-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']phi :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic:[/quote] a to sobie phihaj :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Ne, były te malutkie miseczki i było ich tylko dwie i teraz trochę na dnie garnka jest, tak z pół miseczki:placz: No wiesz, jakież to warunki? :obrazic: Muszę się zastanowić czy moje łakomstwo jest silniejsze ;)[/quote] Jeszcze nie wiem jakie warunki :shake:, ale na pewno będą wygodne dla mnie :evil_lol: :evil_lol: :eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']O wcale nie było tego 4 litry tylko dwie malutkie miseczki:placz: Na pewno ktoś się podłączył pod zupkę i mi tylko na smaczek zostało:placz: No weź, no ugotujesz taką samą pyszną zupkę :modla: :modla: :modla:[/quote] taaaaaaa dwie miseczki :roll:, chyba że każda była dwulitrowa :cool3: :hmmmm: no nie wiem :roll: będę stawiać jakieś warunki :eviltong: za darmo nie będzie tym razem :evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket'] Wiem Kochana....:-( Nie jestem prawdziwą Dogomaniaczką:-( Chyba oddam Gonziastego Tacie coby się nim opiekawał:-( [COLOR=darkorange]Sam Twój Tata nim sie opiekuje? no pierwsze słyszę no no[/COLOR] :angryy: Ha nareszcie w domeczku, w którym czekał garnuszek zupki pomidorowej z kluseczkami kładzinymi, pyszne:loveu::loveu::loveu: Ino mały ten garnuszek był, bo zostało tylko dwie łyżki...Może Iv, by drugą porcję ugotwała? :modla: :modla:[/quote] Mały garnuszek? :crazyeye: te 4 litry zupy, to był mały garnuszek? :crazyeye: i sama osobiście wszystko zjadłaś :mad: i jeszczeeeeeeeee małoooooooo????? :roll: Boszszszsz :mdleje: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cześć Ciotki-klotki :loveu: Dzisiaj pochmurny jesienny dzień u mnie :roll: trzeba gdzieś zaczerpnąć optymizmu na lepszy humorek :cool3: ponoć nic tak nie łagodzi, jak kontakt ze zwierzakami :evil_lol: :obrazic: cześć Menrzuś :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Pół dla mnie i pół dla Argona :eviltong: A w to nie wątpię :evil_lol: Śmigam Iv :hand::loveu:[/quote] Ok, zapamiętam to sobie-Chytrusie :obrazic: Miłego dnia Menrzusiu :p :hand: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No, coś w tym stylu :evil_lol: Ptasie mleczko z połówką kawy łykam w locie :shake: Ja się nie tłumaczę, bo tylko winny się tłumaczy :eviltong:[/quote] to może lepiej pół ptasiego mleczka z całą kawą :cool3:, a resztę ptasiego co Ci zostanie to daj mnie :roll: :oops: a to się nie tłumacz :roll: i tak zawsze mam swoje koncepcje :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A jem śniadanie i zaraz mykam dalej ;)[/quote] :roll: no tak u Ciebie wszystko inaczej, w porze prawie obiadowej jesz śniadanie :p, a w porze kolacji zapewne obiad :hmmmm: a ptasie mleczko wcinasz sam po kryjomu :roll: bo tutaj w tym czasie nie zaglądasz :eviltong: i nie tłumacz się, że........i w ogóle :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: a co Ty tutaj robisz? Dawno Cię nie widziałam w południe tu :roll: :p :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Cóż mogę rzec na taką Twoją decyzję? :roll: Dobrej :loveu:[/quote] Moje decyzje czasem bywają natychmiastowo realizowane :cool3: jak powiedziałam, tak i zrobiłam :eviltong: Wyspałam się to mogę powiedzieć .....Dzień dobry :multi: w ten wietrzno-deszczowy dzień :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Koniec mojego gadania już :p Dobrej nocy życzę :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Taaaaa........teraz to bez komentarza, a przed chwilą było paplu-paplu na poważny temat :eviltong:[/quote] też mi poważny temat :roll:, co to za różnica czy ma, czy nie ma :roll: jak i tak nie ma, to o czym tu mówić, skoro nie ma :roll: i tak w ogóle to ja nie paplam :eviltong:, tylko pięknie się wysławiam :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No dobra - nie tylko, ale zero zrozumienia pozostaje :evil_lol:[/quote] :roll: bez komentarza :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Boszszsz.....a Ty tylko o alkoholu. Trochę zrozumienia :eviltong:[/quote] nie tylko :roll: :eviltong: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Aaaaaa tam - nie znasz się.........:placz::placz: Witanko :multi:[/quote] no może się nie znam :roll: z orzeszków to robię orzechówke tylko :cool3: Dzieńdobrywieczór :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Miód to może i tak.....ale Argon orzeszki zgubił :placz: [/quote] :roll: a te znowu o tych orzeszkach i orzeszkach co to były, a ich nie ma :shake: nie ma i koniec pieśni :eviltong: co tu przeżywać :eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jbk']I znowu Cię śledzę :bluepaw:[/quote] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/detective.gif[/IMG] każdy ślad :bluepaw: brany skrzętnie pod lupę [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/sherlock.gif[/IMG] Jbk-pani Detektyw :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agniest']Japuchowa wpadła w to jesienne przygnębienie....... :evil_lol:[/quote] Myslisz, że ją to też dopada? :hmmmm: a ja myślałam że takie cudowniaste gwiazdy są wolne od przygnębień :cool3: :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:roll: tak tutaj cicho ostatnio na wątku :roll: Ja rozumię, że Menrzuś nie ma czasu, bo i skąd :niewiem: ale że Ciotki tak mało mają do powiedzenia to dziwne jakieś :eviltong:, szczególnie ciotka Apple jakaś małomówna jakby jej [B]Gwiazdorstwo[/B] przygasło :niewiem: :roll: Chora może jaka czy co :hmmmm: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:hmmmm: co zrobić z Argonem, żeby spokojnie leżał.........:roll: moje propozycje są takie...... 1. Miziać i podsuwać ciągle nowe smakołyki do przękąszania :evil_lol: 2. Zacząć mu czytać wierszyki-rymowanki :p 3. Proponuję też czytać bajeczki jakieś, najlepiej zakupione tu na bazarku :diabloti: 4. Zaopatrzyć się w wielką ilość ptasiego mleczka i po kawałku dokarmiać :razz: 5. Zaprosić miłą i słodką sunieczkę coby posiedziała przy Argonie, a chłopak żeby mógł w nią oczy wlepiać :evil_lol: :cool3: 6. No i ostateczność......związać chłopaka :roll: :roll: :roll: Tyle jak na razie mam pomysłów tylko :oops: :roll: :evil_lol: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry :loveu: No filmiki bardzo......ekspresyjne :evil_lol: Gacek ma niespożytą energię, a Sylwucha zbytnio mu nie ustępuję :razz: Rzeczywiście w tym powrocie do domu jakoś Cię nie zauważyły :roll:, tak skryłeś się w tym kąciku w przedpokoju :evil_lol: Argon moim zdaniem właził do zlewu w kuchni, chyba chłopakowi chciało sie pić :p -
Jak patrzę na Bunię, jak czytam o Buni to myślę sobie, że ona jest niepradwopodobna :loveu: Jest w niej tyle energii życia, tyle zapału, chęci do istnienia. Tylko pozazdrościć :loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:kciuki: i dalej trzymam za Argona :p :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry :loveu::razz: ale u mnie ponura pogoda dziś :roll: -
Bunia jest bardzo pięknym psem, a te oczy są niesamowite, takie pełne wyrazu :loveu: