-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Rozumiem, że to sztafeta, tak? :razz::evil_lol:[/quote] taaak :multi: sztafeta Gwiazd [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] jak jedna wychodzi to druga wchodzi i na odwrót [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] a jak spotykamy się razem to.........aż iskrzy od gwiazdorstwa [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B];) podrapać :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Banerek dostałam w prezencie od Izuni :loveu: piękny jest:multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Ja już mam większość zakupków zrobionych ... a tak wogóle to wolałabym żeby święta już jutro były :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Mam nadzieję , że będzie filmek z pierwszego spotkanka Gacusia z choinką :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] lepiej nie drapać :roll: No to pogratulować Izie talentu :multi:, bo rzeczywiście jest śliczny :loveu: Ozul wygląda rewelacyjnie :p :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Byłam:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] fajnie, że byłaś :loveu: teraz jestem ja :cool1: :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
[quote name='oktawia6']masz rację Iv-późna godzina czas spac-Dudek nakarmiony a dogo dobrze godzinę pokazuje:evil_lol:[/quote] Okta, no to się dzisiaj nocno-porannie zasiedziałaś :cool3: i nie wiadomo jak Ci powiedzieć, bo "dobranoc" o tej porze brzmi dziwnie :roll: no to może ........miłych snów ;) :loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A my się juz zbieramy na spacerek, a potem wyjazd na rynek - trochę do jadełka trzeba ponakupować :razz:[/quote] U mnie śniegiem zasypane na biało :roll: niby ładnie, ale ślisko :roll: Tylko nie przedźwigaj się od tych zakupów :evil_lol: bo już widzę jak będzie wyglądało to "trochę" :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:oops: Ala, jęzor mnie świeżby, więc nie wytrzymam i powiem, że.................Masz śliczny banerek :multi: naprawdę Ozulek na nim wygląda przcudownie :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Taaaa....podbiłaś kartę i z powrotem do łóżka :eviltong::evil_lol: [/size][SIZE=2]Już? My z ubieraniem czekamy na Wigilię:p[/SIZE] [SIZE=2]Witanko Wam :multi::loveu:[/SIZE][/quote] :-ono coś Ty jakie łóżko :roll: poleciałam do kuchni i mnie wylogowało w tym czasie :eviltong: Gotuję bigos, gotuję mięsko na pasztety i zrobiłam ciasto na naleśniki :multi:ktoś je teraz będzie smażył :cool1: ale od razu mówię, że nie ja :cool3: bo nie mam czasu :shake: zaraz szykuję sie do pracy :roll:, bo dziś taki jeden dzień w roku, że pracuję w sobotę :cool1: przez chwilę :razz: no chyba juz wszystko wyjaśniłam co robiłam i będę robić :diabloti: [SIZE=1]prawie [/SIZE]:roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] pierwsza :multi: Cześć :loveu: :loveu: :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]przyniosłam Coś dla Ciebie .....[IMG]http://yelims.free.fr/Noel51.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :cool1: nielegalnie wycięłaś :cool3: bo jakąś siekierkę w łapce widzę :roll: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Śpij i śnij :multi: Dobranoc :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']przezorny :razz:....po doopalonie łatwo oberwać, a potem piecze :evil_lol:[/quote] dopiero mówiłeś o palcu :roll: a teraz o doopalonie :roll: zdecyduj się co w te drzwi włożyć nie chcesz :eviltong: :eviltong: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To ja może palca między młot i kowadło wkładać nie będę :roll: :eviltong:[/quote] :turn-l: asekurant :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy zrozumiał te "postęy" :evil_lol: bo co to niby :roll: buahahahaaaaa ciągle jedno i to samo, co zdanie to.......:eviltong: :siara: -
[quote name='Osa'][SIZE=4][B]Ciotki ja będę parę dni :roll: bez netu ....[/B][/SIZE] [B][SIZE=4]Mam nadzieję, że szybko znów mi go przywrócą...[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Odwiedzajcie Parszywka...[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Plisss....[/SIZE][/B] [/quote] Cioteczka [B]Osa[/B], Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem ;) :evil_lol: :loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'][SIZE=1]Ja wszystko zrozumiałem :evil_lol:[/SIZE][/quote] :eviltong::eviltong::eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Ja myślę, że to słowo to określa całą Ciebie w sposób najdoskonalszy z możliwych, zwłaszcza, kiedy tak o sobie mówisz jak teraz:diabloti::diabloti: [SIZE=1]Ciekawe, czy znów napisałam coś niezrozumiale?[/SIZE][/quote] :roll: czepiasz się :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Grunt, że wszystkie rozumiemy :evil_lol: czeeeeee :multi::loveu:[/quote] ja też zrozumiałem :cool3: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Cześć moje kochane wątkowicze (tak niegramatycznie napisałam, żeby żadna płeć nie poczuła się dyskryminowana tym powitaniem):multi::multi::loveu::loveu:[/quote] :crazyeye: aleś niegramatyczna cwaniara :evil_lol: a mówiłaś, że masz tylko jedną szarą komórkę :eviltong: ale jakąś bardzo rozwiniętą z tego co wiedzę :cool3: :evil_lol: Cześć :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dobra z Ciebie istota :lol: Bryyyy :multi::loveu:[/quote] ano taka jestem :oops: istota o złotym sercu :multi: no i skromna jak nie wiem co :cool3: Dobry wieczór :loveu: :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a u mnie właśnie pada śnieg [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_girl_haha.gif[/IMG] [SIZE=1]co w zasadzie mnie nie zachwyca :roll:, bo trzeba samochód odśnieżać :roll:[/SIZE] [B]a siooooooooooooo śniegu do Jabłuszkowej[/B], ona na niego czeka :cool1: :loveu: :loveu: ale mam dobre serce i jaka uczynna jestem :multi: [SIZE=1]chyba[/SIZE] :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/meeting.gif[/IMG]