Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. :eviltong: emota ogólnodostępna jest :roll: :cool3: :roll:ale coś poszukam sobie indywidualnego niepowtarzalnego i wyjątkowego-takiego jak ja :multi: może doopa jak poducha i nie ucierpi :evil_lol:, ale jak z Twoim Ego będzie:hmmmm: dopiero będzie ból hahahaaaaaaaa :eviltong::diabloti: :loveu:
  2. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ukradłaś mi emotę........weź se znajdź swoją.......prywatna, oryginalną a nie tak bez pytania się moją posługujesz:cool1::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] :roll: [B]bo ja robię to co chcę, a nie co inni chcą[/B] :eviltong: :diabloti: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No w sumie to masz rację:roll:........z takiej wysokości na jakiej Ja świece:B-fly: to do ciebie dźwięk nie dociera:roll::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] :roll: [B]żebyś z tej wysokości porządnie nie hukła o ziemię, bo ojjjjjjjjjj będzie bolało ujujuj[/B] :eviltong: :cool3: :evil_lol: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :loveu: ;) :diabloti:
  3. Dobry wieczór :loveu: ale zarąbisty skok....:multi: cudoooooooo :loveu: [URL]http://img261.imageshack.us/img261/1246/img3730amj8.jpg[/URL]
  4. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No jak to kto?:crazyeye: JA!:B-fly:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]żmijowata? eeeee tam........nie wychodzi ci ta żmijowatosć:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :roll: Na taką gwiazdę jak ja :B-fly: nie działają polecenia gwiazdy takiej jak Ty :eviltong: nooo i .........żmijowata jednak jestem :cool3: ssssssssss :siara: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  5. :roll: ale to potem, bo teraz muszę już iść :roll: Miłego dnia :loveu:
  6. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ojjjj słabo się starasz......baaardzo słabo:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :-o a kto powiedział, że mam sie starać? :eviltong: Byłam chwilę miła i to ma Ci wystarczyć na dłuższy czas :roll: :cool3: teraz będę żmijowata, żeby nie wypaść z roli :diabloti:
  7. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Jakieś problemy z gardłem czy cós ci stanęło?:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no jakoś nie chciało mi to przez gardło przejść :eviltong: :evil_lol:
  8. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ty nie pfyfaj tak........powiedz lepiej że sie stęskniłaś:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll: eeeeee nooooooo yyyyyyyy boooooo yhy aghhh eeeeeeee trochę się stęskniłam :oops: :loveu:
  9. [quote name='apple'][CENTER][FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=green][B]A Kyszz jedna taka:diabloti::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [B] pfyyyyyyyyy[/B] :roll: [CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj Menrzusiu przychodzę oznajmić że dziecko młe dzisiaj postanowiło zemścić się na matce swej rodzonej......za wszystko chyba:placz:[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Wstała o 4.45:cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][COLOR=#008000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000][COLOR=black]jeszcze funkcjonuje na "starym czasie"[/COLOR] ;)[/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Śpiewała od rana......potem marudziła.......i tak jej już zostało:roll:.......w wielkich bólach i na raty piszę tego posta...........jestem padnięta.........:mdleje:[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [B]masz muzykalne dziecko :evil_lol:[/B] [CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Niech ktoś mnie ukocha:placz:[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [B]pewnie moje "ukochanie" to nie to ale.......:calus: [/B] [CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Aaaaaaaaaaaaa i bym zapomniała[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Zaje2bisty:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://img229.imageshack.us/img229/5772/img3700aag3.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] noooooo :evil_lol:
  10. Witam :multi: w ten piękny słoneczny ranek :loveu: i zacznijcie coś tu w końcu paplać :eviltong:, bo cisza jak w grobie :roll: :cool3:
  11. [quote name='Bila']Chyba trzeba pogratulować i obiektom i fotografowi:evil_lol:, bo jeszcze wykonawca nam strzeli focha za niedocenianie[/quote] :hmmmm: myślisz, że może się nafuczyć? :roll: no to wnosze poprawkę.....:razz: i gratuluję FOTOGRAFOWI i obiektom fotografowanym, czyli Sylwie i Argonowi ;) :loveu:
  12. [quote name='Bila']Cześć, coś mi Dogo muliło znowu:angryy:, ale fotki piękne:loveu:. Zwłaszcza ta: [URL]http://img133.imageshack.us/img133/3929/img3713apf9.jpg[/URL] i ta [URL]http://img229.imageshack.us/img229/5772/img3700aag3.jpg[/URL] Buldożer wymiata:evil_lol:[/quote] Cześć :multi: :loveu: masz rację wszystkie fotki cudo :multi:, ale ta........jest przecudna, zarówno kolorystycznie jak i technicznie: [URL="http://img133.imageshack.us/img133/3929/img3713apf9.jpg"][COLOR=#000000]http://img133.imageshack.us/img133/3929/img3713apf9.jpg[/COLOR][/URL] tylko pogratulować wykonawcy :cool1: a może raczej obiektom, które tak pięknie pozowały :loveu: :razz:
  13. [quote name='shirrrapeira']Chcialabym sie pochwalic, ze wczoraj o godzinie 18:40 zostalam Pania Magister. Obronilam sie na 4. Dziekuje wszystkim, ktorzy trzymali kciuki.[/quote] huraaaaa :multi: gratuluję :loveu: :loveu: :loveu:
  14. [quote name='Kara.']Zamierzam właśnie iść spać. Tylko nie wiem czy to ja idę czy nie ja:evil_lol: Dobranoc Kolorowych snów wszystkim:loveu: Ode mnie:evil_lol:[/quote] Ty Ty :loveu: Ciebie nie potrafią zmienić przecież :evil_lol: Spokojnych snów Karo :loveu: :multi: :razz:
  15. [quote name='Kara.']Pisałam:roll: Nawet wątek sobie założyłam na administracji. I odpisali, że już naprawili. Efekt widać.:diabloti: Czuję się , że tak powiem...cokolwiek nieswojo.:roll: Jak...nie ja.:-([/quote] oj, rzeczywiście to jakoś tak dziwnie :roll: jak Ty to nie Ty, chociaż w sumie to Ty dalej, ale powłoczki zewnętrzne Ci pozmieniali :roll: i to wbrew Tobie, to nieładnie z ich strony :shake: nie martw się, może w końcu naprawdę naprawią :glaszcze: :calus: Pisz znowu niech odkręcają co narozrabiali :mad::angryy:
  16. [quote name='Kara.']No właśnie. I to nie ja:shake: I nie mój pies:shake: I w ogóle wszystko nie moje:placz:[/quote] :crazyeye: o chorerka :roll: ale Cię urządzili, chodzisz w cudzej ......skórze chyba :roll: Jakoś chyba Ci nieprzyjemnie z tym :shake: pisałaś do tych mądrali z góry?
  17. :hmmmm: ale nie ma avatarka :roll: i zawsze wydawało mi się, że Twój nick pisze się Kara :oops:
  18. [quote name='Kara.']Ja tam mówię o sobie roztargniona:evil_lol: Geniusze tak mają;) I w profilu pokazuje Ci się mój avatar i mój nick?:crazyeye: Pożycz mi tego komputera to chociaż sobie na siebie trochę popatrzę:cool3:[/quote] W profilu widze nick taki.....KaRa_ i zdjęcie czarno-białe, bądz sepia(nie odróżniam:oops:) dziewczyny ;)
  19. [quote name='Kara.']To sobie kliknij na mój profil użytkownika:-([/quote] :roll: no zajrzałam i dalej nie wiem o co kaman :niewiem: coś dzisiaj chyba tępa jestem :shake:
  20. [quote name='Kara.']Dobry wieczór:loveu: I cieszcie się , że wam tylko multicytat zniknął, bo mnie pozbawiono mojej własnej, osobistej tożsamości:mad: A jestem do niej baaardzo przywiązana:placz:[/quote] :crazyeye: o czym Ty piszesz? jak to pozbawiono tożsamości? :roll: nic nie kumam :roll:
  21. :-o ale napypłali :roll: a ja musiałam być w tym czasie w pracy :placz: i gdzie tu sprawiedliwość :obrazic: :loveu: Dobry wieczorek wszystkim obecnym i nieobecnym też :evil_lol: [SIZE=1]przynajmniej wieczorkami nie słyszę na powitanie "a kyszszsz" :diabloti: od takiej jednej...:roll:[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] :evil_lol: :cool3: :p
  22. :roll: ja też se przyszłam :roll: Witam :loveu: wsiech obecnych i nieobecnych i pytam dlaczego są nieobecni?:eviltong:
  23. [quote name='halbina']a myślałam... :painting: :motz: :pissed::lmaa::eek::watpliwy::-x:chainsaw::2gunfire::stupid::eek2::eek2: :zly7: :plzdie:[/quote] :roll: uuuu to nieciekawie by sie wyrażali jednak :shake: Wiesz, w zasadzie Twój pies jest wielkości tego konika, to może pozostań przy dogu :loveu:, zawsze to troche miejsca w domu przyoszczędzisz :cool3:
  24. Piękny ten konik :loveu: a myślałaś Halbinko-co sąsiedzi by na ten tymczas powiedzieli? :cool3: :evil_lol:
  25. :crazyeye: a co tutaj taka cisza? :roll:
×
×
  • Create New...