Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Filmiki super :multi: Gacuś taki piękny w tej plamie światła:loveu:, widać że walczy ze snem :evil_lol: a w ogóle to wygląda jakby pilnował snu Argona, żeby nikt mu nie przeszkadzał :razz: Sylwa nieźle pokłapała sobie dziobem :evil_lol: no ale jak facet nie rozumie to jak inaczej? :roll: aż strasz zapytać w czym też panienka się tak skrupulatnie perfumowała:hmmmm: :diabloti: a ta cała "gonitwa" to jakoś mało dynamiczna była :evil_lol:
  2. Dzien dobry w ten piękny i słoneczny poranek :multi: :loveu: za Argonka :kciuki:
  3. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]apeluję do władz żeby oddali czas Gonzikowej bo jak nie to ... :mad:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie wiem :oops::oops:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Jak na razie to oddali, a raczej oddała Gonzika :roll: a Ty Żonkilcia zastanów się co zrobisz :roll:.........a nie piszesz "nie wiem" :eviltong: Dzień dobry :loveu: :loveu: :loveu:
  4. Cudowne wiadomości :happy1: :sweetCyb: :loveu:
  5. Dzień dobry :loveu:........ciągle trzymam :kciuki:
  6. [quote name='Martali']Bylam dzisiaj w Przyborówku (pierwsz raz), mam zdjęcia niektórych piesków, niestety nie wiem jak je tutaj wkleić :( Jesli znajdzie się osoba, któr moglaby mi to wytłumaczyć z góry dziękuję. To schronisko jes niesamowite. Aż miło było patrzeć. Pani Wanda to osboba o wielkim sercu, która kocha kazdego z tych piesków i bardzo sie o nie troszczy. Pozdrawiam Marta.[/quote] Marto, ja do wklejania zdjęć na forum używam progamu-tu podaję Ci link do niego: [URL]http://www.imageshack.us/[/URL] Jest łatwy w obsłudze i nie trzeba się rejestrować jak np, w fotosiku. Tylko trzeba pamiętać o pomniejszeniu zdjęć zanim załaduje się je na imagrshack. Może któraś z Cioteczek potrafi przystępniej tłumaczyć niż ja? :evil_lol: Powodzenia życzę Marto :loveu:
  7. Tak się cieszę, że z Argonem lepiej :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: i oczywiście cały czas trzymam :kciuki: :loveu:
  8. [quote name='Menrzuś']Nie mogę tego powiedzieć o niedzielnym poranku - mżaweczka za oknem :roll:[/quote] A u mnie dalej przepiękna, ciepła i słoneczna pogoda, po prostu cuuuuuudoooooo :multi: Wróciłam właśnie ze spaceru i bolą mnie nóżki :roll:, no ale jak chciało się pięknie wyglądać i w szpilkach spacerowało :cool3:, to ma się to na co zasłużyło :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Dzieńdoberek :loveu:
  9. Witam w tą piękną, słoneczną i ciepłą sobotę :multi: :loveu: Czekam na wieści, co u Argonka się dzieje? :)
  10. :happy1: to super :multi:jak z Argonkiem coraz lepiej :loveu:
  11. [quote name='Menrzuś']Absolutnie nie wybaczam :shake: Hejka :multi:[/quote] :-o nie wybaczysz dziewczynie :roll: no wieeeeeeeszsz :eviltong:
  12. [quote name='Iza i Avanti']...........................:eviltong:..................... O![/quote] :roll: ooooooooooo ale się nakropkowała :siara: lepiej nie wnikać co pod tymi kropkami ukryte :hmmmm: :eviltong: :evil_lol: :diabloti:
  13. [quote name='Iza i Avanti']A co ja poradzę, że my blisko siebie mieszkamy? :roll: a tak w ogóle to nie trzymam niczyjej strony :roll: i jestem baaaaaaaardzo obiektywna :eviltong:[/quote] :hmmmm: no nic nie poradzisz :roll: ten Twój obiektywizm :roll: jest bardzo subiektywny :eviltong: O! :p
  14. [quote name='Mośka']Jestem! Dom wczoraj zdał test :multi::multi::multi: Kobieta (samotna) pracuje w domu, więc Sunia będzie miała towarzystwo! Miała wcześniej psy, w Suni zakochała się od pierwszego wejrzenia :loveu: Wygląda na to, że lepiej psina trafić nie mogła :sweetCyb: Dziękuję Wam za pomoc:loveu: Oczywiście będę "pilotować" tę adopcję. Ufffffffffff, możemy odetchnąć...[/quote] Hurrrrrrrrrraaaaaaaa :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: ale cudowna wiadomość :loveu:
  15. [quote name='Iza i Avanti']Ale my nie damy rady tyle go wypić! :roll: [/quote] :-o to Ty też masz mleko? :roll: a tak w ogóle to trzymasz stronę Jabłkowej :roll: i nie wiem czy to jest obiektywne :obrazic: :eviltong:
  16. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No ale ja nic nie zabarałam..........nie mam słonka.......ale mam jeszcze troche mleka na zbyciu:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] nie fcę tego mleka już :roll:, sama se go pij :eviltong:
  17. [quote name='Menrzuś']Przetarłem wreszcie szybki, to i lepiej widzę ;) Czymnij się :multi:[/quote] wreszcie :eviltong: trza częściej przecierać :p Leccie chłopaki, a ja krzymam za was kciuki :happy1: :loveu:
  18. [quote name='Menrzuś']No przecież zauważyłem :razz: [SIZE=1]ma sie te wrodzone zdolności :razz:[/SIZE][/quote] :cool3:no zauważyłeś............tym razem :eviltong: [SIZE=1]jakoś nie zawsze taki uzdolniony byłeś [/SIZE][SIZE=2]:hmmmm: :roll:[/SIZE]
  19. [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Iv - zaprzeczam jakobym fufała do ciebie mlekiem:roll::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] To że Ty zaprzeczasz :roll: to wcale nie znaczy, że jednak nie fufałaś :roll: zalmeczone u mnie całkiem, ledwo rano samochodem pojechałam do centrum :roll: :cry: :cry: oddajcie mi słonko noooooooooo! :cry:
  20. [quote name='Menrzuś']A co Ty się tak noskiem chwalisz? :razz: Dzieńdoberek :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/quote] No z powodu, żebyście..............mnie zauważyli w tym ferworze dyskusji :eviltong: [SIZE=1]ale spostrzegawczy się zrobił[/SIZE] :diabloti:
  21. :obrazic: :obrazic: :obrazic: Dzień dobry ;) :p
  22. [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Aaaaaaaaaaaaaaa i znowu mnie ktoś rozlał mleko za oknem......jakaś krowa tu dzieś przecieka czy co?:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :roll: nafufałaś dziś do mnie tego mleka :obrazic: chyba z zazdrości za moje wczorajsze słonko :eviltong:
  23. [quote name='tomcug']Dzisiaj piątek, prawda?[/quote] :cool3: od samego rana ;) i ciągle czekamy na wieści co dalej z suńką......
  24. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Hmmmmm to un był u mnie że udało mu się sło9nko do ciebie przefufać czy ma jakąś nową metodę fuafania o której ja nie wiem:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll: e tam od razu u Ciebie :eviltong: Był u siebie i......nabrał dużo powietrza w płuca i zaczął je wciągać , a wraz z nim słoneczko zaczęło przesuwać się w jego stronę. I tak przesuwało się, przesuwało a jak było na wysokości mojej prowincji to fufnął w nie i wyskoczyło nad moim miastem :multi: To nowa metoda, wręcz nowatorka, nie wiedziałaś o tym? :crazyeye: A tak niby wszystko wiesz pfffffyyyyyyy :roll: :eviltong:
  25. [quote name='Menrzuś']Z Argonem jest cienko....dopiero niedawno wróciłem od weta. Jutro....dzisiaj dalsza kuracja. Trzymajcie kciuki[/quote] Trzymamy :happy1: będzie dobrze chłopaki :glaszcze:
×
×
  • Create New...