-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']:roflt::roflt::roflt:...... to było dobre :diabloti:[/quote] :oops: :eviltong: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
boszszsz :roll: znowu ja zaczęłam następną stronę :siara: a tak mało mówię przecież :oops: :roll::evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:roll: co za gaduły tutaj, dobrze że ja jestem małomówna :roll: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Toż masz darmowy masaż...:diabloti:[/quote] Myślisz, że ten masażyk wzmocni nam Menrzusia? :cool3: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale teraz słońca nie ma, więc i nie mam chwili spokoju.....siedzę tylko "półgębkiem" na kanapie - całą zajęły :shake:[/quote] :hmmmm: musisz dokupić drugą kanapę :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='tyciaNi']psiny są cudowne, niesamowicie szczęśliwe :lol: wiem coś o "posuwistym ruchu" zwierzęcia adekwatnym do zmiany promieni słonecznych ;)[/quote] Chyba wszystkie zwierzaki lubią wygrzewać się na słoneczku :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']:mdleje::mdleje::mdleje: Darmowe ćwiczenia dla kaloryferka :eviltong:[/quote] :cool1: :cool3: cwaniak jesteś :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']a ja do 2000nej jeszcze mam parę postów :razz:[/quote] już myślisz o 2000nej :crazyeye:, jesoooooo jakie to pazerne :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Najgorzej jest jak się zaczynaja przekomarzać na moim brzuchu :p[/quote] :crazyeye: wszystkie trzy? no to masz duży.............brzuch w takim razie :roll: hahahaaaa :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Najgorzej jest jak się zaczynaja przekomarzać na moim brzuchu :p[/quote] :crazyeye: wszystkie trzy? no to masz duży.............brzuch w takim razie :roll: hahahaaaa :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:-o boszszszz :mdleje: wlazłam na 1000-czną stronę :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']i wraz ze słońcem równocześnie sie przemieszczały :evil_lol:[/quote] Mądre masz te potworki :evil_lol: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Wszystkie Twoje psiaki miały ciężki okres przez chorobę Argona, są bardzo ze sobą zżyte, więc były zestresowane tym co się dzieje :shake: ale teraz wszystko wróci do normy i będą mogły znowu szaleć :loveu: i doprowadzać Cię do pasji :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img147.imageshack.us/img147/3374/obraz279cf3.jpg[/URL] a tutaj Banda Trzech jest cudowniasta :multi:, jak one świetnie wpasowują się w smugę światła :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img407.imageshack.us/img407/3530/obraz254kd6.jpg[/URL] ależ on jest słodki :loveu: taki niewinny pyszczuś :loveu: a tutaj widać jak Nunuś jest wymęczony :shake: [URL]http://img147.imageshack.us/img147/5350/obraz278cf1.jpg[/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:hmmmm: tego nie wzięłam pod uwagę [/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol:[/quote] Żonkilka wychodzisz z wprawy w takim razie :evil_lol: :eviltong: Witam wsiech :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:roll: nie działają mi multcytaty i musze tak na piechotę pisać łeeeeee :roll:, zamiast zrobić masówkę :evil_lol: A tak w ogóle to bardzo się cieszę, że Argon wyszedł już na prostą :loveu: Macie teraz dużo do nadrobienia :razz: Argon musi wybiegać to co wyleżał :loveu: :razz: a Ty musisz wyleżeć to co wybiegałeś :evil_lol: :razz: Ale wiem, że dacie sobie radę :calus: bo twarde z was Chłopaki :multi::loveu::evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To trzeba być PZU :evil_lol: Normalnie Argon mi zwariował - stoi przy drzwiach i patrzy na mnie. On naprawdę się przyzwyczaił do tych porannych wyjazdów i kilkugodzinnych miziań :crazyeye:[/quote] Miziak z niego taki :loveu: widocznie nieźle miziasz :cool1: :razz: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Kawę mam:diabloti:, ptasie to mam tylko gówienka na parapecie:angryy:[/quote] buahahaaaaaaaaa ale mnie rozbawiłaś :biggrina: :jumpie: :biggrina: :jumpie: :biggrina: :jumpie: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Na razie całuski posyłam i uciekam:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Chyba załapałam się na jednego całusa, co? :oops: :evil_lol: :roll: [SIZE=1]trochę jadu na nim było, ale ja mam odtrutkę to sobie poradzę[/SIZE] :diabloti: Paaaaaa Jabłuszkowa :loveu: do następnego razu........ :cool1: :razz: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A tak se :razz: Argon zgoopiał - ciągnie mnie do drzwi :crazyeye: Chyba chce do wetki :crazyeye:[/quote] Mój bokser, który też był dłuższy czas leczony i codziennie zawożony do weta, siadał dzień w dzień o godz 8 pod drzwiami i czekał na wyjazd do lecznicy :evil_lol: można było zegarek regulować, taki był punktualny :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ale ty zapomniałeś ze ja jestem King Bruce Lee Karate MiSZcz:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-298.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] :cool3: ło ło ło jaki ninja-jabłkowy........ :evil_lol: uważj Cioteczka cobyś się tym scyzorykiem nie zacięła :roll: :eviltong:, bo trzeba będzie zalepiać i szyć ;) :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale Iv twarda jest - łatwo Ci nie pójdzie :shake:[/quote] dobrze mówisz Menrzuś :loveu: chyba nawet Cię......:buzi: :razz: :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=lightblue]ciekawe co na to Appelka powie[/COLOR][/SIZE]:roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']No dobra rano też przyszłam. Czeeeeeeść[/quote] Odważna jesteś :cool3: [SIZE=1][COLOR=lightblue]jak ja :evil_lol:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=lightblue][/COLOR][/SIZE] Cześć ;) :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ano nie pasi.................................................no bo cioteczka Iv to ona........ona.....ona mnie zaczepia:roll:........dlatego lepiej jak się jej pozbęde:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT];):evil_lol:[/quote] :roll: czepia? :hmmmm: powiedziałabym raczej, że mobilizuje :eviltong:, musisz bardziej się przez to starać, jak czujesz moje wcale nienajgorsze gwiazdorstwo :B-fly::eviltong: :evil_lol: