-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] ta emota jest mojaaaaaaaaaa :mad: :mad: :mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']:diabloti::diabloti::diabloti:.... jakbyś tu była :diabloti:[/quote] znam już tochę co i jak tam ..... :cool1: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Miłośniczka chemii :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] nie jestem miłośniczką chemii :mad: tylko jestem alergiczką na takie naturalne maseczki :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale wtedy mnie za łydki chwytają....albo ciągną za piżamę :shake:[/quote] i na dodatek z pokoju słychać wrzask............Menrzuś do wyra NATYCHMIAST!!!! :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Kiedy nie lubię paparydzi:roll::shake:[/quote] właśnie :p bleeeeeee :shake: a poza tym truskawki i poziomki często uczulają :roll:, lepsze maseczki z tubki są :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Nieeeee.....piesy. Mają zegary w poopach :evil_lol:[/quote] srutu tutu :eviltong: piesów to się nie boisz, nie zganiaj na nich :mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']:cool3::cool3::cool3:, zboczony????[/quote] :niewiem: nie mam pojęcia, bo go nie znam :cool3:, ale wiesz teraz ludzie mają dziwne preferencję :roll: Sodomia i Gomoria i Słup Solny jak mawia moja babcia :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']nooooooo.....wtedy taki przycisk się włącza ..... i jestem wyłączony :evil_lol:[/quote] no a tym przyciskiem oczywiście steruje Alfa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No taaaaak....juz prawie północ i pewnie powoli się wyłączasz:glaszcze:[/quote] jesoooo nic nie kumam :placz: ale to przecież Ty tylko funkcjonujesz do 24 :eviltong::cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jakiś psycho-masochista :roflt:.... zrób mu odpoczynek od stresa i nałóż sobie plasterki ogórka :evil_lol:[/quote] a jak te plasterki jej się zsuną .........:evil_lol: np na buty to będzie dziwnie wyglądać :roll: i listonosz też się zestresuje :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']A nieprawda:eviltong:, pracuje dalej. Może on lubi takie zmasakrowane, gliniaste:roll:[/quote] myślisz, że lubi :roll: gliniaste :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Wystarczy się cofnąć o stronę, a wykumkasz sama napewno :p :lol:[/quote] cofnęłam się :roll: i wcale nie zakumkałam :niewiem: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Za bardzo po dogo biegasz, bo Ci sie wątek urwał :eviltong::diabloti:[/quote] nie biegam :eviltong: tylko dostojnie kroczę i zaglądam na wątki :eviltong: nie zakumałam o co Ci chodziło :shake: no oświeć mnie z łaski swojej :modla: :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A jak niby? Mam tylko produkt wyjściowy :roll:[/quote] :cool1: Ty wszystko umiesz i wiesz, tyle [I]książkuf[/I] kupujesz na dogo :cool3: wykombinuj coś :roll: plisssssssssssssss :multi: :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']a ja mam słoiczek świeżo zmiksowanej żurawiny i nie za bardzo wiem co z tym zrobić :roll:[/quote] zrób dla mnie kisielek :multi: :multi: proszę :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']...a na psyche to najlepsze lekarstwo :p[/quote] jakie niby? :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A na co Ci ten budyń? :crazyeye:.....nie mów, że na maseczkę nocną :crazyeye:[/quote] :roll: a ja bym zjadła kisiel, taki żurawinowy :roll: i nie na maseczkę, a do żołądeczka :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Eeee tam - krótkie rozstania są dobre na cerę :razz::evil_lol:[/quote] a moje psyche? :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']jakoś się doczłapałam:cool3:, jak sobie zrobię budyń i zjem, to znów przylecę, chociaż nie wiadomo, czy tu jeszcze kto będzie:roll:[/quote] :crazyeye::crazyeye:tak długo budyń chcesz robić? no nie mów, żeś taka niedojda :evil_lol: :evil_lol::cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']zajmły byłem :shake:[/quote] :crazyeye: i to ma Cię usprawiedliwić? :roll: czuje się zaniedbana :roll: :eviltong: i nie chodzi mi tu o mój wygląd, bo jestem nadal piękna, ale o zaniedbanie z Twojej strony :eviltong: :placz: :mad: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
coś ostatnio jakiś bardzo zajęty jesteś :hmmmm: albo małorozmowny :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dobry wieczór :multi: :loveu: :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]pewnie TEN sam Mod :razz::razz: który mi udowadniał że różnica czasu na dogo a na moim kompie spowodowana jest różnymi strefami czasowymi w Polsce :roflt: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :crazyeye: w Polsce nie podaje się stref czasowych :roll: wszyscy mamy jednakowy czas bezwzględu na to w jakiej części kraju się znajdujemy, jako że są to zbyt małe różnice, a spowodować mogłyby wielkie zamieszanie :evil_lol: mmy jeden ogólnopolski czas:p o czym każdy wie poza........tym biednym Modem :roll: a tak na marginesie to jestem ciekawa kto takiego wybrał :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:roll: pfffffffiiiiiiiiii no chyba nie chodziłabyś w takich spodniach zalanych kawą? :shake: a ja już jakoś w takich poplamionych dochodzę :cool3: a co mi tam - poświęce się :roll: :multi: