Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. :roll: no własnie cioteczko Bilo, ja też już przegięłam widzę po podliczeniu szaleństwa bazarkowego :placz: W nocy jak dojrzałam te kocyki to nie mogłam się oprzeć :oops:, ale po co od razu musiałam 2 zalicytować? :roll: ale powiem, że jeszcze conajmniej 2 mi się bardzo podoba :evil_lol:, ale twardo powstrzymuje się przed zakupem :roll: bardzooooooo twardo :roll: tylko nie wiem jak długo....:roll: :placz:
  2. [quote name='Menrzuś']Taka jedna mi podpowiedziała :p[/quote] Agnieszka? :razz:
  3. [quote name='Menrzuś']Też tak myślę - sporo odrzuciłem, ale to zatrzymałem.....ma coś w sobie. Przy zmniejszaniu skontraściło się troszkę, ale ostatecznie tu nie wystawa:p[/quote] czasami mamy podobne spojrzenie :cool1: i podobne odczucia :p ale w końcu my [I]som[/I] Rybki :cool3: ten sam znak :multi: Jest naprawdę rewelacyjne :loveu: ma to "coś" :loveu:
  4. [quote name='Menrzuś']Za dużo razem po bazarkach biegacie, bo za bardzo zgodne cuś jesteście :eviltong:[/quote] no własnie, ciągle na tych samych bazarkach się spotykamy i zazwyczaj to samo nam się podoba :mdleje: czasem odpuszczam sobie jak widzę, że już Bila licytuje, ale czasem nie moge sie powstrzymać .......:roll::evil_lol:
  5. a na tym zdjęciu Sylwucha wyszła tak pięknie, jest w niej coś naprawdę takiego "kobiecego" trudno mi to wyrazić, ale to lepsze z jej zdjęć jakie widziałam do tej pory. Takie portretowe z duszą ;) [URL]http://img101.imageshack.us/img101/9544/obraz476zc2.jpg[/URL]
  6. [quote name='Menrzuś']Wiedziałem, że to Ci się spodoba :razz::p[/quote] lubię takie czułe foty :loveu: skąd wiedziałeś? :eviltong:
  7. Wszyskie pynie na tych zdjęciach wyszły bosko :multi: miód, maliny i orzeszki, jak ktoś tutaj mówi ;) [SIZE=1]tylko nie pamiętam kto[/SIZE] :roll: Udane foty :p
  8. to avatarkowe mniemam :cool3: [URL]http://img383.imageshack.us/img383/4120/obraz471ck8.jpg[/URL]
  9. jesoooooo :loveu: [URL]http://img510.imageshack.us/img510/9985/obraz473wz0.jpg[/URL] brak słów :p
  10. Dobry wieczór :multi: :loveu:
  11. Dobry wieczór :multi: :loveu: :shake: cisza i pustka dookoła :roll:
  12. :loveu: Bunia, to bardzo dzielna dzielna dziewczynka :loveu:
  13. [quote name='Menrzuś']Czeeeeee :sweetCyb: A co Ci się stało? :crazyeye:[/quote] :-o nie podobam Ci się? no wiesz, może lekko jestem nie uczesana i mam oczki rozbiegane, ale od razu że coś mi się stało, no nie :roll: a może to mój nowy image :cool3: a może lepiej nieeee :roll:
  14. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A co tak lakonicznie......zepsułaś się czy co:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll: no chyba jestem zepsuta :niewiem: głowa mnie boli i ooooooooooo noooooooo w ogóle tak nooooooooo :roll: teraz już więcej niż lakonicznie sie wypowiedziałam :cool3: chyba :roll:
  15. Ładny [I]avatarek[/I] se zrobiłeś :multi: Sylwucha na nim tak słodko wygląda :cool1::loveu:
  16. Cześć [IMG]http://www.pic4ever.com/images/139fs122428.gif[/IMG]
  17. :roll: muszę znikać, roboty domowe czekają, a potem praca :roll: Miłego dnia :multi: paaaaa:loveu: :loveu: :loveu:
  18. [quote name='Alicja']To ja napiszę tak w skrócie co robiła mała Ala :p -nosiła do domu wszelkie żyjątka -goniła po mieszkaniu siostrę z ugotowanym rakiem :p -zwisała z okna z 2 pietra -zwisała z dachu 3 piętrowego bloku sprawdzając czy antena dobrze wisi :diabloti: -przesiadywała na balustradzie balkonu na 3 piętrze -siedziała zamknięta w szafie zamknięta z kluczem w kieszeni :roll: -wyciągała swoją 4 lata starszą siostrę na wycieczki :roll:po okolicy -jak miała areszt domowy to zapraszała całą klasę do domu :evil_lol: -biła się na krzesła z synem dyrektora szkoły a poza tym to była słodką dziewczynką :loveu::loveu::loveu:co widać do dziś :evil_lol:[/quote] :roll: biedna Ali mamusia była :roll:, że też kobieta nie osiwaiała :cool3: ale zawyczaj jest tak, że.......dzieci mają dzieci, a te dzieci .....dają tamtym dzieciom popalić za temto dzieciństwo, które dawało popalić mamusiom i tatusiom :evil_lol: Niezła byłaś .....Alutko :cool1: :diabloti:
  19. [quote name='Menrzuś']Ale "nosidełko" brzmi tak bardziej asexualnie :eviltong::evil_lol: A i tak wiadomo o co chodzi - przecież zrozumiałaś :lol:[/quote] o matko :-o jesteś asexualny? czy tylko chcesz pisać tu asexualnie :evil_lol: żeby ktoś o coś Cię nie podejrzewał :cool1: to w sumie asekuracja :eviltong: nazywajmy rzeczy po imieniu, takimi jakimi są :cool3: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  20. [quote name='Menrzuś'] Czasami używaj takiego nosidełka, to Ci te cycki opadać nie będą :diabloti:[/quote] to się nazywa biustonosz albo stanik, a nie.......nosidełka :eviltong: facet :evil_lol: :evil_lol: :cool3:
  21. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No cóż.....muszę śmigać.....całuję Was wszystkich mocno:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Dobrze...następnym razem się poradzę:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No wiem.....czasem aż za bardzo rozbrajająca:evil_lol:.....jak coś nakombinuje i mnie wkurzy a potem wywinie jakiś nieprzewidywalny i zabawny numer....to mi ręce i cycki opadają:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] powiem Ci w takim razie, że.........Ty musisz mieć nieźle wygimnastykowane te ręce i cycki od tego ciągłego opadania i podnoszenia :cool3: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Miłego dnia Mamusi i Córusi :multi: :loveu:
  22. [quote name='Alicja']:shake:[FONT=Arial][COLOR=red][B] bosh Dżapkowa ...nie narzekaj na dziecko :mad:....trzeba było się zastanowić zanim imię wybrałaś ...........................:roflt: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale Ale są ponoć tylko niegrzeczne za młodu :evil_lol: a potem są już tylko grzeszne :diabloti: tak ostatnio ktoś tu twierdził :cool1::cool3:
  23. [quote name='Menrzuś']A skąd to ja mam wiedzieć - ja tam tylko łatwozmywalny używam :evil_lol: [/quote] kremu się nie zmywa :roll: krem jest do wchłaniania :roll: nie wiesz takich rzeczy :crazyeye: :diabloti: :diabloti:
  24. [quote name='Menrzuś']Uważaj na pestki :eviltong:[/quote] :siara: :siara: :diabloti:
  25. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nie:shake::evil_lol: to nie krem do golenia.......to krem do doopki:roll:....sudocrem.....chciała się posmarować po buzi jak mama......buhahahahahaha nie mogę:evil_lol:.....jak ja zobaczyłam to myślałam że się posikam...nawet w uszach miała i na włosach....nawet widać na zdjęciu...za prawym uchem[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Japcokowa :roll:, jak chcesz jakiś odpowiedni krem to zapytaj mnie, a Ci doradzę :p bo wiesz ten...............sudocrem to do.......doooopy, a nie do twarzy :eviltong: a potem biedne dziecko naśladuje mamę i takie efekty są :evil_lol: :evil_lol: blehehehehehhe a tak na poważnie to..............rozbrajająca jest Ala :diabloti: :diabloti: :diabloti:
×
×
  • Create New...