś mleko:mad:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :roll: Bo słonko przefufał teraz do mnie :eviltong: Witam w ten piękny słoneczny poranek :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] :roll: ale nie tak błyskawicznie zmieniaj nastroje :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dopszszszsz.....psze Pani :p :diabloti:[/quote] Lubię jak jesteś takim grzecznym chłopczykiem :p [SIZE=1]byle nie za często, bo może zrobić się zbyt spokojnie jak dla mnie :roll:[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1] :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/SIZE] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']:evil_lol::evil_lol: jutro ma jak w banku :lol:[/quote] tylko od razu nie daj mu 10 sztuk na raz:-o pomału mu zwiększaj porcje, dzień po dniu, aż w końcu dojdzie do dziennej porcji.................jedno opakowanie ptasiego dla Argonka :p :eviltong: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:cool3: zwiększysz mu potem ilość ptasiego mleczka to troche podtyje :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Argona nie da rady podtuczyć - sam sobie dawkuje. Jednego dnia nie je prawie nic, a drugiego podwójnie;)[/quote] Skoro sam sobie dawkuje, to sam nadrobi to co stracił, nie musisz sie martwić. To widocznie taki typ z tych chudych :razz:, szkoda że ja do tego typu nie należę :roll: :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Kiedy on taki chudziaczek :shake: Na szczęście, jak pisałem już, pije Z nim to cały czas coś się dzieje :roll:[/quote] Chudziaczka za jakiś czas podtuczysz i będzie ok :multi: Pije i to jest super, a więc szybciej dojdzie do siebie, bo nie będzie odwodniony. Już tak w życiu jest, z jednym nie ma problemów, a drugiego czepiają się często, zarówno ludzi jak i zwierząt :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dobrze, że wodę pije.....i znowu post ma. Schudnie mi bidula :roll:[/quote] Nic mu nie będzie jak schudnie :roll:, najważniejsze tylko żeby się nie odwodnił :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:glaszcze: biedne chłopaki :calus: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
to ja znikam :p Miłego dnia :multi: paaaa:loveu: ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] Juz się boję czym przyjedziesz w następnym poście :crazyeye: [/quote] może ......[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/horse.gif[/IMG] :evil_lol: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]To jak ty w Puławach masz taki ekwipunek to się boję co by było jakbyś do Katowic zawiatała:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll:echhh mam tylko mały sprzęt na małe prowincjonalne miasteczko:roll:, więc nawet nie wybieram się do Wielkich Miast :p :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Nie no nic.......tak tylko chciałam pochwalić twoje przygotowanie....no bo w dzisiejszych czasach to chyba niezbędnik każdej kobiety:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bo wiesz.......ja w torebce zawsze mam niezbędnik nowoczesnej kobiety :cool3:, od rzeczy niezbędnie w każdej chwili potrzebnych do takich co.....raz na rok, poprzez takie co na święty-nigdy :evil_lol: Podsumowując, wszystkiego muszę ze sobą targać dużo, a więc jest mi ciężko, więc muszę jeździć, a nie chodzić :p, a jako że w dzisiejszych czasach tak wiele samochodów i ruch wielki, to trzeba jak przez dżunglę się przedzierać, a więc muszę jeździć sprzętem specjalistycznym na tą okoliczność :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]jeeeee Iv alez masz wyposażenie:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/chytry.gif[/IMG] ma się trochę :oops: a co! :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry cześć i czołem kluski pod stołem :roll: Witam w ten piękny słoneczny dzień :loveu: :loveu: :multi: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jak chciałem odpisać, to forum zamknęli :shake: Ale widzę, że dla Iv otworzyli :roll: [/quote] taaaaa ale na 2 minuty tylko :roll: a potem koooopaaaaaaa [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/obrazony.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Aaaa tam.....ktos mi mówił,że kobitkom trzeba cały czas przypominać, żeby wiedziała, że nie zapomniałem ;)[/quote] :eviltong::diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No i co mi rozjeżdżasz wątek :evil_lol: Dzieńdoberek :multi: [/quote] pffffffyyyyyyyyy:roll: O! [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/jeep.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Iv! Brakuje Ci tylko rozwianej grzywy! :evil_lol: .............Ale poszłaś na całość! Fiu, fiu!.................. [/quote] :oops: czasami tak trzeba :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Alternatywą jest zaopatrzenie się w broń ciężką... Bazooka? :evil_lol:[/quote] :hmmmm: bazooka to może za mało ;), ja pojadę po całości..........:cool3: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/emoto_cfaniak.gif[/IMG] :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']taaaaaaaaaaaaaaaa... Chyba, że poleciał po pejcza i to wtedy my będziemy :scared:[/quote] :-oto w takim wypadku Twoje lekcje przewidują tylko........ :scared: a jakieś alternatywy poza szybkim spie........:cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Kobieta nigdy nie jest dosyć wyszkolona! Lekcja nr 2. Temat: Straszenie pałą. :mad::mad::mad: Działa na większość mężczyzn... Kładą uszy po sobie i lecą do garów... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Buahahahahah Iza :happy1: dobra jesteś :multi: ale mnie teraz śmiech rozwalil hahaaaaaa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [SIZE=1]poleciał chyba do gorów ten co tu się wymądrzał[/SIZE] :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] Boszszsz...... Bez komentarza:eviltong:[/quote] pffffyyyyyyyy :roll: ten tekst to masz już taki wyświechtany :eviltong: :cool3: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dziwne nie? :diabloti: Juz dosyć jesteś wyszkolona :p[/quote] :roll: no Nie chcesz, żebym dalej się szkoliła? :-o lubisz takie niedoszkolone? :evil_lol: :eviltong: :p Iza! dawaj........dalsze nauki :multi: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No niieeeeee :mdleje:....poddaję się :chaos: A Ty nie podjudzaj Iv, bo nawet na własnym wątku nie będe się mógł schować :eviltong:[/quote] :hmmmm: uległy mężczyzna, no nie wiem :roll: Wcale mnie nie podjudza :roll: tylko podszkala z zachowań społecznych :eviltong: