Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Selket'] u nas też słoneczko:multi:[/quote] No paczaj u mnie też świeci :p :evil_lol: :cool3:
  2. :multi: Dzień dobry w to przepiękne słoneczne południe :loveu: :loveu: :loveu:
  3. Koogzystencja pięknie się prezentuje na fotach :loveu: Rudy dosyć przyjaźnie nastawiony do Buni, ta łapka taka......przyjacielska:evil_lol: A Bunia to całkiem nieźle kombinuje z tym żarciem, w kuchni najlepiej, nie ma siły żebyc coś nie skapnęło, albo komuś nie upadło na ziemię :evil_lol:
  4. [URL]http://img72.imageshack.us/img72/8419/17cp4.jpg[/URL] Jaka ona słodka :loveu:
  5. [quote name='Menrzuś']I jeszcze z zezem zbieżnym zostanę :crazyeye:[/quote] Bądź twardy, a nie mientki :roll: Dobranoc ;)
  6. [quote name='Menrzuś']Same szczęśliwe wypadki - szczęściara z Ciebie. Graj w lotto :evil_lol: No i przestawiło mi się - jedno na dole, a drugie u góry :placz:[/quote] :niewiem: to teraz eeeeeeee noooooooo może z dwóch stron tak zrób :splat:
  7. [quote name='Menrzuś'] mi tylko ten niby uśmieszek jako tako wychodzi :p No i co ja z tymi oczami teraz zrobię? - jedno u góry, drugie na dole :placz:[/quote] zrób tak:splat:może Ci się naprawi:roll:
  8. :evil_lol: znowuuuuuuuuuuuuuu jaaaaaaaaaaaaaaa [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-05.gif[/IMG] :multi::multi::multi:
  9. [quote name='Menrzuś']Próbowałem tak zrobić i cUś mi się z okiem stało :placz:[/quote] Bo nie masz wprawy w przewracaniu okami :roll: a ja mam :eviltong:
  10. [quote name='Menrzuś']Nie ma za co ;) [SIZE=1](emotka Ci się zacięła?)[/SIZE][/quote] Nie zacięła, tylko mam jednostajny wyraz twarzy[SIZE=1]( na to powyższe )[/SIZE]............ taaakiiiiiii :roll: :roll: :roll:
  11. [quote name='Menrzuś']No taaaaak......dlatego się nie wyśmiewam, tylko współczuwam :glaszcze: [/quote] Dzięki :roll: i za współczucie :roll: i za zrozumienie :roll:
  12. [quote name='Menrzuś']Nie kogo, ale co :eviltong:......zmęczona jesteś chyba :glaszcze: :evil_lol:[/quote] Wiesz i wiek i późne przyjście z pracy robią już swoje :shake: :roll:
  13. [quote name='Menrzuś']Własnie o tym mówię......już nie będziesz miała co cytować :eviltong:.....o![/quote] :mdleje: jak to nie będę miała kogo cytować? :roll:
  14. [quote name='Kara.']Nie rozumiem odpowiedzi, ale niewyspana jestem. Może jutro dojdę o co chodziło:roll: Dobranoc[/quote] Jakoś rozszyfrujesz :razz: Dobrej nocki i kolorowych senków :loveu:
  15. [quote name='Menrzuś']Zemsta kobiet nie zna granic :placz:[/quote] To tylko dobra pamięc i bystrość umysłu w cytowaniu słów kogoś.....:eviltong:
  16. [quote name='Menrzuś']Już nie musisz tak tego uszczegóławiać :roll:;)[/quote] To tylko dokładność :p, tak jak u takiego jednego :eviltong: :diabloti:
  17. [quote name='Menrzuś']Dooooookładnie :diabloti:[/quote] a potem ma pasy sine na ......:evil_lol:
  18. [quote name='evaxon']no robisz sie nie miły :obrazic:[/quote] :-o czyżby Japcokowa miała rację, że...............fochalska :evil_lol: :diabloti:
  19. [quote name='Menrzuś']Pppppppfffffffffffffffffffff .....:diabloti: A kto Ci to powiedział? - pewnie miał 1,5 m wysokości i każdy wyższy jest dla niego wysoki :evil_lol: nooooooo......pięciożeberkowy :roflt:[/quote] nooooo bo trzyżeberkowy .....wyrywa ze ściany :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. [quote name='Kara.']Ja Cię na ten pal mogę wsadzić wszędzie:cool3: I co ma do tego mały i odważny:crazyeye: Przeca Ty podobno wysoki jesteś:crazyeye:[/quote] i ma kaloryferek :diabloti:
  21. [quote name='Menrzuś']Też jestem tego ciekawy :razz: quote] Żeby ta Twoja ciekawość nie była zgubna dla Ciebie.....:cool3: :diabloti:
  22. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]To pierwszy i ostatni raz:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] :cool3: pożyjemy zobaczymy :eviltong: :diabloti:
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Cześć :obrazic::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] uchuuuuuuu ale się nadęła :-o, ciekawe co Selketowa znowu narozrabiała tym razem Ali :cool3:
  24. [quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]To samo miałam napisać ale mnie ubiegłaś:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] :crazyeye: o jacieeeeee udało mi się Jabłkową ubiegnąć :multi: pomału się wyrabiam chyba :p :diabloti: Cześć w ten piękny słoneczny dzień :loveu:
  25. No ten dwugłowy dog jest rewelacyjny :loveu: [URL]http://img264.imageshack.us/img264/9188/dwuglowydoggf9.jpg[/URL] Super zdjęcie Ci wyszło :evil_lol:
×
×
  • Create New...