Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Selket']Wiecie co, szlag mnie trafia z tymi postami:angryy: Myślałam, że Bila coś napisała, wchodzę patrzam a Bila napisała, ale nie do mnie, przewijam a tam Iv przyszła i pisała i Ala pisała, i mi się to NIE WYŚWIETLA TAK POWINNO:angryy: yyyyyyyyy:angryy: Cześć Iv:loveu: Nie wspomnę, że zalałaś portałki, które masz mi dać:eviltong:[/quote] Jak posty przeskakaują to nie wyświetlają się w subskrybcjach jako nowe :shake: :mad: Noooooooo takie piękne błękitne dżinsy zalałam kawą :placz: :placz: :placz: wcale nie mówiłam, że Ci je dam :shake: tak [I]se[/I] wczoraj żartowałam :eviltong: :roll:
  2. [quote name='Bila']Kuna, ja to nie umim statecznie:shake::shake:.[/quote] :niewiem: no ja też co widać było dzisiaj :shake: :cool3: i jakoś z wiekiem nie statecznieję :roll:
  3. [quote name='Bila']Cześć:multi::loveu:. Tak się zalać kawa na dzień dobry:shake::shake:[/quote] :shake: a no, łajza ja dziś jakowaś :shake: za bardzo śpieszyłam się do klikania i......życie ten pęd mi zweryfikowało :shake: Trzeba statecznie i powoli, a nie jak ten pędziwiatr ciągle szybko i szybko :cool3:
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:mad: mój post znów uciekł przed twojego [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Na administracji napisałam 3 krytyczne posty :cool1: i cenzura nie przepuściłaani jednego :diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Administracja krytyki się nie boi :cool1: pod warunkiem, że jej się nie krytykuje :nono::nono::nono: :diabloti::diabloti:
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:tez jestem STRZELEC :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :crazyeye: o proszę: dwie Ryby, dwa Strzelce i jeden Rak :cool1:
  6. :roll: a ja wcale nie zaspałam:eviltong: tylko miałam mały wypadek :roll: jak miałam zasiąść do kompa po włączeniu go to.......wylałam wrzącą kawę na klawiaturkę i co gorsza na nogę :placz: Miałam więc sprzątanie zamiast klikania, a o bólu nogi to nawet nie wspomnę :shake: :shake: :shake: ojjjjjjjjjjj boooooooliiiiiiiiiii :placz: :placz: :placz: A tak poza tym to Cześć :multi::loveu:
  7. [quote name='Bila']No, niestety:-( I też letę spać, kolorowych wam życzę Rybki:loveu:[/quote] :cool1: spokojnych snów Raczku :loveu: :multi:
  8. [quote name='Bila']To dobrze, że spodnie zakładasz:evil_lol:[/quote] :roll: teraz to chyba zdejmuje ;), bo idzie spać ponoć :evil_lol:
  9. [quote name='Menrzuś']To Wy se pogadajcie, a ja śmigam do piesków spać :loveu::loveu:[/quote] eeee TY gdzie się zmywasz :eviltong:
  10. [quote name='Bila']ja nie:shake::shake::shake::shake:[/quote] jesteś jedynaczką :crazyeye:
  11. [quote name='Bila']Ja tez nie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ale mam brata :p :diabloti:
  12. [quote name='Bila']:roll::roll::roll::roll:ja też w dżinsach:cool3:[/quote] coś dużo tych podobieństw mamy :evil_lol: ale Ty nie moja siostra, bo ja nie mam siostry :shake: :diabloti:
  13. [quote name='Bila']Kuna, zazdraszczam ci:oops::diabloti:[/quote] e tam, nie ma czego, Ty też [I]se[/I] kup :razz: ja chodze przede wszystkim w dżinsach to mi kowbojki jakoś tak pasują :cool3:
  14. [quote name='Bila']Masz dużo kowbojek???????:razz::razz::razz::razz: I wszystkie nosisz????????????????????? Może byś jakiś bazar zrobiła:roll:[/quote] ano mam ......kowbojki długie, kowbojki półdługie, kowbojki do kostek, nawet klapki kowbojki :multi: mam pare par, ale wszystkie noszę, bo bardzo lubię :oops: Jedne to mam takie fajnie obcasy ozdabiane blaszkami, zarąbiaszcze są :razz: Idę np, do pracy w kowbojkach, a tam się przebieram w klapki ......kowbojki :evil_lol:
  15. [quote name='Menrzuś']Bez komentarza :p.............................:diabloti:[/quote] pfffyyyyyyy zmałpowałeś po mnie :roll: więcej własnej twórczości :eviltong:
  16. [quote name='Bila']No raczej nie chodzę na szpilkach:evil_lol:[/quote] a ja raczej nie chodze na płaskich, moje jedyne buty na płaskim to trakingowe w góry :evil_lol: aaaa i jeszcze jedne sportowe mam :roll:, a reszta to wszelkiej maści szpilki, szpileczki i obcasy :diabloti: i jeszcze mnóstwo kowbojek :p
  17. [quote name='Menrzuś']boszszsz......teraz z cycusia na majtecki Tobie przeszło :crazyeye:[/quote] :roll: myślisz, że mi się tak omsknęło czy jakoś tak :roll:
  18. [quote name='Menrzuś']A Ty tylko to w całym zdaniu zauważyłaś, co? :razz::eviltong:[/quote] Bez komentarza :p :p :p
  19. [quote name='Bila']Ale nie bój się, na pewno inne w fasonie nosimy:cool3::evil_lol:. Ja mam tak 38-39, z przewaga chyba 39:roll:[/quote] Buty też nosisz taki numer jak ja :mdleje: ale może fasony inne :razz:
  20. [quote name='Menrzuś']Wcale, że bo nie - biedronecki są w kropecki :eviltong:[/quote] jak to nie :-o przecież tak śpiewają w piosence o tych kropeckach i majteckach :eviltong:
  21. [quote name='Menrzuś']Tobie to tylko......w głowie :eviltong::evil_lol:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: jak to mnie :roll: to Ty mówiłeś.....cycuś :eviltong: :eviltong: :diabloti:
  22. [quote name='Menrzuś']To se okurary załóż - takie małe kropecki w środku :eviltong:[/quote] w kropecki to są.......majtecki w kropecki o ho ho ho :siara: :siara: :diabloti:
  23. [quote name='Menrzuś']....ale w razie cycuś - z reklamacją odsyłam do Ciebie :evil_lol:[/quote] :roll: będziesz reklamował cycusie? :roll:
  24. [quote name='Bila']Ja co prawda z lipca, ale Rak, co to z Rybami w jednym trygonie:evil_lol::evil_lol:[/quote] ano [I]patrzaj[/I] też wodne stworzonko :diabloti: :diabloti:
  25. [quote name='Bila']IV, Menrzuś wy jesteście Rybki???? To patrzcie som my wszystkie ten sam trygon:diabloti:[/quote] :crazyeye: no ja [I]żem[/I] z 24 lutego :razz: Ryba jak ta lala :evil_lol:
×
×
  • Create New...