-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='evaxon']a mnie jest dobrze szkoda ze tobie tak nie jeste moze to ciaza a nie grypa:diabloti: chce czy nie chce zjadla bym jakies mega lody :roll:[/quote] To fajnie, ze Tobie chociaż dobrze, jak mnie nie jest dobrze, z przyczyny bo jest mi niedobrze :roll:, to grypa a nie ciąża na pewno! :roll: Nie mów mi o jedzeniu :shake:, ani o żadnych lodach bo zaraz będzie bleeeeeeeeeee:shake: :roll: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Czy to jest mój pokoik? :crazyeye: Co tu sie porobiło - Hydepark? :crazyeye: :evil_lol:[/quote] :mdleje: swojego pokoju nie poznajesz? pffffffyyyyyyyyyyyy :roll: Cześć Menrzuś :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='evaxon']nooo wreszcie jestes :roll::roll::roll: znowu musze zabawiac towarzystwo :roll: coja wodzirej ???:roll:[/quote] No nie wiem kto kogo zabawiał bardziej :roll: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='evaxon']gadaj gadaj co to za rożnica czy dobrze czy nie dobrze znaczy mi jest dobrze dawno nie bylo mi nie dobrze niedobrze mi jak sie przejem :roll: albo przepije.. a przepijam zazwyczaj coca cola albo sokami bo herbata mi nie wchodzi bo chodzic nie umie wlewa sie czasami ale nie sama :shake:nie echaj jak japkowa bo tak nie ladnie :roll: ja tez nie wiem o czym wiem bo zazwyczaj nic nie wiem :roll: ale nieszkodzi mi w sumie malo rzeczy szkodzi :roll: a czy to wazne zeby rozumiec wszystko? przecie do dogadania sie wystarczy zrozumiec pierwsze i ostatnie slowo :roll:[/quote] a mnie nie jest dobrze, bo jest mi niedobrze i wcale sie nie przejadłam, ani nie przepiłam :shake: ani sokami ani colą, mam grypę żołądkową :roll:, a herbatka musi mi wchodzić, nawet jak sama nie chodzi to ją musze wlewać, coby się nie odwodnić na amen :roll: Może i nie ładnie ale czasem trzeba sobie echhhhnąć :roll: jak tak bardzo mocno sie chce :p No to ja zrozumiałam pierwsze i ostatnie słowo hurrrrrraaaaaaa :multi: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='evaxon']buahahahaha sie mi troszke przejęzyczyło znaczy przepaluszkowało na klawiszach zwanych klawiaturą :evil_lol: wiesz mysle ze po pewnym czasie rozmowy ze mna sama zobaczysz ze ja sie z kazdym dogadam:cool1: a z appelka to najlepieej sie dogaduje :roll::evil_lol:[/quote] :roll: ja za dużo dzisiaj gadam w ogóle tutaj. Takiej ilości słów chyba jeszcze tu nie napisałam od początku mojego pisania na tym wątku, co dzisiaj uczyniłam, tzn nabazgrałam :roll: I w zasadzie nie wiem czy to dobrze, czy źle :roll:, bo jak ten wątek nie służy go gadania? takiego namiętnego gadania jakie ja dziś uprawiam :roll: Echhhhhhhhhhh zaechhhhammmm sobie tak jak Jabłkowa :roll: bo sama nie wiem czego nie wiem, czy ewentualnie wiedziałam ale nie wiedząc, że o tym wiem tak sobie teraz mówię, a raczej zastanawiam się :hmmmm: No zobaczymy jak Ty ze mną się będziesz dogadywać :evil_lol:, czy wszystko rozumiesz co ja tu mówię, tzn piszę na klawiaszach co to niby są klawiaturką, jak sama tam wyżej wspominałaś :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='evaxon']błehehacić sie nie bede znaczy cie nie mnie no ciebie z ciebie błehahacenie nie na miejscu jest jak by na to nie patrzec znaczy nie czytac znaczy czytac ale nie błehehacic :razz: wiesz ja słyne z inteligent rozów :cool1::evil_lol:[/quote] do tej pory nie wiedziałam, że słyniesz z takich rozmów, ale teraz już wiem :evil_lol: , ale i chyba ze skrótów myślowych chyba też :hmmmm: bo to "inteligent rozów" tak zabrzmiało tajemniczo :cool1:, ale jako że ja inetligentna istota to sobie pomyślałam, że nie chodzi Ci o jakieś np, rozy czyli róże :eviltong: po głębszym zastanowieniu udało mi się rozszyfrować całą tą Twoją wypowiedź i muszę stwierdzić, że nadajesz sie do rozmów ze mną, tylko nie wiem czy powiesz to samo o mnie, tzn że ja nadaję sie do rozmów z Tobą hmmmmm :roll:, bo ja jeszcze tu nie słynę z rozmów-żadnych :shake: w sumie :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='evaxon']błeheheheheheh to znaczy hahaha nie to zebym sie smiala z ciebie nie nie nie ja sie nei smieje znaczy smeje tak o ha ha hahaha hahaha ale z tego co tam to znaczy tu tam wczesniej napisalas :razz: cze Iv :multi:[/quote] eeeeeee yyyyyyyyy nooooooo :roll: ja rozumię, że ze mnie się nie błłłehahaacisz , tylko śmiejesz tak hahaha ha ha-w sumie nie ze mnie śmiejesz, tylko z tego co wcześniej napisałam, czyli w zasadzie po głębszym zastanowieniu można by przyjąć, że poniekąd ze mnie się śmiejesz, ale nie błłłeeeahacąć to w sumie, więc nie jest tak źle jakby pozornie na początku sie wydawało..... ufffffffff jest dobrze że tak powiem, a może zbyt optymistycznie spojrzałam na to i jest jednak....prawie dobrze :hmmmm: Ale fajnie z kimś pogadać jak nas rozumie, prawda? :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cześć dzień dobry wieczór, ja też jestem niewyspana chociaż spałam w nocy i cały dzień w sumie, no prawie cały dzień, bo trochę byłam tu tzn i tu i tam, ale potem znowu spałam, ale co to za spanie jak człowiek chory, żadne jakieś, mimo że tyle się śpi w dodatku w sumie nie śpiąc :roll: nawet mi nie mów o żadnym jedzeniu bo znowu będzie bleeeeeee:roll: od wczoraj nic nie jadłam i jeszcze żyję, jak to się dzieje sama nie wiem :roll: chyba mam duże zapasy wcześniej zgromadzone :roll: Nooooo chyba wszystko jasno i klarownie wytłumaczyłam :hmmmm: A tak w ogóle to cześć Evaxon :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Tak to zrozumiałam ale ja myślałam ze się mówi : odwracać kota ogonem" ale "odkręcać" brzmi intrygująco:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Dobra zmykam do domku ......paaaaaaaaaa:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Odwracać, odkręcać, czy przekręcać, takie samo znaczenie w sumie :evil_lol: Bo ja w ogóle jestem ....intrygująca i to co mówię też :oops: aaaaaaaaaa i zapomniałam dodać, że jestem przy tym jeszcze skromna......:diabloti: Miłego pobytu w domku :razz: paaaaaaaa :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Co robisz z tym kotem?:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No :roll: on mi mówi, że jak coś mi nie pasuje, jest nie po mojej myśli jak rozmawiamy, to zaczynam kręcić na swoją stronę, interpretować jak mi pasuje tzn, odkręcam kota ogonem :roll:, ale ja nie mam kota :p, więc doszłam do wniosku skoro ja nie mam to.......on musi mieć kota :evil_lol: Chyba jasno tłumaczę? :roll: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]buhahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaa:roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :oops: no co, jestem bardzo otwarta na różne kombinacje, konfiguracje i nazewnictwo tych nooooo eeeeee yyyyyy.... komplementów :eviltong: Ktoś mi zawsze tu mówi, że odkręcam kota ogonem :diabloti:, ale to nieprawda, bo ten kot jest nie mój :roll: tylko Jego :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Sadystka:obrazic: :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] a "sadystka" uznam za komplement :eviltong: cobym nie musiała się nafochać :p, bo mi się jakoś nie fce nafochiwać dziś :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Sadystka:obrazic: ty nie wiesz czym to się moze dla mnie skończyć....taka niewiedza:placz:[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :hmmmm: Podejrzewam, że.......wielką niewiadomą :diabloti: Czasem lepiej coś nie wiedzieć Jabłuszkowa :p [SIZE=1][COLOR=lightblue](chyba:roll:)[/COLOR][/SIZE] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Lubiam;)....lubiam;).....a bede lubiała bardziej jak mi powiesz o kim mówilas:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Bossszzz moja ciekawość zawsze zwycięza i zaraz dostane mojego słynnego...........ehhhhh:shake:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no wieeeeeszzzzzz :roll: ja nie jestem taka pazerna na lubianie od razu wielkie ;), zadowolę się tym co dostałam już :multi: i ciiiiiiiiiiiiiii :p Trudno będziesz miała tego echhhhhh :roll: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Nie:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Bo bo bo ja taka ciekawska z natury jestem:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] To ja jestem pierwsza :-o ojjjjjjjjj :roll: pierwszy ma zawsze przerąbane .....:roll: teraz będziesz mnie nie lubiać :shake: :placz: :placz: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]no no no! No chyba się nie obrazi..........bo przeca to same komplementa:lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Dla jakiej jednej?:cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] On już będzie wiedział dla jakiej :p :eviltong: :evil_lol: Nikt Ci nie mówił Apfelkowa, że za dużo czasem drążysz?.......:diabloti: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]I słusznie.......przeca to sama chodzaca łagodność......taki misiaczek.....łowieczka taka koffana:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jest taki współczujący, dobry, miły, wyrozumiały, tolerancyjny, empatyczny, ciepły, pełen poczucie humoru i cierpliwości dla takiej jednej :razz: itd, itp :loveu: ale mu nasłodziłam, chyba się nie będzie złościł za to.....powyższe co nabazgrałam:roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a w ogóle, przecież to wszystko co napisałam-to prawda :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:cool1: a ja się nie boję Go :eviltong: :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=lightblue](chyba) :roll:[/COLOR][/SIZE] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Buhahahahahahahahahaha ciekawe co na to Menrzuś:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll: noooooo może nie być zachwycony :roll:, ale ja lubię ryzyko.....:evil_lol: [SIZE=1](czasem:roll:)[/SIZE] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Co potem?:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] noooo eeeeee yyyyyyy :roll: ustawić do pionu :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]taaaaa wszystkie go tak rozpieszczają ....potem bedzie rozpuszczony jak dziadowski bicz:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] :loveu::loveu::loveu:[/quote] :hmmmm: jest na prawach rodzynka przecież :evil_lol:, więc trochę trzeba go dopieszczać :roll:, żeby potem.......... :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[B][I][SIZE=4][COLOR=black][SIZE=6] :diabloti:AVE MĄDRALIŃSKI[/SIZE] :diabloti:[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][/I][/B] [B][I][/I][/B] [B][I][/I][/B] :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ot, kobiecy sposób patrzenia :evil_lol:[/quote] :hmmmm: trudno, żebym patrzyła jak facet :eviltong:, skoro jestem w pełni kobiecą kobietą :evil_lol: :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Biedny ten Twój kot :diabloti: :splat:[COLOR=white]znowu zapomniałeś, że kot jest Twój[/COLOR] :evil_lol: Ja tam widzę - daj mi palec, a ci odgryzę :evil_lol::evil_lol:.....dobrze, że dwa kiełki już mu wypadły i scerbolem jest z przodu :multi:[/quote] Ja widzę samą jego słodycz :loveu:, a szczerbule szczeniaki są rozkoszne :multi::loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ja tam słodkości w tym małym nie zauważam - to diabeł wcielony :evil_lol:[/quote] Jak to nie zauważyłeś :-o te jego śliczne, słodkie oczki mówiące "Pańciu-tylko mnie kochaj" :loveu: